tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra teraz było ostro. Ale poprzednie faule to same symulacje Realu. Poza karnym oczywiscie.
0
MichasMichas
Ronaldo to się cały czas przewraca bez powodu tak samo Di maria
0
przez ogólnie miałem na myśli wszystko poza tym karnym
0
nie chodzi mi o karny bo on akurat słuszny ale ogólnie
0
lool ale ten real symuluje :/
0
powtórka doskonale pokazuje że nie było spalonego
0
Real przegrywa i już się zaczyna napinka
0
oommgg jaka akcja atletico
0
Pique podawał !!
0
jakoś tak wolno grają
0
A takie pytanie.
Czemu nie ma do typowania wszystkich meczów LM?
0
Busquets to by se dał spokój z tym symulowaniem :/
0
culeson
widać że messi coś bardziej żyłuje i nie podaje do partnerów z drużyny w sytuacjach w których powinien podać
0
ale messi coś żyłuje ostatnio :/
0
Mi się wydaje, że Thiago troche za wysoko. W I połowie miał dość dużo niecelnych podań co mnie zdziwiło bo to się wcześniej nie zdarzało.
0
matek-veb
No i co z tego? Ronaldinho chciał wrócić do Brazylii pod koniec kariery a Eto poszedł na kase wcale się nie dziwie. Jak można gdzieś grać tak samo a zarabiać wiele więcej..
0
Roni strzelił 12 bramek nie 10 - to taka poprawka.
Co do gola wspaniały.
0
piękny mecz szkoda że tak szybko koniec.
0
Ale mi chodzi o ten mecz z Malagą.
0
To kiedy odbędzie się I kolejka?
0
No jak wszyscy prawie myślę że Abidal jednak 9.
Reszta ok ;).
0
Ehh szkoda pech.
0
To co zrobił ramos jest niewybaczalne...
Co za debil.. japierdziu 0_0
0
dajcie linka działającego
0
Ej ale zdjęcie tygodnia mnie przeraża o_0
0
messi joga :D
0
zal
0
dobra ciśniemy zaraz bedzie gol
0
wierze w remis
0
valdes znowu pieknie