12

@Ghotti Transfer Moraty to byłby zakup na zasadzie "Nie było ciastek więc kupiłem zaprawę murarską".

2

Morata to solidny zawodnik, ale tylko solidny. Poza tym spala się w ważnych meczach, gdzie dochodzi choć trochę presji. Dla mnie totalnie bezwartościowy transfer.

3

W tej sumie nie byłoby nic dziwnego, gdyby Dembele prezentował poziom światowy. Tymczasem często ląduje na trybunach z powodu kontuzji + są z nim problemy natury dyscyplinarnej.

0

Działaczom Bayernu grożą zarzuty karne w związku z nieprawidłowościami przy wypłacaniu pensji pracownikom centrum treningowego. Wśród nazwisk są Oliver Kahn, Karl Heinz Rummenigge, Hasan Salihamidzic, czy Jan Christian Dressen.

4

@MesQueUnClub96 Ktoś podawał, że to był przestrzelony karny przez Salaha od 4 lat ;)

2

@Gomess Jak najbardziej miałoby sens i to większy niż ściąganie Alvesa.

1

@ArterkHD W tym sezonie kontuzja ;) Ale Firmino nie miał jakiś rewelacyjnych liczb, jak na napastnika. Zawsze z tercetu Liverpoolu miał najmniej bramek.

0

@krajana Zambrotta to więcej grał na lewej obronie niż prawej ;)

1

@IronSanHybrid Phillshave HQ 5426, ale ma już sporo lat ;)

3

@Vebrol TAA, James, Cancelo.

1

@IronSanHybrid To praktycznie każda golarka elektryczna powinna dać radę ;)
Ja mam Phillshave HQ 5426.

1

@IronSanHybrid Tak na mega gładko to praktycznie golarka nie zrobi, jeśli nie masz "ostrego" zarostu ;)

1

@IronSanHybrid Phillips jest bardzo żywotny. Swoją mam już 10 lat ;)

1

@Comentateiro Nazwałbym to stylem schabowego ;)

2

@Comentateiro Jest jeszcze wujaball - chłopaki mają piłeczkę, jest Robercik i sobie kopiemy, a jak nie kopiemy to biegamy po boisku ;)

2

@Encore Dziś byłby naszym najlepszym prawym obrońcą ;)

0

@Arkon Jako uzupełnienie składu to byłby dobry pomysł.

3

U mnie wyświetla się spot wyborczy Bielana xDDD. To przeca nie jest śmieszne.

1

@igor69 Byłoby miło, ale to już nie ten wiek i nie ta forma ;)

2

@Encore Akurat ten sezon ma bardzo przeciętny, jak całe Leicester.

2

Póki co Schmeichel ratuje Leicester.

1

@aldewir E tam piłka też na 11 metrze była ;)

1

@GeraltzKatalonii Podniósł się nieco, po słabiutkim początku sezonu.

2

@Deviler Jak forma przeciętna to zawsze znajdzie się usprawiedliwienie ;)

1

@kuz Nawet 2 razy, bo dobitka w poprzeczkę ;)

2

Chętny na stanowisko selekcjonera reprezentacji Polski jest podobno Dick Advocaat. Taką informację podaje TVP Sport.

2

@aldewir Twaro jest świetny, natomiast Nahorny to komentatorska porażka...

5

Dla ludzi o mocnych nerwach: w TVP jest wywiad z Julią Przyłębską o działalności orzeczniczej TK xddd

2

I w TVP ma być zespół Modern Stalking ;)

15

@Encore Po prostu głupota się dobrze sprzedaje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?