tomasanet
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2014
6 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Roman Kołtoń - "Matteo Darmią"
0
Messi i Mascherano na ławce rozpoczną mecz z Salwadorem
0
Niby w Azji mieliby większe szanse na awans do mundialu, ale UEFA daje dużo większa kasę. To samo tyczy się Armenii, Kazachstanu, Azerbejdżanu, Cypru itp.
0
Koszykarze grają w Air Jordan, więc nic w tym dziwnego
0
Ander Herrera tez mi sie podoba, nie lubie medialnych drogich piłkarzy typu Pogba Cena tez by była dla nas przystepna
2
6 dla Marca, Rafinhi bądź Roberto. Nie może być tak, ze przychodzi jakiś pomocnik i bierze od razu legendarny numer.
0
Bo UEFA daje wiecej kasy
0
Chorwacja - Norwegia, Odeegard w pierwszym składzie, Halilovic na ławce, Rakitic i Modric wiadomo
18
Kończy sie pewna epoka w Barcelonie. Mam nadzieje, ze Xavi jeszcze jakieś trofeum podniesie
2
Islandia 2-0 Kazachstan, pierwszego gola strzelił dobrze nam znany Gudhjonsen
1
Xavi i Iniesta to najlepszy duet piłkarzy w historii, ale ja stawiam Andresa jednak na pierwszym miejscu
1
Dla mnie Iniesta to najlepszy w historii hiszpański piłkarz. Gdyby nie Andres to najprawdopodobniej Hiszpania nie wygrałaby Euro 2012 i Mistrzostw Świata. Messi jest tylko lepszy od najlepszej wersji Iniesty
0
Raheem Sterling wczoraj uzyskał 11 udanych dryblingów, strzelił gola i zaliczył asystę
1
Czuje, ze rodzi się wielka gwiazda angielskiego futbolu, Harry Kane. Widzieliscie reakcje Rooneya po jego golu?
1
Najlepsza jedenastka złożona z piłkarzy do 23 roku życia według tomasanet
Courtouis - Carvajal, Varane, Marquinhos, Alaba - Verratti, Pogba, Isco - Neymar, Kane, Eriksen
1
Odpowiednik Fabregasa
1
Takiego Inieste chciałbym w Barcelonie
0
Pamiętam komentarze typu 'Del Bosque miał klapki na oczach powołując Inieste' albo 'Iniesta nie zasługuje juz na gre w reprezentacji'
0
Iniesta super podanie do Koke, Morata pierwszy gol w La Furia Roja
1
Gdyby zamiast Moraty był Torres...
1
7 byłego zawodnika Realu zobowiązuje
1
Forma Andresa
1. Iniesta w reprezentacji
2. Iniesta w PK i LM
-
-
-
-
3. Iniesta w lidze
0
Casillas przy dobrych wiatrach rozegra nawet 200 meczów w reprezentacji
1
Duet Isco - Iniesta by się nam przydał w pomocy
0
Ale oni maja mega ciemne włosy..
13
Gole zdobywane po dryblingu w szesciu ostatnich sezonach: Messi vs Ronaldo
Ogólnie:
74 vs 33
Po 2 dryblingach
22 vs 5
Po 3 dryblingach
6 vs 1
Po 4 dryblingach
3 vs 0
4
Cała ta sprawa prowadzona jest w jakims dziwnym rytmie. Kiedy Barca złapie formę to od razu na jaw wychodzą coraz bardziej niezrozumiałe afery. Kto uważa, ze tak nie jest to powinien się leczyć. Widzę, ze nie tylko w Polsce sadami rządzą znajomości. Nie bronie Bartomeu, ale gdyby jakiś inny prezydent dokonałby takiego przekrętu to mało by się o nim mówiło. Prezydent Bayernu siedzi w więzieniu, a jakos nadszarpnietego wizerunku klub z Monachium nie ma.
0
Jak początkowo popatrzylem na zdjęcie to pomyślałem, ze to cela, a w niej łóżka więzienne
0
Ostatnio dużo mówi się o tym, ze na igrzyskach w Rio zagra Messi, Mascherano, Neymar i Rafinha. I teraz nie wiem komu kibicować. Jak wygra Argentyna to będzie to 2 złoto Messiego i 3 Mascherano, ale z drugiej strony szkoda mi tych wszystkich Brazylijczyków, którzy musieli przeżywać porażki na mundialu
0
Dzisiaj w reprezentacji Hiszpanii z Barcelony zagra najprawdopodobniej Pique, Alba, Iniesta i być może także Busquets