tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze, że jest taki skład. Po co zmieniać coś co działa bardzo dobrze?
0
Co z tego, że sie przygotowywał do komunii? Każdy kiedyś był młody i każdy kiedyś zaczynał kibicowanie.
0
Ma ktoś link do pobrania meczu? Najlepiej jakby to był torrent :)
0
Szkoda, że Roberto nie strzelił bo by mu to dodało pewności siebie.
0
Gry Barcelony od jakiegoś czasu nie da się oglądać. Co z tego, że były niby wygrane skoro ten styl jest katastrofalny....
0
Kolejny karny..
0
Atletico oczywiście :)
0
Całkiem możliwe, że taktyka 4-2-3-1 jest już ćwiczona na Atletic
0
Wszystko tylko nie Cesc na 9 :((
0
Rodzina ważniejsza niż praca..
0
Gdzie się podział ten Ronaldo?
0
Nie potrzeba Niemców. We wtorek bodajże gramy z Irlandią :)
0
U nas w okręgówce lepsza o_0
0
Dobra teraz to sędzia przegiął xd
0
To już chyba z miesiąc temu było xdd. Ktoś dodał zdjęcie dowodzące tego, że to fotoszop.
0
Może Montoya?
0
A do tego źle opowiedziane xd.
0
Widzieliście jak Reina rzucił o_0. Z pola karnego za połowe o_0
0
A co przed chwilą było?
0
Song średnio??!! Przecież on wszystko czyści.. I ani jednego niecelnego podania nie widziałem z jego strony...
0
Ta Sergi Roberto na pewno wejdzie...
0
posiadanie 49 - 51 o_0
0
Ja sie pytam co to za drużyna gra bo to na pewno nie Barca
0
Jakie posiadanie o_0
0
Hmm nie wiem kto najładniejszą bramkę. Albo Weiss albo Yaya Toure.
0
Jezu już myślałem, że to prawda ale to jakiś błąd na livesports xd
0
Guardiola osiągnął swój cel xdd. 100 procent posiadania piłki XDDD
0
Na Nsport Barca leci :)
0
Jeżeli Real wygra to nie przez żaden fart tylko MEGA-GIGANTYCZNĄ nieskuteczność VIlarreal
0
Defensywny obrońca XDDDDDDD