tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poniżej 2,5 gola czyli może być 0-0, 1-0, 1-1, 2-0
0
Sergi Roberto wreszcie dobry występ.
0
No tak bo Ty przebywasz na codzień z zawodnikami i wiesz kto gdzie sie lepiej czuje na boisku...
2
Jak Villareal utrzyma taką dobrą grę to spokojnie są w stanie odrobić.
0
Mi się wydaje, że Mascherano wreszcie zagra na DM. Busquets pewnie będzie odpoczywał na PSG.
0
Jeszcze nie straciły więc jesteśmy jedną z trzech drużyn z czystym kontem xdddd
2
Koln straciło bramkę także jesteśmy jedyną drużyną z czystym kontem :)
0
Bo w Polsce sie nie da grać i to jest potwierdzone naukowo XD
2
Offtop
Który z bukmacherów internetowych polecacie? Mam zamiar rozpocząć grę przez internet i się zastanawiam co wybrać.
1
Czemu w statystykach Levante ma 96 strzałów xdd?
1
Neymar jaki foch xddd
0
Możliwe, że zawodnik Levante dostał kartkę za jakieś dyskusje czy przekleństwa bo na początku sędzia chyba nie miał zamiaru karać piłkarza gospodarzy.
1
Warto zauważyć, że Mathieu nam wszystko czyści w polu karnym głową.
0
Przecie siedzi na ławce xd
0
Znowu się zaczyna trwonienie przewagi..
0
West Ham 2-0 Liverpool po 20 minutach :)
1
Oo faktycznie :)) Dzięki za przypomnienie xd
1
Hmm no i jaki mecz oglądać? Arsenal i Real wyniki już pewne, Bayern gra tak nudno, że się nie da tego oglądać..
0
Bayern 3 strzały przez 50 minut...
0
Messiego nie można zmienić On może tracić piłkę przez cały mecz ale jedna akcja mu wyjdzie i jest gol. Zbyt ważny zawodnik aby go zmieniać. Można było to zauważyć na MŚ. Cały mecz przestany a jedna akcja w 90 minucie i gol.
0
Chyba będzie grane 3 obrońcami
1
Jak Atletico tak grając utrzyma remis to będzie cud.
0
Myślę. że ma na to wpływ pora meczu :)
0
Ależ tam jest szybkie tempo gry... Brawo Arsenal!
0
Nie.
0
Przecież on się urodził w Hiszpanii.
4
W sumie to on może mieć 400 bramek dla samej Barcy po tym sezonie. Przecież 44 bramki to on w słabym sezonie strzela xd
0
Messi taki samiuśki jak Thiago :)
0
Dysponuje ktoś linkiem do całego meczu?
5
A ja głupi wybrałem mecz Bayernu :((