5

Że tam w tym zarządzie się nie zaświeci komuś czerwona lampka, że taka kwota to jest za dużo. Znowu powtarzany ten sam błąd co z Coutinho i Grezmanem ;(

0

Ciekawe kiedy piłkarze się oduczą tego idiotycznego podchodzenia do piłki i podawania do bramki. Taki Messi to mógłby z zamkniętymi oczami trafić w okno z 11 metra nie do obrony dla bramkarza a bawi się w taki durny sposób.

1

@GeneralXavi do jakiej kwoty?

5

Braaawo Japonia! Opłacało się nastawiać budzik.

2

No i bardzo dobrze. WKS samo sobie winne. Tyle sytuacji zmarnować to jest skandal...

3

Ale impostor ten chłop z WKS

1

Jestem za Senegalem, ale dobrze, że Francja strzeliła, bo ich strasznie wyrąbali z tym karnym.

0

@Benz no jak gdzie? Zobacz sobie jak Mane zahacza lewą nogę Mbappe. Cały czas patrz na lewą nogę Mbappe przy powtórce.

0

Był przecież kontakt ewidentny z lewą nogą xDDD

0

@jakub1906 z tego co mi wiadomo to chyba można obstawiać czy wygra jedna czy druga drużyna, albo czy będzie remis

0

@partymaker ja tam się w bukmacherke nie bawię, ale przecież na tych mistrzostwach jest bardzo mało niespodzianek. Do tej pory to oczywiście Hiszpania, do tego może Turcja i ewentualnie Szwajcaria. Reszta wyników bez niespodzianek a wszędzie widzę posty jak to ciężko obstawiać na tych MS.

0

Jedyny plus to to, że może Hiszpania po mistrzostwach zmieni trenera.

0

@MichuZ44 no oglada i podziwia wcale mu się nie dziwię

0

Ale oglądając ten mecz człowiek sobie zdaje sprawę jak gówniane były te poprzednie xD

1

Maroko sprawia, że Brazylia wygląda jak RPA.

0

@Limaker @Jarema2000 @Seledynowy dzięki panowie za wyjaśnienie

2

Jak to w końcu jest z tymi przepisami? Bramkarz ewidentnie dotknął piłki i różnego nie było.

1

Zgadzacie się z Panem komentatorem, że RPA wyżej zawiesiło poprzeczkę niż Katar? Ja uważam, że właśnie odwrotnie i mimo wszystko Katar jakieś minimum prezentuje w przeciwieństwie do RPA.

1

@Safrani Asics Gel Nimbus. Co prawda to buty typowo na Asfalt, ale jak te ścieżki w lesie nie są wymagające to dadzą radę.

Edit. Ewentualnie Mizuno Wave Rider TT - tutaj już producent reklamuje buty jako dobre zarówno na asfalt jak i lekki trail.

0

Coś im z tym wysuwanym pucharem nie stykło i musieli schować xD

1

@NeroTFP1 dopóki tam jest Mbappe to mi jest obojętne kogo sprowadzają, bo i tak nic nie wygrają

0

@Zoker ja się nie moge doczekać meczu Niemcy Kurakao. Przecież tam będzie dwucyfrówka.

2

Haha co to za symulka xD jeszcze żółta kartka za to xDD

0

Ale RPA na razie słabiutkie. Widać, że to piłkarsko poziom, albo i więcej, niżej.

0

Ale dziwnie, że artysty nie pokazują w ogóle tylko cały czas piłkarzy xD

0

@Kazragore już była

1

Ale że żaden z artystów nie śpiewał normalnie tylko wszystko z plejbeku to skandal

1

@Laminedependencia ale ci wszyscy trenerzy, którzy go mają w drużynie muszą być wkurzeni. Chłop kompletnie nic nie daje w defensywie gdzie w dzisiejszych czasach piłka jest taka, że to jest samobójstwo dla drużyny jak jeden zawodnik nie broni. Co więcej w ofensywie też szału nie ma a na ławce się go nie da posadzić. Odbije się to czkawką ponownie Realowi w przyszłym sezonie i reprezentacji Francji na MŚ również.

4

@blakkudium tylko czy Brazylia może być rozczarowaniem skoro nikt na nich aktualnie nie stawia?
@FiscaelBarca ja stawiam, że rozczarowaniem będzie Francja.

0

@NeroTFP1 ludzie są albo debilami albo mają pamięć złotej rybki. Przecież dokładnie to samo o Idze było mówione jak zaczęła wygrywać. Że taka naturalna i szczera. Po Mai tak samo będą jechać za jakiś czas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?