0

Dobra teraz było ostro. Ale poprzednie faule to same symulacje Realu. Poza karnym oczywiscie.

0

MichasMichas

Ronaldo to się cały czas przewraca bez powodu tak samo Di maria

0

przez ogólnie miałem na myśli wszystko poza tym karnym

0

nie chodzi mi o karny bo on akurat słuszny ale ogólnie

0

lool ale ten real symuluje :/

0

powtórka doskonale pokazuje że nie było spalonego

0

Real przegrywa i już się zaczyna napinka

0

oommgg jaka akcja atletico

0

Pique podawał !!

0

jakoś tak wolno grają

0

A takie pytanie.
Czemu nie ma do typowania wszystkich meczów LM?

0

Busquets to by se dał spokój z tym symulowaniem :/

0

culeson
widać że messi coś bardziej żyłuje i nie podaje do partnerów z drużyny w sytuacjach w których powinien podać

0

ale messi coś żyłuje ostatnio :/

0

Mi się wydaje, że Thiago troche za wysoko. W I połowie miał dość dużo niecelnych podań co mnie zdziwiło bo to się wcześniej nie zdarzało.

0

matek-veb

No i co z tego? Ronaldinho chciał wrócić do Brazylii pod koniec kariery a Eto poszedł na kase wcale się nie dziwie. Jak można gdzieś grać tak samo a zarabiać wiele więcej..

0

Roni strzelił 12 bramek nie 10 - to taka poprawka.

Co do gola wspaniały.

0

piękny mecz szkoda że tak szybko koniec.

0

Ale mi chodzi o ten mecz z Malagą.

0

To kiedy odbędzie się I kolejka?

0

No jak wszyscy prawie myślę że Abidal jednak 9.

Reszta ok ;).

0

Ehh szkoda pech.

0

To co zrobił ramos jest niewybaczalne...

Co za debil.. japierdziu 0_0

0

dajcie linka działającego

0

Ej ale zdjęcie tygodnia mnie przeraża o_0

0

messi joga :D

0

zal

0

dobra ciśniemy zaraz bedzie gol

0

wierze w remis

0

valdes znowu pieknie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?