7

No to zapowiada się na to, że będziemy liderem od pierwszej do ostatniej kolejki XD

47

Marta zagra za niego najwyżej

0

Ojej dziękuje

0

Ma ktoś jakieś fajne zdjęcie blond Messiego co by sie nadało na tapete?

0

Dokładnie się nie da opisać. Ja znam klub w IV lidze gdzie najlepsi dostają koło 2/2,5 tyś. Wszystko zależy od właścicieli i czy sie nie łaszą na hajs za bardzo bo w takich ligach to niestety częste. Znam też klub w I lidze gdzie zalegają po pare miesięcy z wypłatami xd W ekstraklasie jest dużo więcej z tego co wiem.

0

I i II liga to bardziej kilka/kilkanaście tysięcy :)

22

Dwa finały to jest samo dno xdd?

0

Takich błędów to nawet w hiszpańskiej nie robią wow

0

W głowie wszystko siedzi

0

Bo żeby odzyskać formę trzeba grać

0

Czemu im nie powiedziałeś przed meczem :C

5

Bardzo mądrze porównywać gościa który gra regularnie do chłopa który nie grał 6 miesiecy.

19

Prosze o link do symulki Marcelo jeżeli się już pojawi

0

Czemu tutaj wszyscy się zachowują jakbyśmy właśnie przegrali wszystkie trzy puchary? Pomyślcie, że kibice Realu tak się czują(a nawet gorzej) od paru lat. Także ogarnijcie się i poczekajcie z ocenami do końca sezonu,

0

jaki nick XXXXXXDDDDDDD

1

Bardzo dobrze, że strzelili bo im prawidłowego gola zabrali

0

No tak, ale tutaj myślę, że kontuzja jest jednak łagodniejsza.

0

Na Euro zdąży całe szczęście

0

Suarez ewentualnie jest to zastąpienia natomiast Neymar według mnie nie.

1

Świetny filmik no i muzyka też robi swoje :)

0

0

Ja miałem tak samo jak Ty. Przed rozpoczęciem kursu ani razu nie siedziałem za kierownicą i dałem rady :) Także się nie przejmuj :)

0

Karny słuszny proszę nie hejtować :D

0

Taa.. tak jak wszyscy XDD

2

Usuneli strone bo tabela to za mało

0

Albo wiedzo ale nie powiedzo hehehe

0

Gdyby Malaga wykorzystała chociaż jedną z pierdyliarda szans które miała to do sytuacji ze spalonym nawet by nie doszło.

5

To jaki jest wynik jest tylko i wyłącznie spowodowane marnowaniem sytuacji przez piłkarzy Malagi a nie przez decyzje sędziego.

0

Dobra teraz to ja jestem za Realem

7

I to pisanie Realu małą literą też troszku żałosne jest xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?