tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Ghotti Transfer Moraty to byłby zakup na zasadzie "Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską".
2
Morata to solidny zawodnik, ale tylko solidny. Poza tym spala się w ważnych meczach, gdzie dochodzi choć trochę presji. Dla mnie totalnie bezwartościowy transfer.
3
W tej sumie nie byłoby nic dziwnego, gdyby Dembele prezentował poziom światowy. Tymczasem często ląduje na trybunach z powodu kontuzji + są z nim problemy natury dyscyplinarnej.
0
Działaczom Bayernu grożą zarzuty karne w związku z nieprawidłowościami przy wypłacaniu pensji pracownikom centrum treningowego. Wśród nazwisk są Oliver Kahn, Karl Heinz Rummenigge, Hasan Salihamidzic, czy Jan Christian Dressen.
4
@MesQueUnClub96 Ktoś podawał, że to był przestrzelony karny przez Salaha od 4 lat ;)
2
@Gomess Jak najbardziej miałoby sens i to większy niż ściąganie Alvesa.
1
@ArterkHD W tym sezonie kontuzja ;) Ale Firmino nie miał jakiś rewelacyjnych liczb, jak na napastnika. Zawsze z tercetu Liverpoolu miał najmniej bramek.
0
@krajana Zambrotta to więcej grał na lewej obronie niż prawej ;)
1
@IronSanHybrid Phillshave HQ 5426, ale ma już sporo lat ;)
3
@Vebrol TAA, James, Cancelo.
1
@IronSanHybrid To praktycznie każda golarka elektryczna powinna dać radę ;)
Ja mam Phillshave HQ 5426.
1
@IronSanHybrid Tak na mega gładko to praktycznie golarka nie zrobi, jeśli nie masz "ostrego" zarostu ;)
1
@IronSanHybrid Phillips jest bardzo żywotny. Swoją mam już 10 lat ;)
1
@Comentateiro Nazwałbym to stylem schabowego ;)
2
@Comentateiro Jest jeszcze wujaball - chłopaki mają piłeczkę, jest Robercik i sobie kopiemy, a jak nie kopiemy to biegamy po boisku ;)
2
@Encore Dziś byłby naszym najlepszym prawym obrońcą ;)
0
@Arkon Jako uzupełnienie składu to byłby dobry pomysł.
3
U mnie wyświetla się spot wyborczy Bielana xDDD. To przeca nie jest śmieszne.
1
@igor69 Byłoby miło, ale to już nie ten wiek i nie ta forma ;)
2
@Encore Akurat ten sezon ma bardzo przeciętny, jak całe Leicester.
2
Póki co Schmeichel ratuje Leicester.
1
@aldewir E tam piłka też na 11 metrze była ;)
1
@GeraltzKatalonii Podniósł się nieco, po słabiutkim początku sezonu.
2
@Deviler Jak forma przeciętna to zawsze znajdzie się usprawiedliwienie ;)
1
@kuz Nawet 2 razy, bo dobitka w poprzeczkę ;)
2
Chętny na stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski jest podobno Dick Advocaat. Taką informację podaje TVP Sport.
2
@aldewir Twaro jest świetny, natomiast Nahorny to komentatorska porażka...
5
Dla ludzi o mocnych nerwach: w TVP jest wywiad z Julią Przyłębską o działalności orzeczniczej TK xddd
2
I w TVP ma być zespół Modern Stalking ;)
15
@Encore Po prostu głupota się dobrze sprzedaje.