tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak można być kibicem realu i podczas meczu swojej drużyny siedzieć na stronie największego rywala?
0
co wy chciecie od Buquetsa? Przecież on sie nie specjalnie wywrócił tylko stracił równowage...
0
Trafimy na Real albo CSKA. To już jest ustalone.
0
Do administracji:
Proponuje usunąć te oceny komentarzy bo to tylko kłótnie wprowadza bo wchodzi taki fan zespołu ze stolicy i minusuje wszystko..
0
jak mi ktoś powie, że messi nie biega to nie wiem co mu zrobie..
0
PS: Czemu kibie Realu tu siedzicie zamiast na swojej stronie podczas meczu swojej drużyny :D?
0
Ja uważam że sędzie bał się dać Ramosowi kartkę w pierwszej części meczu.
0
Nie no karny zasłużony ale szkoda z tą kartką bo to wypacza wynik meczu troche
0
no i dziękujemy po meczu..
0
Levante to mogłoby próbować coś rozgrywać a nie tylko wybijanie..
0
warto oglądnąć real - levante bo dobry mecz naprawdę :)
0
Siempre
Real królowie haha nie mogą nic wygrac od trzech lat..
0
K*rwa za przeproszeniem kto to minusuje te komentarze z oficjalnym składem?? Co to wina użytkownika że Pep wystawił taki skład?? Opanujcie się ludzie...
0
poczucie humoru można mieć ale to co piszesz nie jest śmieszne
0
Michaz
Nie zgodzę się. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył Dos Santos w meczu z Sociedad. Bardzo dużo widzi na boisku i jego podania przerzuty/podania są celne. Poza kilkoma błędami naprawdę dobry mecz rozegrał.
0
Co do tej sytuacji Fabregasa w 86 to wcale nie było łatwe bo piłka podskakiwała a poza tym Fabregas był zaskoczony, że trafiła mu pod nogi.
No ale co do reszy artykułu się zgadzam. Mam nadzieję. że strata punktowa zostanie odrobiona. VeB..
0
na tym zdjęciu to w ogole dla mnie ładna nie jest..
0
Deulofeu będzie lepszy od niego :)
0
nie wchodzić w ten link od szakirek26
0
Nie wchodzić na te linki co są poniżej
0
Mam pytanie dotyczące Ligi Typerów. Teraz w typowaniu KMŚ liczy się wynik do 90 min? Dogrywka i karne już się nie wliczaja?
0
Basenisko94
O ile się nie myle to Barca miała ponad 700 podań
0
Teraz sobie oglądnąłem bramki z meczu i to co zrobił Xavi przy 2 golu to jest magia :D.
0
Busquets za to udawanie to kare powinien dostać :/
0
FCB_dimiC
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=sobota
0
Nie ma sensu oglądać w przęglądarce. Jak przez neta to tylko sopcast :)
0
Ja też jestem fanem Barcy jak co ale trzeba być obiektywnym przynajmniej troche i to co kiedyś Busquets symulował to masakra. Teraz już się znacznie poprawił.
0
Haha jak mnie zminusowali bo komentarz o busquetsie a za koment o di marii same plusy :D
0
no ala' busquets :D
0
Ooo teraz to go nawet nie dotknął