tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kacper
Co z tego że cofnął jak wcześniej zachaczył?
0
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/165933_10151253020796213_303254870_n.jpg
Dla ślepego Scorpiona heh
0
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/165933_10151253020796213_303254870_n.jpg
Proszę dla tych co uważają że nie bylo karnego.
0
Kimu przecież na tym filmiku co dałeś ewidentnie widać że ramos zachaczył. Kto nie chce zobaczyć faulu to nie zobaczy..
0
Można jakiś filmik z akcją Valdesa bo wyłączyłem transmisje z gwizdkiem sędziego bo nie mogłem wytrzymać..
0
Brak Vilanovy jest widoczny. On jak nie szło potrafił odmienić losy meczu. Wystarczy spojrzeć na remontady w lidze.
Coż wierzę w Barcelonę i w to że zdołamy odrobić straty. VEB!
0
ładna jazda z mateusza XD
0
Deulofeu dzisiaj przynajmniej zespołowo brawo może coś z niego jeszcze bedzie. Ta jego akcja po której był słupek naprawde dobra. Jak widać można połączyć akcje indywidualne z grą zespołową.
0
Nie no Messi w jednej drużynie z Neymarem to może być coś wspaniałego. Neymar jest świetny technicznie więc z przystosowaniem się do Barcy nie powinno być problemów.
0
Luis Alberto o niebo lepszy a w podobnym wieku więc myślę, że na niego warto stawiać.
0
Sędziowanie tragiczne.
Przy 3 bramce był spalony. Co do tych obu zagrań ręką to nie ma wątpliwości ale reszta decyzji sędziego to jakaś katastrofa. Spalonych nie ma gwiżdze, spalone są nie gwiżdze,..
0
Niektórzy piszą, że Tito zawalił ze zmianami. A kogo niby miał wprowadzić? Sancheza? Tello który też jest niewiadomą. Na ławce nie bylo nikogo kto by pociągnął grę do przodu. No może właśnie poza Adriano który jakimś uderzeniem mógł uratować wynik. Tutaj Tito faktycznie troche zaspał z tą zmianą i mogła być ona za Alvesa a nie za Pedro.
0
finał LM Bayern - Barca coś pięknego by było :D
0
Ludzie czytajcie niusy zanim napiszecie komentarz. Milion komentarzy o tym jaki to straszny ruch Bayernu który zwalnia bardzo dobrego trenera. Heynckes SAM CHCE ZAKOŃCZYĆ KARIERE!
0
Marzę o zobaczeniu Leo i Cristiano w jednej drużynie :D.
0
O co chodzi w tej gierce teraz? Każdy do każdego podaje :D
0
Cuenca nie został wypożyczony to jakieś głupie plotki...
0
Wyjazdowa genialna !!
0
Marca nie uzna Messiemu bramki bo poprzeczka strzeliła
0
Powtórzę to co mówiłem już kiedyś.
Wszyscy wiemy że Iniesta to geniusz ale niestety(czy też stety) ma obok mistrza Messiego który prawdopodobnie pobije rekord Mullera. Z sam ten rekord należy się złota piłka. Jeżeli Messi nie dostanie po pobiciu rekordu z przed 40 LAT!! to będzie to niesprawiedliwe.
0
jezeli messi pobije rekord mullera to przykro mi ale złota piłka nalezy sie własnie jemu. Iniesta jest genialny ale taki rekord musi zapewnic wygraną.
0
Deulofeu strasznie zmęczony może Dongou wejdzie.
0
Bawią się jakby na osiedlu grali :D
0
No może i masz rację :). Zobaczymy jak to będzie.
0
Daro
No właśnie o to chodzi że mają ograniczony rozwój. Rozwijać będą się w pełni z pierwszą drużyną.
0
Wg. mnie Deulofeu jest lepszy niż taki Tello. Deulofeu ma większy wachlarz zwodów i jest lepszy technicznie. No za rok powinien dostać się do pierwszej drużyny. Za straty też tak bardzo go nie można winić. Ma dopiero 18 lat to gra może troszke samolubnie ale miejmy nadzieje że się to zmieni:)
0
No a poza tym może jest cichy i woli samotność nie wiadomo :). Nie ma się czego bać.
0
Wg. mnie widać było, że chciał chować tą ręke.
0
Zloty
Szkoda, że nie strzelił bo wiadomo - chciał zadedykować gola synowi. To też na niego może jakoś wpłynąć. Widać było że gra pod presją chociażby tą sytuacją z pierwszej połowy. Messi leci sam na sam no to pewnie wszyscy tak jak ja już skakali z rękami do góry że będzie gol ponieważ Messi takie sytuacje wykorzystuje z zamkniętymi oczami. Wszyscy też gadali "noo to Messi 3 gole dla syna spokojnie na gazie jest strzeli". On słysząc to na pewno się stresował. Widać było że chce aż za bardzo. W końcówce widać było jak wszystko idzie na Messiego żeby sobie strzelił.
No cóż ważna jest wygrana. VEB!
0
Co do tego "samobója"
Takie coś w ogóle nie powinno być zaliczone jako samobój. Pechowo odbiła się od niego piłka i nie miał na to wpływu. Samobójem można nazwać to co zrobił Alba..