0

Nadal nie mogę się otrzasnąc po tym co zobaczylem. Jak ten sędzia mógł nie zauważyć 8 metrowego (dosłownie) spalonego?

0

Sergio skręcił kostkę, moim zdaniem 2-3 tygodnie przerwy, wiem, bo sam miałem taka kontuzje

0

Pamietacie jeszcze strzał Montoyi w Gran Derbi w poprzeczkę dwa sezony temu? Wtedy grał o niebo lepiej niż teraz

0

Busi, trzymaj się!! Jesteś dla nas tak ważny jak niegdyś Xavi

1

Nie kryli Jonathana, bo myśleli, ze gra w Barcelonie

0

Jonathan, czemu celebrowales?

Busi kontuzja :(

0

Uff, juz myslalem, ze żółtko dla Luisa

0

Ronaldinho jak mu się chce, nikt wiecej

8

Tiki Taka w wykonaniu Montoyi, Messiego i Rafinhi - cos pieknego

0

Teraz spokojnie bez emocji będę mógł obserwować Vietto

0

Neymar po króla strzelców

0

Po zwycięstwo! Najwazniejsze będzie strzelenie szybkiej bramki jak z Atletico. Vamos!!

2

10 minut i składy, potem jakos czas minie na kąpaniu i innych przygotowaniach, Najgorzej jest tak 3-4 godziny przed meczem, wtedy czas dłuży się niemiłosiernie

0

Jutro półfinał z Alcorconem o 22:00

0

Kupno Vietto do Barcy w tym okienku i wypożyczenie do Liverpoolu z opcja pierwokupu powiedzmy 5 mln więcej niż my go kupilismy to dobry interes, ale malo realne, ze the Reds się zgodzą, bo tam dyrektorem sportowym nie jest Zubizarreta

0

Szpakowski i Żewłakow mieliby mało do powiedzenia w tym meczu, a Laskowski to znawca, więc tak przydzielili komentarz, przynajmniej tak to widzę

0

Nasz były piłkarz Patrick Kluivert został selekcjonerem reprezentacji Curacao. Mało osob zna takie panstwo. Nie jest to przypadek, ponieważ matka Holendra stamtąd pochodzi. Sam Kluivert mówił w wywiadach, ze chciałby trenować Barcelone lub Milan.

0

Dzisiaj dużo ciekawych meczów, ale wszystkie w jednym czasie. Priorytetem jest Barca, później moze się przełącze na druga połowe PSG - Monaco

0

Miałem pecha, byłem na wyjeździe i oglądać nie mogłem, wiem co straciłem :(

8

Ruilli - Zabaleta, Musacchio, Otamendi, Rojo - Mascherano, Banega, di Maria - Messi, Vietto, Dybala

Ławka; Romero - Garay, Fazio - Lamela - Aguero, Iturbe, Icardi

Skład robi wrażenie

0

Villareal w tym roku przegrał jeden mecz, z Barceloną na Camp Nou. Gdyby to był mecz ligowy to brałbym remis w ciemno, ale z racji tego, ze to puchar i Villarreal musi się otworzyć i nasz atak będzie miał więcej miejsca to stawiam 2-1 dla nas

1

Bartra nie powołany, czyli to oznacza, ze za słaby jeden mecz z Granada będzie musiał swoje odcierpiec. Mysle, ze to dobry sposób na zwiększenie determinacji w dązeniu do pierwszej jedenastki. Tak samo zrobił z Pique i mamy tego efekty

Przewidywany skład wedlug tomasanet
ter Stegen - Alves, Pique, Mathieu, Alba - Busi, Iniesta, Rakitic - Messi, Neymar, Pedro

1

Serero - dobry zmiennik dla Busquetsa, brak aspiracji na wysokie zarobki, tani, solidny, ograny



De Sciglio - w tym sezonie kluczowy gracz Milanu, świetny PO, zastępca dla Danego



De Vrij - trzeba go było ściągnąć zamiast Vermealena. W przyszłości mam nadzieje podstawowy nasz stoper wraz z Bartra

1

Hazard vs de Bruyne
Buffon vs Neuer
Iniesta vs Schweinsteiger
Eto'o vs Yaya Toure
Ramos vs Pique

0

Xavi
Neuer
Ibra
Alves
Terry

0

Najtrudniejszy wybór
Xavi vs Iniesta vs Zidane vs Pirlo

3

Dybala - Vietto - Icardi, trzech najbardziej rozchwytywanych napastników na świecie, w tym samym wieku, z tego samego kraju, ależ się zsynchronizowali

0

Co sadzicie o tym de Sciglio? Gdyby Montoya zdecydowalby się zostać to fajnie jakby razem stworzyli taki duet dwóch zawodnikow na te samą pozycję jak swego czasu Busi z Keita. Oczywiście Włoch na ważniejsze mecze, ale Martin tez by się przydał. Druga kwestia to sprowadzenie z Ajaxu Thulaniego Serero. Naprawdę mi sie jego gra bardzo podoba. Podobny styl do Busiego. Zwiekszyłby rywalizację właśnie na tej pozycji

Sorry, ze usunalem stary komentarz, ale stwierdzilem, ze grozi mi ban

3

Młodzi prawi obroncy , którzy mogliby zastąpić Alvesa

Anglia:
Kyle Walker
Nathaniel Clyne
Hector Bellerin

Hiszpania:
Joao Cancelo
Mario Gaspar

Francja:
Fabinho
Serge Aurier

Włochy:
Mattia de Sciglio

Inne:
Ricardo van Rhijn
Danilo
Santiago Arias




0

Moim zdaniem powinno przedłużyć sie z nim kontrakt na następny rok, ale
nie dłużej. Na sezon 2016/2017 i tak będzie musiał przejść jakiś PO do nas a wielu zawodników powróci z wypozyczen lub awansuje z drugiej drużyny np. Halilovic i Samper. Kadra może zmieścić 25 zawodników, a oni na pewno będą mniej ciągnęli kasy z klubowego konta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?