0

myślę, że tak

0

I tak lepiej niż Yaya Toure xd

0

Wydaje mi się, że z tym dodatkiem jest dużo paczek z kartami.

0

Co wy chcecie od sędziego? Bardzo dobrze sedziuje i nie przerywa gry co minutę jak się zawodnicy ledwo musną.

1



Przypominam bo pewnie nie każdy widział a jest na co popatrzyć :)

1

Przecież oni tragicznie grają

0

Szkoda tego Douglasa trochę :C

12

Douglas got injured during his team's bus trip due to a weird sleeping position. [Onda Cero Asturias]

Hahahaha xddd

1

Balotelli po złotą piłkę idzie XD

22

Ehh i Ronaldo znów zniknął... Jak bardzo trzeba się oszukiwać żeby stwierdzić, że on jest najlepszy...

4

Kurde a tak fajnie Espanyol grał

3

Przecież on w ręke dostał xddd

1

Ale Ter Stegen to jest zajebisty xdd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oki dzięki :)

0

Jak miałem na kuponie mecz City to co?

0

Barca i Bayern powyżej 3,5 gola - jak myślicie stawiać?

2

No dosłownie wszystko xdd

2

Dziękuję bardzo za to. Cudowna muzyka :)

0

No to Alaves pograne teraz XD

0

Najgorsze jest to, że nie ma Messiego i już nie ma grania...

0

Pod koniec września wychodzi płyta Skylar Grey, której Eminem jest producentem. Na tym albumie również pojawi się utwór z Eminemem.
Teraz Eminem pracuje podobno nad swoim albumem i dlatego nic nowego od niego nie wychodzi. Poza tym on nigdy nie wydawał często piosenek tylko znikał po wydaniu płyty i pojawiał się przy wydaniu kolejnej.

0



Dlatego Yaya Toure nie gra XDD

0

No teraz pierwsza piątka La Liga wygląda imponująco xdd

0

Teraz jeszcze może być z lipną jakością. Lepiej poczekać pare dni bo wychodzi na Blu-ray'u :)

0

Czyżby Adriano?

0

Tutaj się nikt City nie obawia a co dopiero Borussi xd

0

Ile on miał sytuacji o wow

1

Milik wszedł i prosze bardzo co sie wyrabia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?