0

Kto nie jest w stanie zrozumieć dlaczego Barca nie przyjedzie nie rozumie chyba formuły "Mes que un club" i nie jest godzien kibicowania Barcy. Więc prosze bardzo niech Barca traci "kibiców" w Polsce bo to nie są prawdziwi kibice Barcelony.

0

Torres jest genialny. Ale Atletico Madryt go nie puści nie ma szans przecież on może być jednym z najlepszych na swojej pozycji.

0

Mecz o 12 tylko w niedziele. Wtedy większość ma wolne.

0

Chyba nie przeczytałeś artykułu..

0

Wy powinniście natomiast poznać historię kościoła. Kościół niewiele ma wspólnego z tym o czym mówi Biblia. Jest wiele niezgodności pomiędzy tym co się dzieje w kościele a Słowem Bożym.

0

nie rozumiem tego Twojego myslenia ze jak ktos idzie spac o 23 a nie siedzi całą noc jak debil przed kompem to od razu dzecko... Do pracy tez trzeba isc jakbys nie wiedział wiec tutaj to akurat twoja dziecinnosc sie objawiła..

0

Ja też bym chciał ale to nie zmienia faktu, że oni są słabi. Przecież oni nawet piłki nie potrafią przyjąć. Już pare razy była taka sytuacja, że w bardzo prosty sposób piłkarz Thaiti stracił bo za daleko sobie wypuścił piłkę a nawet nikt go nie atakował.

0

No tak pewnie masz rację.

0

Ale to Thaiti jest słabe...

0

To pewnie wszystko już ustawione jest. Messi w sądzie 17 września a to pewnie będzie jakiś ważny mecz wyjazdowy w grupie LM..

0

4 bramka to jakbym oglądał Barcę za najlepszych czasów u Guardioli xd

0

ten gościu co na angielski tłumaczy to coś strasznie słabo mu idzie

0

Ma ktoś może listę powołanych na dzisiejszy mecz Brazylia Anglia?

0

Dokładnie xd. I jeszcze ta gra Barcy w I połowie. Wreszcie była ta stara dobra tiki-taka.

0

Za co czerwo? Oglądałem Depor - Sociedad ale chyba zmienie na Sevile xd

0

Thiago siedzi na ławce XDDD

0

Ale mi brakowało tej prawdziwej tiki-taki xd

0

Ale magia

0

No tylko czemu nie gra Thiago to jest pytanie.

0

Jezus na bramce Osasuna nie ma szans

0

Tak tylko kiedyś za najlepszego piłkarza Barcy uważano właśnie Ronaldinho lub dawniej Maradonę. I wyobraź sobie że teraz Messi nie ma 10 bo kiedyś zastrzegli dla Roniego lub Maradony...

0

Przecież widać że sobie jaja robił..

0

Tak ale chodzi mi o sam styl. Wszyscy narzekają, że Deulofeu nie podaje ale nie podoba się też styl Barcy czyli same podania. Neymar również będzie kiwał i to wiele

0

Narzekacie na Deulofeu ale wiecie, że Neymar będzie robił bardzo podobnie?

0

Ależ ciekawy mecz się szykuje za tydzień. Deportivo - Sociedad. Jedna drużyna walczy o LM druga o utrzymanie. Oby mecz Barcy nie był o tej samej porze.

0

Może dlatego gra Villa i teraz wchodzi Pedro bo to oni sa głównymi kandydatami do odejscia i mają ostatnią szanse na pokazanie co potrafią.

0

Pedro bardzo dobry występ. Nie wiem czy wy inny mecz oglądaliście? Biegał odbierał piłki ,wreszcie udane dryblingi. Wy tak chyba jedziecie po nim bo "tak już się przyjeło", że Pedro słaby i trzeba go wyzywać. Ogar -_-

0

ależ błąd sędziego o_0

0

A pobity rekord = wygrana liga więc nie rozumiem pisania, że liga ważniejsza ponieważ obie rzeczy się pokrywają.

0

Właśnie rekordy są ważne teraz aby dodać wiary w siebie naszym zawodnikom.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?