tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bardziej nagroda "rzucony na głęboką wodę bez wcześniejszego przygotowania psychicznego"
2
36
Po geście wykonanym wczoraj przez Messiego po strzelonej bramce już chyba wszyscy wiemy, że chce on dla Barcy jak najlepiej. Nawet jeżeli się rządzi w szatni i "zwalnia" trenerów to możemy być pewni, że wie co robi i to wszystko dla dobra klubu :).
0
Przecież to jest oczywiste, że mogą oddać mecz specjalnie. Jak to się mówi "dla większego dobra".
1
Zdjęcie stare, prosze nie siać paniki xd
0
Żeby tylko Messi faktycznie nie zdecydował się na opuszczenie klubu bo wtedy to już będzie całkowita katastrofa.
0
Ronaldinho za takie coś czerwoną dostał o ile dobrze pamietam także sędzia i tak go łagodnie potraktował xd.
0
Dobra już przeczytałem, że go nie będzie bo ma jakieś bóle brzucha a Rafinha infekcje ucha xd.
0
Messiemu się chyba nie chciało na trening przyjść. Widzi go ktoś?
0
Proponuje José Mari Bakero
27
Wreszcie mamy mocną ławke xd
0
Dziękuje bardzo :)
0
Kiedy Real gra ten zaległy mecz?
0
Wiecie moze jakie zagraniczne kanały transmitują mecz?
1
Szacunek dla Pedro, że podbiegł do Montoy'i. Ewidentnie jest konflikt na lini Enrique - Montoya a Pedro mimo to miał odwage i pokazał co o tym sądzi.
0
OOOO co za niespodzianka, na takim portalu zobaczyć artykuł o mojej mieścinie xdd
0
XDDDDDDDDDD dobre serio xdd
0
Około 74 000 jeżeli dobrze pamiętam
1
Wreszcie nie ma tego klepania na śmierć tylko akcja za akcją. Mimo, że nie ma gola to bardzo dobrze to wygląda, widać, że próbujemy coś nowego.
0
Ale kopanina w meczu Manu - Chelsea.
0
Wiadomo, że ma wyższą ocenę skoro ma więcej bramek. Po tym się rozlicza napastników/skrzydłowych
0
O co chodzi z tym "lubie na krzesle" itp xd? Też to zauwazyłem i nie mam pojecia co to.
0
Już dawno temu. Jakiś miesiąc czy nawet więcej.
0
Bo on sie musi jak najszybciej przełamać a nie blokować go przez 2 miesiące dodatkowo...
2
Teraz to chyba Ty jego nie zrozumiałeś xd
0
Tak się gra jeżeli drużyna przeciwna broni tak wysoko jak Rayo
1
Bo właśnie rozgrywa 7 mecz.
3
Munir bardzo dobrą zmianę dał w meczu z PSG.
0
Chyba 3-4-3 będzie grane
0
Ja i tak uważam, że Atleti odrobi stratę :)