0

Poniżej 2,5 gola czyli może być 0-0, 1-0, 1-1, 2-0

0

Sergi Roberto wreszcie dobry występ.

0

No tak bo Ty przebywasz na codzień z zawodnikami i wiesz kto gdzie sie lepiej czuje na boisku...

2

Jak Villareal utrzyma taką dobrą grę to spokojnie są w stanie odrobić.

0

Mi się wydaje, że Mascherano wreszcie zagra na DM. Busquets pewnie będzie odpoczywał na PSG.

0

Jeszcze nie straciły więc jesteśmy jedną z trzech drużyn z czystym kontem xdddd

2

Koln straciło bramkę także jesteśmy jedyną drużyną z czystym kontem :)

0

Bo w Polsce sie nie da grać i to jest potwierdzone naukowo XD

2

Offtop
Który z bukmacherów internetowych polecacie? Mam zamiar rozpocząć grę przez internet i się zastanawiam co wybrać.

1

Czemu w statystykach Levante ma 96 strzałów xdd?

1

Neymar jaki foch xddd

0

Możliwe, że zawodnik Levante dostał kartkę za jakieś dyskusje czy przekleństwa bo na początku sędzia chyba nie miał zamiaru karać piłkarza gospodarzy.

1

Warto zauważyć, że Mathieu nam wszystko czyści w polu karnym głową.

0

Przecie siedzi na ławce xd

0

Znowu się zaczyna trwonienie przewagi..

0

West Ham 2-0 Liverpool po 20 minutach :)

1

Oo faktycznie :)) Dzięki za przypomnienie xd

1

Hmm no i jaki mecz oglądać? Arsenal i Real wyniki już pewne, Bayern gra tak nudno, że się nie da tego oglądać..

0

Bayern 3 strzały przez 50 minut...

0

Messiego nie można zmienić On może tracić piłkę przez cały mecz ale jedna akcja mu wyjdzie i jest gol. Zbyt ważny zawodnik aby go zmieniać. Można było to zauważyć na MŚ. Cały mecz przestany a jedna akcja w 90 minucie i gol.

0

Chyba będzie grane 3 obrońcami

1

Jak Atletico tak grając utrzyma remis to będzie cud.

0

Myślę. że ma na to wpływ pora meczu :)

0

Ależ tam jest szybkie tempo gry... Brawo Arsenal!

0

Nie.

0

Przecież on się urodził w Hiszpanii.

4

W sumie to on może mieć 400 bramek dla samej Barcy po tym sezonie. Przecież 44 bramki to on w słabym sezonie strzela xd

0

Messi taki samiuśki jak Thiago :)

0

Dysponuje ktoś linkiem do całego meczu?

5

A ja głupi wybrałem mecz Bayernu :((

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?