0

Dobrze, że jest taki skład. Po co zmieniać coś co działa bardzo dobrze?

0

Co z tego, że sie przygotowywał do komunii? Każdy kiedyś był młody i każdy kiedyś zaczynał kibicowanie.

0

Ma ktoś link do pobrania meczu? Najlepiej jakby to był torrent :)

0

Szkoda, że Roberto nie strzelił bo by mu to dodało pewności siebie.

0

Gry Barcelony od jakiegoś czasu nie da się oglądać. Co z tego, że były niby wygrane skoro ten styl jest katastrofalny....

0

Kolejny karny..

0

Atletico oczywiście :)

0

Całkiem możliwe, że taktyka 4-2-3-1 jest już ćwiczona na Atletic

0

Wszystko tylko nie Cesc na 9 :((

0

Rodzina ważniejsza niż praca..

0

Gdzie się podział ten Ronaldo?

0

Nie potrzeba Niemców. We wtorek bodajże gramy z Irlandią :)

0

U nas w okręgówce lepsza o_0

0

Dobra teraz to sędzia przegiął xd

0

To już chyba z miesiąc temu było xdd. Ktoś dodał zdjęcie dowodzące tego, że to fotoszop.

0

Może Montoya?

0

A do tego źle opowiedziane xd.

0

Widzieliście jak Reina rzucił o_0. Z pola karnego za połowe o_0

0

A co przed chwilą było?

0

Song średnio??!! Przecież on wszystko czyści.. I ani jednego niecelnego podania nie widziałem z jego strony...

0

Ta Sergi Roberto na pewno wejdzie...

0

posiadanie 49 - 51 o_0

0

Ja sie pytam co to za drużyna gra bo to na pewno nie Barca

0

Jakie posiadanie o_0

0

Hmm nie wiem kto najładniejszą bramkę. Albo Weiss albo Yaya Toure.

0

Jezu już myślałem, że to prawda ale to jakiś błąd na livesports xd

0

Guardiola osiągnął swój cel xdd. 100 procent posiadania piłki XDDD

0

Na Nsport Barca leci :)

0

Jeżeli Real wygra to nie przez żaden fart tylko MEGA-GIGANTYCZNĄ nieskuteczność VIlarreal

0

Defensywny obrońca XDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?