tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Że tam w tym zarządzie się nie zaświeci komuś czerwona lampka, że taka kwota to jest za dużo. Znowu powtarzany ten sam błąd co z Coutinho i Grezmanem ;(
0
Ciekawe kiedy piłkarze się oduczą tego idiotycznego podchodzenia do piłki i podawania do bramki. Taki Messi to mógłby z zamkniętymi oczami trafić w okno z 11 metra nie do obrony dla bramkarza a bawi się w taki durny sposób.
1
@GeneralXavi do jakiej kwoty?
5
Braaawo Japonia! Opłacało się nastawiać budzik.
2
No i bardzo dobrze. WKS samo sobie winne. Tyle sytuacji zmarnować to jest skandal...
3
Ale impostor ten chłop z WKS
1
Jestem za Senegalem, ale dobrze, że Francja strzeliła, bo ich strasznie wyrąbali z tym karnym.
0
@Benz no jak gdzie? Zobacz sobie jak Mane zahacza lewą nogę Mbappe. Cały czas patrz na lewą nogę Mbappe przy powtórce.
0
Był przecież kontakt ewidentny z lewą nogą xDDD
0
@jakub1906 z tego co mi wiadomo to chyba można obstawiać czy wygra jedna czy druga drużyna, albo czy będzie remis
0
@partymaker ja tam się w bukmacherke nie bawię, ale przecież na tych mistrzostwach jest bardzo mało niespodzianek. Do tej pory to oczywiście Hiszpania, do tego może Turcja i ewentualnie Szwajcaria. Reszta wyników bez niespodzianek a wszędzie widzę posty jak to ciężko obstawiać na tych MS.
0
Jedyny plus to to, że może Hiszpania po mistrzostwach zmieni trenera.
0
@MichuZ44 no oglada i podziwia wcale mu się nie dziwię
0
Ale oglądając ten mecz człowiek sobie zdaje sprawę jak gówniane były te poprzednie xD
1
Maroko sprawia, że Brazylia wygląda jak RPA.
0
@Limaker @Jarema2000 @Seledynowy dzięki panowie za wyjaśnienie
2
Jak to w końcu jest z tymi przepisami? Bramkarz ewidentnie dotknął piłki i różnego nie było.
1
Zgadzacie się z Panem komentatorem, że RPA wyżej zawiesiło poprzeczkę niż Katar? Ja uważam, że właśnie odwrotnie i mimo wszystko Katar jakieś minimum prezentuje w przeciwieństwie do RPA.
1
@Safrani Asics Gel Nimbus. Co prawda to buty typowo na Asfalt, ale jak te ścieżki w lesie nie są wymagające to dadzą radę.
Edit. Ewentualnie Mizuno Wave Rider TT - tutaj już producent reklamuje buty jako dobre zarówno na asfalt jak i lekki trail.
0
Coś im z tym wysuwanym pucharem nie stykło i musieli schować xD
1
@NeroTFP1 dopóki tam jest Mbappe to mi jest obojętne kogo sprowadzają, bo i tak nic nie wygrają
0
@Zoker ja się nie moge doczekać meczu Niemcy Kurakao. Przecież tam będzie dwucyfrówka.
2
Haha co to za symulka xD jeszcze żółta kartka za to xDD
0
Ale RPA na razie słabiutkie. Widać, że to piłkarsko poziom, albo i więcej, niżej.
0
Ale dziwnie, że artysty nie pokazują w ogóle tylko cały czas piłkarzy xD
0
@Kazragore już była
1
Ale że żaden z artystów nie śpiewał normalnie tylko wszystko z plejbeku to skandal
1
@Laminedependencia ale ci wszyscy trenerzy, którzy go mają w drużynie muszą być wkurzeni. Chłop kompletnie nic nie daje w defensywie gdzie w dzisiejszych czasach piłka jest taka, że to jest samobójstwo dla drużyny jak jeden zawodnik nie broni. Co więcej w ofensywie też szału nie ma a na ławce się go nie da posadzić. Odbije się to czkawką ponownie Realowi w przyszłym sezonie i reprezentacji Francji na MŚ również.
4
@blakkudium tylko czy Brazylia może być rozczarowaniem skoro nikt na nich aktualnie nie stawia?
@FiscaelBarca ja stawiam, że rozczarowaniem będzie Francja.
0
@NeroTFP1 ludzie są albo debilami albo mają pamięć złotej rybki. Przecież dokładnie to samo o Idze było mówione jak zaczęła wygrywać. Że taka naturalna i szczera. Po Mai tak samo będą jechać za jakiś czas.