tello
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
vv - alves, bartra, mascherano, alba - xavi, messi, fabs - tello, villa, alexis :D
hehe ciekawe jakby gra wygladala bez klasycznego DM i z villo na szpicy ;)
0
hubor jest takie cos jak kontuzjowani ;)
Kontuzjowany Isaac Cuenca
Typ kontuzji Kontuzja kolana
Data wystąpienia kontuzji 25.05.2012
Przewidywany czas powrotu 30.09.2012
0
he ciekawe jak by to wyglodało, jakbysmy grali ze slabszymi przeciwnikiami, ktorzy wiekszaasc czasu sie bronia bez klasycznego DM z messim iniesto i xavim w srodku pola a villa na szpicy :D;)
0
tito fajno rzecz wymyslil. Zauwazylem, ze po zejsciu alvesa nadal gralismy 4 z tylu (busqets sie cofnal) a alexis gral na szpicy, gdy wszedl viila to on zajal jego miejsce na srodku ataku ( tam gdzu jego powinno byc miejsce) :D;)
0
nie ma co sie czepiac slabej gry, waidomo ze ze spartakiem nie bedziemy grac na 100% (wczoraj real ). To dopiero faza grupowa trzeba ja przejsc jak najmniejszym nakladem sil, ktore musimy oszczedzac na lige i faze pucharowa LM (no i na finał hehe w szczegolnosci :D;) )
0
ach ten cienias tello :D tylko szybkosc nic po za tym ;)
0
ach ten slaby telo :D:D;)
0
vv - alves, bartra, mascherano, adriano - song, thiago, fabs - tello, messi, villa :D:D;)
0
VV - alves - bartra - mascherano - adriano - song - thiago - fabregas - tello - messi - villa hehe raczej nierealny ale ciekawy sklad :D;)
0
co wy o tym realu przeciez z nami nie grali chcecie pisac o realu to zapraszam na realmadryt.pl:D;)
0
idealny skład na dzisiejszy mecz :D;)
0
0
adan23=frajer:D
0
nasz atak za 2 lata :D bedzie taki : messi, neymar, alexis, tello, deulofeu ;)hehe
0
dawac go za rok do nas :D ;)
0
stadion
0
my tu gadu gadu a zarzad chce nowy sdaion budowac :D ;)
0
tello za cesca i sklad jest git w drugiej villa za pedro cesc za xaviego i song za sergio :D;)
0
villa nie jest od niego gorszy tyle ze gra na skrzydle ;)
0
lepiej dla niego jakby odszedł, moim zdaniem bartra jest lepszy od niego i to o n powinien dostawac wiecej szans od vilanovy, fontas to sredniak za wysokie progi jak na jego nogi hehe :P taka jest prawda, ale w innym klubie zycze mu jak najlepiej, w zimie bay bay :) gosciu ma slabego agenta powinien go jak najszybciej zmienic ;) pozdro :)
0
a moim zdaniem zwyczajnie zabraklo motywacji ilez to mozna wyrywac te superpuchary ilez razy mozna ogrywac real na SB ;)
0
stare dobre MVP juz mineło teraz trzeba szukac nowych rozwiazan w ataku ;)
0
he a jak jest srednia wieku w barcie a jaka realu winik tu nie jest najwazniejszy tu chodzi o szkolenie a nie wygrywanie chjociaz wiadomo ze lepiej byloby wygrac ;)
0
dawac tello w drugiej za pedro :d
0
fontas fajnie gra :d;P
0
po co nam ten tello sprzedac wypozyczyc oddac za darmo cieniasa bo nie poradzil sobie w meczu z realem he znawcy futbolu :d
0
Decoo
LM to zawody sportowe
CL to 3 miesieczna przerwa miedzy LM
0
on jest jeszcze mlody 18 lat to duze dziecko na pewno z czasem dorosnie do 'dużej' pilki i bedzie z niego zajebisty grajek na miare barcy :) narazie gra pod siebie z czasem zrozumie ze bardziej zyska grajac zespolowo ale do tego musi troche dojrzec i to tyle reszta jest ok :)
0
alba jest jak adriano bardzo podobny poziom, nam jest potrzebny ktos lepszy czyli bale
;d
0
tello to przyszlosc barcy i jesli kots tak nie myslli to nie zna sie na pilce :P w tym chlopaku jjest taki potencjal ze glowa mala (nie mowie ze teraz jest zajebisty i ze powinien grac w 1 11 ale z czasem bedzie to gracz swiatowje klasy) ostatnio ogladaelm neymara w reprze brazyli poprstu gosc wysiada przy na szym wychowanku :)a te porownanie jego do messiego to wogloe jakies nieporozumienie :) a pele cp mowi to najego temat to chyba jest ukieornujkowane tylko patriotymzmem (ok dobry gracz ale po 1 musi przejsc do eropy a po 2 musi udoowdnic ze jest dobry w europie 40 ml za niego to jest max he max :P