tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
:)
Dobra przepraszam to się więcej nie powtórzy :)
0
6 min
0
Tai-Sho
Ja tylko wyrażam swoje skromne zdanie :). I nie chodzi mi o to że Ibry nie szanuje czy coś takiego bo pewnie się zaraz na mnie wszyscy rzucą. Po prostu tak myślę i tyle.
0
Według mnie Eto jest lepszy niż Ibra i zawsze tak myślałem.
0
toure szedł wszedł henry
0
No to Sevilla niech się lepiej chowa bo zostanie zmiażdżona !!
0
Ja też bym ściągnął cały mecz. No ale trudno jak nie ma to nie ma :)