tomasanet
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi i Suárez dzisiaj grają super
1
Takiego Xaviego chciałaby mieć każda drużyna na świecie!!
0
Luis Suarez : "Wiem, że gole same przyjdą"
0
Alves całą polowe zostawił wolną!!
0
Xavi nie zapomniał jak sie podaje
0
Neuer gra na bramce w Rayo?
0
Leo zmienił fryzure
20
Gra w trzeciej lidze dla takich piłkarzy jak Halilovic czy Adama to krok w tył. Myślę, ze jak spadną to wielu pójdzie na wypożyczenie do La Liga.
0
Nie można popełnić błędu z Sociedad. Tylko przy korzystnym wyniku chciałbym wejścia Roberto na pivota, tak samo Munir może zmienić nawet Leo, ale tylko przy pewnym prowadzeniu 3-0 albo więcej. Vamos Barca!!
16
Leo Messi na facebook: Tomorow, we can't fail
5
Ronaldo still waiting for penalty
0
Kroos i Isco jeżeli dostaną żółta kartkę z Levante to nie zagrają z Barcelona na Camp Nou. Sadzicie, ze będą odpoczywać za tydzień czy Carlo zaryzykuje?
0
Undiano dzisiaj nawet dobrze sędziował. Jedyny błąd to brak czerwonej kartki dla Kroosa
2
Od jutra nie będzie już tabeli na głównej stronie RM.pl
0
Messi z radości żeby przypadkiem pizzy sobie nie zamówił, bo nie będzie wstanie jutro grac
6
Wenger : Kiedyś mogłem mieć Williamsa
1
Ronaldo wystąpi w reklamie kapielówek!! Cala sesja odbędzie się oczywiście w basenie
16
Najlepsi z Bilbao : Williams, Aduriz, Etxeita
Najlepsi z Realu : Error 404
0
Ancelotti w tamtym sezonie kontynuował prace Mourinho, w tym robi to samo, ale bez Di Marii
0
Mowie wam, ze to się skończy 1-2, podobnie jak z Elche rok temu
3
Kibice z RM.pl chcą zdjąć Isco i wstawić Lucasa.....
0
Isco do Anglii może pójdzie, dla niego fajny byłby Liverpool
0
I co nadal wolicie Kroosa od Rakiticia?
3
Scenariusz meczu Bilbao - Real:
6 min. - Aduriz strzela w poprzeczke
13 min. - de Marcos trafią w słupek
19 min. - Faul na Ronaldo, rzut karny
20 min. - gol, 0-1, Ronaldo z karnego
22 min. - Bale nie podaje Ronaldo w dogodnej sytuacji
38 min, - Williams marnuje setkę
45 min. - akcja Athleticu, ale sedzia kończy I polowe
-------
52 min. - Benzema z dystansu w poprzeczkę
60 min. - Isco robi świetny drybling
66 min. - gol, 1-1, Aduriz, ale jednak nie, spalony!!
75min. - gol, 0-2, Ronaldo
88 min. - gol, 0-3, Ronaldo
0
Ten cały kontrowersyjny karny na Lewym i wykorzystany przez Mullera to według mnie zagrywka federacji niemieckiej. Wiedzieli, ze Wolfsburg przegrywa i chcieli zagwarantować Bayernowi spokój w następnych kolejkach i możliwość skupienia tylko na wygraniu Ligi Mistrzów. Nie tylko Bawarczycy mają z takiego zwycięstwa korzyśc, ale także właśnie federacja, która otrzymuje punkty i spory zastrzyk gotówki.
0
Vitolo strzela dzisiaj druga bramkę i Sevilla wychodzi na prowadzenie 2:1 w La Coruni
0
Fryzura nie pasującą do Barcelony, ale najważniejsze zeby wpasował się poziomem gry.
20
Ja to bym Messiego kontrolował, zeby z pizzą nie przesadził
1
Moje typy:
Hannover 0-4 Bayern
Deportivo 1-2 Sevilla
Bilbao 1-3 Real
Granada 1-2 Malaga
Elche 3-1 Almeria
0
Oglądam futbol już długo, od 10 lat i mam dobrze rozwinięta pamięć, więc mogę go pamiętac.