0

jak można być kibicem realu i podczas meczu swojej drużyny siedzieć na stronie największego rywala?

0

co wy chciecie od Buquetsa? Przecież on sie nie specjalnie wywrócił tylko stracił równowage...

0

Trafimy na Real albo CSKA. To już jest ustalone.

0

Do administracji:
Proponuje usunąć te oceny komentarzy bo to tylko kłótnie wprowadza bo wchodzi taki fan zespołu ze stolicy i minusuje wszystko..

0

jak mi ktoś powie, że messi nie biega to nie wiem co mu zrobie..

0

PS: Czemu kibie Realu tu siedzicie zamiast na swojej stronie podczas meczu swojej drużyny :D?

0

Ja uważam że sędzie bał się dać Ramosowi kartkę w pierwszej części meczu.

0

Nie no karny zasłużony ale szkoda z tą kartką bo to wypacza wynik meczu troche

0

no i dziękujemy po meczu..

0

Levante to mogłoby próbować coś rozgrywać a nie tylko wybijanie..

0

warto oglądnąć real - levante bo dobry mecz naprawdę :)

0

Siempre
Real królowie haha nie mogą nic wygrac od trzech lat..

0

K*rwa za przeproszeniem kto to minusuje te komentarze z oficjalnym składem?? Co to wina użytkownika że Pep wystawił taki skład?? Opanujcie się ludzie...

0

poczucie humoru można mieć ale to co piszesz nie jest śmieszne

0

Michaz
Nie zgodzę się. Bardzo pozytywnie mnie zaskoczył Dos Santos w meczu z Sociedad. Bardzo dużo widzi na boisku i jego podania przerzuty/podania są celne. Poza kilkoma błędami naprawdę dobry mecz rozegrał.

0

Co do tej sytuacji Fabregasa w 86 to wcale nie było łatwe bo piłka podskakiwała a poza tym Fabregas był zaskoczony, że trafiła mu pod nogi.
No ale co do reszy artykułu się zgadzam. Mam nadzieję. że strata punktowa zostanie odrobiona. VeB..

0

na tym zdjęciu to w ogole dla mnie ładna nie jest..

0

Deulofeu będzie lepszy od niego :)

0

nie wchodzić w ten link od szakirek26

0

Nie wchodzić na te linki co są poniżej

0

Mam pytanie dotyczące Ligi Typerów. Teraz w typowaniu KMŚ liczy się wynik do 90 min? Dogrywka i karne już się nie wliczaja?

0

Basenisko94

O ile się nie myle to Barca miała ponad 700 podań

0

Teraz sobie oglądnąłem bramki z meczu i to co zrobił Xavi przy 2 golu to jest magia :D.

0

Busquets za to udawanie to kare powinien dostać :/

0

0

Nie ma sensu oglądać w przęglądarce. Jak przez neta to tylko sopcast :)

0

Ja też jestem fanem Barcy jak co ale trzeba być obiektywnym przynajmniej troche i to co kiedyś Busquets symulował to masakra. Teraz już się znacznie poprawił.

0

Haha jak mnie zminusowali bo komentarz o busquetsie a za koment o di marii same plusy :D

0

no ala' busquets :D

0

Ooo teraz to go nawet nie dotknął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?