tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Robi tak żeby zmylić przeciwnika. Alba tak samo robi ;)
0
Żałosny to jest Twój komentarz. Niby czemu się nie dyktuje? Bo na korzyść Realu? Ewidentnie Montoya mu wlecial barem w plecy.
0
Przecież oba karne prawidłowe co wy gadacie za głupoty że drukarnia
0
Ma ktoś może linka do tej klepki Barcy z pierwszej połowy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Paulinho 8*
0
Pique w piłke wszedł.
0
A ja nic nie dostałem :/
0
Chyba, że Turana wcześniej sprzedadzą
0
oj spalony chyba był
0
Czekaj chwile spytam sie go
26
Wygrywamy wszystko i ludzie dalej pretensje.. Masakra.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No pytam się czy widział że nie ma co tu jest nie do zrozumienia
5
Ok to sory w takim razie
9
Byłeś widziałeś?
6
Jakby ktoś miał link do skrótu z komentarzem Raya Hudsona to poproszę ;)
1
No tak bo poddanie się faktycznie bardziej pokazuje klasę niż walka do końca xDDDD
0
A to nie wiedziałem ;)
0
Bo były dwie piłki na boisku
0
Co ten de Bruyne
0
Przecież Ronaldo jest tak dobry, że nie potrzebuje obrońców
0
Przecież to jest najlepsza piosenka Eminema od 4 lat.
0
Modricia
0
Jak to co ma jedno do drugiego? Przecież chyba o to chodzi w pracy trenera żeby jego drużyna zwyciężała...
1
No takie tragiczne te decyzje, że jeszcze meczu nie przegraliśmy w sezonie.
2
Przecież Deulofeu super gra. Cały czas zagrożenie po jego dośrodkowaniach/strzałach.
0
W tej FIFE nie można iść.na wymianę ciosów z botem. Trzeba baaaaardzo powoli i cierpliwie budować akcję. Ja właśnie tak gram na legendarnym i udaje mi się nawet nie stracic bramki.
0
Jak widać takie nieuzasadnione przewidywania nie mają sensu ;)
0
ALE skąd Ty możesz wiedzieć co piłkarze myślą i gadają w sZatni? Poza tym piszesz tak jakby mecz się już odbył i dostalibysmy wpierdziel. Po meczu przyjdzie czas na ocenę nastawienia zawodników.