0

bardziej nagroda "rzucony na głęboką wodę bez wcześniejszego przygotowania psychicznego"

2

Te najlepsze według mnie :)

36

Po geście wykonanym wczoraj przez Messiego po strzelonej bramce już chyba wszyscy wiemy, że chce on dla Barcy jak najlepiej. Nawet jeżeli się rządzi w szatni i "zwalnia" trenerów to możemy być pewni, że wie co robi i to wszystko dla dobra klubu :).

0

Przecież to jest oczywiste, że mogą oddać mecz specjalnie. Jak to się mówi "dla większego dobra".

1

Zdjęcie stare, prosze nie siać paniki xd

0

Żeby tylko Messi faktycznie nie zdecydował się na opuszczenie klubu bo wtedy to już będzie całkowita katastrofa.

0

Ronaldinho za takie coś czerwoną dostał o ile dobrze pamietam także sędzia i tak go łagodnie potraktował xd.

0

Dobra już przeczytałem, że go nie będzie bo ma jakieś bóle brzucha a Rafinha infekcje ucha xd.

0

Messiemu się chyba nie chciało na trening przyjść. Widzi go ktoś?

0

Proponuje José Mari Bakero

27

Wreszcie mamy mocną ławke xd

0

Dziękuje bardzo :)

0

Kiedy Real gra ten zaległy mecz?

0

Wiecie moze jakie zagraniczne kanały transmitują mecz?

1

Szacunek dla Pedro, że podbiegł do Montoy'i. Ewidentnie jest konflikt na lini Enrique - Montoya a Pedro mimo to miał odwage i pokazał co o tym sądzi.

0

OOOO co za niespodzianka, na takim portalu zobaczyć artykuł o mojej mieścinie xdd

0

XDDDDDDDDDD dobre serio xdd

0

Około 74 000 jeżeli dobrze pamiętam

1

Wreszcie nie ma tego klepania na śmierć tylko akcja za akcją. Mimo, że nie ma gola to bardzo dobrze to wygląda, widać, że próbujemy coś nowego.

0

Ale kopanina w meczu Manu - Chelsea.

0

Wiadomo, że ma wyższą ocenę skoro ma więcej bramek. Po tym się rozlicza napastników/skrzydłowych

0

O co chodzi z tym "lubie na krzesle" itp xd? Też to zauwazyłem i nie mam pojecia co to.

0

Już dawno temu. Jakiś miesiąc czy nawet więcej.

0

Bo on sie musi jak najszybciej przełamać a nie blokować go przez 2 miesiące dodatkowo...

2

Teraz to chyba Ty jego nie zrozumiałeś xd

0

Tak się gra jeżeli drużyna przeciwna broni tak wysoko jak Rayo

1

Bo właśnie rozgrywa 7 mecz.

3

Munir bardzo dobrą zmianę dał w meczu z PSG.

0

Chyba 3-4-3 będzie grane

0

Ja i tak uważam, że Atleti odrobi stratę :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?