tomasanet
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewy sie zapomniał i podał Kubie
0
Lewy i Bernat dziś najlepsi w Bayernie
2
Niech mi ktoś powie w czym taki Schweinsteiger jest lepszy do Busquetsa. On prawie cały 2014 rok leczył kontuzje, a i tak był wyżej w Złotej Piłce od Mascherano czy Ramosa, którzy cały rok prezentowali wysoki poziom
0
Dobrze, ze Robben i Alaba wypadli, bo oni ciągnęli gre Bayernu
0
Reus narazie tylko do tyłu podaje
2
Luca Toni może zdobyc koronę króla strzelców Serie A. Ma juz 15 goli
2
Tak, krytykujesz, a swojej nie przedstawisz. Nie rozumiem ludzi, którzy tylko narzekają na innych, gdy nie podejmą się tej samej pracy, nie wiadomo dlaczego
1
Jeżeli byscie mieli wybierac najlepsza jedenastkę sezonu 14-15 Premier League to jaka byscie wybrali dotychczas?
Oto moja:
Forster - Clyne, Cahill, Kościelny, Monreal - Fabregas, Cazorla, Hazard, Alexis - Kane, Aguero/Costa
0
Hector Bellerin ma wytatuowane 'gooner family', więc byc może bardziej woli Arsenal od Barcy
1
Dobre wieści z Sant Joan Despi, Alba truchta wokół Camp Tito Vilanova
4
Alexis powoli wraca na swój poziom z jesieni, może uda mu się do końca sezonu grac w optymalnej formie. Tylko żeby na Copa America nie grał zbyt dobrze, bo będzie jeździł Demichelisa czy Zabalete
12
Giroud ostatnio jakiś mniej drewniany się zrobił
26
Jak Lucho oglada ten mecz to na pewno podoba mu sie Bellerin. Może jacyś skauci tez są
0
Liverpool odrobi straty jak w 2005 z Milanem
7
Obrona Liverpoolu bez Skrtela to jak Hiszpania bez Xaviego
2
Ter Stegen - Bellerin, Bartra (c), Marquinhos, Alba
Takie coś w przyszłości mogłoby byc
3
Nie dość, ze strzelil gola to z łatwością neutralizuje Sterlinga, a na dodatek biega sobie miedzy pomocnikami Liverpoolu jakby to był trening
5
Fakt, ze jestem zachwycony grą Arsenalu oznacza, ze dawno nie oglądalem meczu Barcelony
0
Jest prawym obrońcą,
4
I kto rozpocząl akcję bramkową? Hector Bellerin
1
Arsenal po mistrza, obecnie są najlepiej grającą angielską druzyna
1
Mam nadzieje, ze mamy prawo pierwokupu Bellerina. Widzę w nim zastępcę Alvesa
0
Ospina ma 26/27 lat, a wygląda na 40
0
Marković bał się strzelać, gdyby tam był Balotelli...
1
Mam nadzieje, ze Perez zrobi wymiane z Liverpoolem Varane - Kolo Toure
1
Ale Arsenal cisnie Liverpool
1
Większość piłkarzy Barcelony ma świetna technikę,a Pique to jeden z najlepiej wyszkolonych technicznie obrońców w historii, jak nie najlepszy
0
Hazard naprawdę dobry jest. Jeszcze zbyt mało strzela goli aby porównywać go z Messim, Ronaldo a nawet Robbenem, którego poziom razem z Neymarem czy Isco osiagnie
0
1. Piłka nożna
2. Tenis ziemny
3. Skoki narciarskie
4. Siatkówka
Wiem,ze chodzi tylko o zespołowe, ale napisałem ranking moich ulubionych sportów
0
Borussia - Bayern, 237 kanał ZDF, Cyfrowy Polsat dla zainteresowanych