0

Ogolnie bardzo dobry mecz, zabrakło jedynie skutecznosci. Nastepny sezon jest nasz :D. Wiec nie ma sie czym przejmowac (taka jest piłka).Jak to powiedzial Torres nie zawsze wygrywa lepszy. Teraz trzeba zrobic pare fajnych transferów i jedziemy z koksem :D

0

Hehe taka jest piłka.Cieszmy sie stylem w jaki wygrywamy i przegrywamy (zawsze gramy swoje:D)bedac kibicem realu nie bym był usatysfakcjonowany ta wygrana, gdzie real przez wiekszasc meczu sie bronil, szczerze mowaic wole przegrac z Godnascia i poczuciem wyzszosci niz wygrac fartem i ogldac taka "gre zwyciezcow" he. Naprawde woel zeby Barca w takim stylu przegrywałą niz miała by zwtciezac w stylu realu hehe :D broniac sie prze wiekszosc meczu i liczyc na szczescie (a moze cos sie uda ) hehehe to jest wielki real ja takeigo realu nigdy nie bede szanował (to nie jest godny rywal na derby europy ,bronic to w polu karny to umie kazdy zespol he ) real chodz wygral LaLiga nie jest peszy od Barcy :D

0

pedro fajny zawodnik w miare dobry gracz ,napewno ponad przecietny,ale porownojac go do tello to chloppak niesety wymieka(nie biore pod uwage dokonan dla klubu ani przeszlosci),z obecna forma.Nawet jesli chodiz o potencjal to trzeba zaznaczyc ze pedro w swoim pierwszym sezonie dla barcy nie zdobyl nawet jednogo gola, co jeszwcze w wiekszym stopniu podkresla talent tello, ktory mimo ogonom,ktorre gra ma na sowim koncie w pierwszy msezonie 7 goli.Lubie pedro,ale moim zdaniem telo poprostu jest od niego lepszy i powinien dostawac iecej szans niz on i im szybciej to sie stanie tym bedzie lepiej dla barcy :)

0

prosze sie nie sugerowac moim nicem,ale uwazam ze tello by znacznie wiecje zrobil w tych ostatnich minutach,a nizeli pedro.OK jets to dobrey zawodnik ale co on moze zrobic w 15 min,moim zdaniem nic w tej ze formie co prezetuje przez caly sezon.I z calym szacunkiem do pedro i do pepa troche mnie to denerwuje wystawuanie go na siel za tzw zaslugi.Powinien grac lepszy i tyle w tym temacie:)

0

hm mecz jak to mecz w stylu barcelony, bylismy lepsi, stworzylismy wiecej sytuacji, ale niestety nie potrafilismy ich wykorzystac.Szkoda, bo rewanz moze byc ciezki,aczkolwiek bedzie to Camp Nou gdzie barca z kazdym potrafi jak chce to potrafi ostro pojechac, wiec o rewanz sie nie martwie.Ale ogolnie to te zmiany pepa dzisiaj nic nie daly poprostu bal sie zaryzykowac :)

0

hhe najlepsze jest to ze na barcie nie ciąży presja, którą umiejętnie zdjął Guardiola i przekazał ja realowi. W tej chwili jest tak ze to My możemy a oni muszą. I to jest dobre. Szczerze mowiac zawsze wierzylem w tytul La Liga, acz kolewiek czasami watpiłem.Ale najważniiejsze jest to żebysmy zawsze grali swoja pilke, ktora predzej czy pozniej da nam upragnione tytuły.Myśle, że jeszcze cos w tym sezonie ugramy obojetnie czy to bedzie PD czy CL tak czy siak bedzie dobrze. Pozdro dla fanow FCB:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?