tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tylko pytanie jak coś takiego pokonać? Psychika to jest jednak coś niesamowitego. Umiesz coś robić zajebiście a mimo to nie dajesz rady.
1
Niektóre genialne ;)
0
No tak z nabraniem pewności to co innego, ale trzeba brać pod uwagę, że on już normalnie trenuje od dłuższego czasu. Możliwe, że jeszcze się rozkręci ale na ten moment to on strasznie mozolnie się porusza po boisku.
0
Ale co to ma do rzeczy? Gra, czyli lekarze ocenili, że jest w 100% gotowy. To nie jest jego pierwszy mecz gdzie gra bez zaangażowania.
2
Dembele zero jakiejkolwiek dynamiki czy agresywności.
0
Przecież on idzie na 2h na trening i potem ma cały dzień wolny xDDD
1
Tylko, że prawda jest taka, że Messi się nie męczy aż tak bardzo przy jego intensywności gry. Po drugie teraz będzie tydzień odpoczynku, także myślę, że na Malage spokojnie Messi może wyjść.
0
Dokładnie. Dlatego właśnie Messi sam chciał skończyć bo taka bramka byłaby przecudowna i długo by się o niej mówiło ;)
7
Idąc takim tokiem myślenia to Dembele nigdy nie zagra bo 95% drużyn z nami gra autobusem.
1
No myślę, że City do 100 punktów może dobić jak nie odpuszczą.
1
Chelsea miała 95 pkt najwięcej.
0
Jaki piach? Pierwsze miejsce bez porażki to jest piach? Napisałem już wyżej że przez to granie "piachu" zapewnilismy sobie taką przewagę, że z zespołem z drugiego miejsca możemy przegrać mecz bezpośredni a i tak nas nie wyprzedza. Naprawdę ogarnijcie się ludzie bo to nawet śmieszne nie jest.
0
Nadal gramy o tryplet, nawet jak przegramy z Atletico nadal mamy pierwsze miejsce, miazdzaca przewaga nad największym rywalem plus do tego jeszcze ludzie myślą, że Atletico do końca sezonu będzie wszystkie mecze po 4-0 wygrywać XDD. TRAGEDIA WY "KIBICE"
1
Te 90% ludzi, którzy tutaj wypisują o jakiejś naszej tragicznej sytuacji to trole czy serio są tacy głupi?
1
Według mnie całkiem w porządku. Nie miałem jakichś problemów z nim ;)
9
Ty też nie umierasz z głodu a podejrzewam, że gdybyś dostał lepszą ofertę to byś zmienił pracę.
0
A pracownika, który zmienia firmę bo będzie więcej zarabiał to też nie szanujesz?
0
Co powiedział?
0
Jak to kto? Co Wy myślicie, że tacy piłkarze nie potrafią uderzyć piłki z 20 metrów?
0
No i długo żeś sie pośmiał
2
Już lepiej joggery sobie kupić. Niby też wąskie ale właśnie na udach spoko ;)
1
W szczególności, że te zdjęcia z kosmosu to faktycznie wyglądają jakby były robione w photoshopie.
0
No to powiedz Kubackiemu jakie to sprawiedliwe.
7
Cała liga angielska tak wygląda. Poza City oczywiście.
3
Ten Morales z Levante zepsuł trzy takie zajebiste kontry...
0
Modric
0
Taktyk
0
Robi tak żeby zmylić przeciwnika. Alba tak samo robi ;)
0
Żałosny to jest Twój komentarz. Niby czemu się nie dyktuje? Bo na korzyść Realu? Ewidentnie Montoya mu wlecial barem w plecy.
0
Przecież oba karne prawidłowe co wy gadacie za głupoty że drukarnia