0

Robi tak żeby zmylić przeciwnika. Alba tak samo robi ;)

0

Żałosny to jest Twój komentarz. Niby czemu się nie dyktuje? Bo na korzyść Realu? Ewidentnie Montoya mu wlecial barem w plecy.

0

Przecież oba karne prawidłowe co wy gadacie za głupoty że drukarnia

0

Ma ktoś może linka do tej klepki Barcy z pierwszej połowy?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Paulinho 8*

0

Pique w piłke wszedł.

0

A ja nic nie dostałem :/

0

Chyba, że Turana wcześniej sprzedadzą

0

oj spalony chyba był

0

Czekaj chwile spytam sie go

26

Wygrywamy wszystko i ludzie dalej pretensje.. Masakra.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

No pytam się czy widział że nie ma co tu jest nie do zrozumienia

5

Ok to sory w takim razie

9

Byłeś widziałeś?

6

Jakby ktoś miał link do skrótu z komentarzem Raya Hudsona to poproszę ;)

1

No tak bo poddanie się faktycznie bardziej pokazuje klasę niż walka do końca xDDDD

0

A to nie wiedziałem ;)

0

Bo były dwie piłki na boisku

0

Co ten de Bruyne

0

Przecież Ronaldo jest tak dobry, że nie potrzebuje obrońców

0

Przecież to jest najlepsza piosenka Eminema od 4 lat.

0

Modricia

0

Jak to co ma jedno do drugiego? Przecież chyba o to chodzi w pracy trenera żeby jego drużyna zwyciężała...

1

No takie tragiczne te decyzje, że jeszcze meczu nie przegraliśmy w sezonie.

2

Przecież Deulofeu super gra. Cały czas zagrożenie po jego dośrodkowaniach/strzałach.

0

W tej FIFE nie można iść.na wymianę ciosów z botem. Trzeba baaaaardzo powoli i cierpliwie budować akcję. Ja właśnie tak gram na legendarnym i udaje mi się nawet nie stracic bramki.

0

Jak widać takie nieuzasadnione przewidywania nie mają sensu ;)

0

ALE skąd Ty możesz wiedzieć co piłkarze myślą i gadają w sZatni? Poza tym piszesz tak jakby mecz się już odbył i dostalibysmy wpierdziel. Po meczu przyjdzie czas na ocenę nastawienia zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?