0

60 mln to troche przesadziłeś xdd.

1

Co ma do tego ten mecz? Teraz wszystko zależy od nas. Wygramy 2 pozostałe mecze, wygrywamy lige.

0

Dokładnie tak jest. Np. w Chinach jedzenie z otwartymi ustami, mlaskanie jest dobrze odbierane ponieważ oznacza to, że jedzenie nam smakuje. W Polsce takie zachowanie to szczyt chamstwa.

1

2 razy dziennie to sie trenuje w okresie przygotowawczym a nie w trakcie sezonu, jeszcze przed MŚ..

0

Nasi rezerwowi reprezentują niestety aktualny poziom naszej drużyny. W lecie musi być poważne przemeblowanie...

0

Alves :((

1

Dongou silny jak tur. Takiego zawodnika właśnie brakuje na ataku w pierwszej drużynie.

2

Nie ma czegoś takiego, że gol liczy się podwójnie.. Np. jak rok temu w meczu PSG - Barca padł wynik 2-2 to przecież nie liczy się to tak, że Barcelona wygrała 2-4... Po prostu w przypadku dwóch remisów(tak jak było w meczach PSG-Barca 1-1,2-2) ten kto strzelił więcej goli na wyjeździe awansuje dalej...

0

Nie bo nie każdy ma c plus

0

To nie jest oficjalny profil Sergi Roberto.

0

Skończy się jak Guardiola odejdzie.

0

Dokładnie takie same mam odczucia. Kiedys to się czekało cały tydzień na mecz.. Teraz doszło do tego, że bardziej mnie emocjonował wczorajszy mecz I ligi polskiej, w którym grała drużyna z mojego miasta, niż dzisiejszy mecz Barcy :((

0

Przecież tego się oglądać nie da...

0

Tello by to strzelił

0

Ten komentarz jest tak wspaniały, że sobie chyba screena zrobie xddddddd

0

Nic bo ten strzał to był chyba jego pierwszy kontakt z piłką w 2 połowie :)

0

GENIALNY MECZ. Szkoda, że jako kibice Barcy takich emocji praktycznie nie doświadczamy :((

0

PEPE XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

No ja rozumiem, że są spamerzy, trolle i ogólnie idioci bo chyba tego inaczej nie można nazwać, ale szkoda, że normalni użytkownicy na tym "cierpią". Podczas meczu każdy(przynajmniej większość) chce napisać komentarz i w związku z tym wszyscy odświerzają temat o meczu i strona zwalnia. Natomiast gdyby dostępny był shoutbox to każdy tam by się porozumiewał. Co do spamerów to są oni również w postach pod tematami.
Chociaż może i macie rację, że z taką ilością użytkowników to by nie wypaliło. Kazdy by coś pisał i by się nawet nie dało nic przeczytać xd.
No cóż ale jak pisałem wcześniej strona prezentuje się bardzo ładnie :)

0

Bardzo ładnie to wygląda. Niektórzy uważają, że ta wersja jest mniej czytelna ale to chyba kwestia przyzwyczajenia :).
Chciałbym również spytać czy jest możliwość dodania shoutboxa? A jeżeli tak to czemu nie został on jeszcze wprowadzony. Chyba ułatwiłoby to porozumiewanie się np. podczas meczu.

0

Bardziej na wino od Iniesty.

0

Prawda taka, że gdyby sędzia nie zagwizdał tego pierwszego spalonego(którego nie było) to gol dla Realu padł by na 1000 procent bo by wyszło dwóch zawodników na bramkarza więc bramka pewna. Nie wiadomo jak potem potoczyłby się mecz.

0

xddddddd

0

Sędzia to jest dzisiaj słaby jak gra Barcelony...

0

Najgorsze jest to że teraz już nawet na ławce nie ma nikogo kto by mógł coś pomóc, zmienić :(

0

ehh nie było ręki

0

@luqazs
Nie pomyślałeś może, że ktoś do pracy może mieć na 7. Dajmy na to, że dojeżdża dość daleko czyli musi wstać przed 6 rano. Mecz się skończy o 24 czyli zostanie komuś 5h snu... Nie każdy kto wstaje wcześnie rano to od razu gimbus.. Myślcie ludzie troche...

0

Genialne xddddd

0

Natomiast Ty kiepsko czytasz bo napisałem PONAD 300mln.

0

Ławka rezerwowych warta ponad 300mln. Takie rzeczy tylko w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?