tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
No to zapowiada się na to, że będziemy liderem od pierwszej do ostatniej kolejki XD
47
Marta zagra za niego najwyżej
0
Ojej dziękuje
0
Ma ktoś jakieś fajne zdjęcie blond Messiego co by sie nadało na tapete?
0
Dokładnie się nie da opisać. Ja znam klub w IV lidze gdzie najlepsi dostają koło 2/2,5 tyś. Wszystko zależy od właścicieli i czy sie nie łaszą na hajs za bardzo bo w takich ligach to niestety częste. Znam też klub w I lidze gdzie zalegają po pare miesięcy z wypłatami xd W ekstraklasie jest dużo więcej z tego co wiem.
0
I i II liga to bardziej kilka/kilkanaście tysięcy :)
22
Dwa finały to jest samo dno xdd?
0
Takich błędów to nawet w hiszpańskiej nie robią wow
0
W głowie wszystko siedzi
0
Bo żeby odzyskać formę trzeba grać
0
Czemu im nie powiedziałeś przed meczem :C
5
Bardzo mądrze porównywać gościa który gra regularnie do chłopa który nie grał 6 miesiecy.
19
Prosze o link do symulki Marcelo jeżeli się już pojawi
0
Czemu tutaj wszyscy się zachowują jakbyśmy właśnie przegrali wszystkie trzy puchary? Pomyślcie, że kibice Realu tak się czują(a nawet gorzej) od paru lat. Także ogarnijcie się i poczekajcie z ocenami do końca sezonu,
0
jaki nick XXXXXXDDDDDDD
1
Bardzo dobrze, że strzelili bo im prawidłowego gola zabrali
0
No tak, ale tutaj myślę, że kontuzja jest jednak łagodniejsza.
0
Na Euro zdąży całe szczęście
0
Suarez ewentualnie jest to zastąpienia natomiast Neymar według mnie nie.
1
Świetny filmik no i muzyka też robi swoje :)
0
http://messivsronaldo.net
0
Ja miałem tak samo jak Ty. Przed rozpoczęciem kursu ani razu nie siedziałem za kierownicą i dałem rady :) Także się nie przejmuj :)
0
Karny słuszny proszę nie hejtować :D
0
Taa.. tak jak wszyscy XDD
2
Usuneli strone bo tabela to za mało
0
Albo wiedzo ale nie powiedzo hehehe
0
Gdyby Malaga wykorzystała chociaż jedną z pierdyliarda szans które miała to do sytuacji ze spalonym nawet by nie doszło.
5
To jaki jest wynik jest tylko i wyłącznie spowodowane marnowaniem sytuacji przez piłkarzy Malagi a nie przez decyzje sędziego.
0
Dobra teraz to ja jestem za Realem
7
I to pisanie Realu małą literą też troszku żałosne jest xd