0

:)

Dobra przepraszam to się więcej nie powtórzy :)

0

6 min

0

Tai-Sho

Ja tylko wyrażam swoje skromne zdanie :). I nie chodzi mi o to że Ibry nie szanuje czy coś takiego bo pewnie się zaraz na mnie wszyscy rzucą. Po prostu tak myślę i tyle.

0

Według mnie Eto jest lepszy niż Ibra i zawsze tak myślałem.

0

toure szedł wszedł henry

0

No to Sevilla niech się lepiej chowa bo zostanie zmiażdżona !!

0

Ja też bym ściągnął cały mecz. No ale trudno jak nie ma to nie ma :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?