tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czemu ten jeden boczny nie pokazuje spalonych xdd?
1
Jeju któż to jest
0
Avatar
0
Nie wiem po co od razu naskakujecie na mnie. Przecież wiadomo, że to nie jest normalna praca taka jaką my wykonujemy. Taki wysiłek to też jest jednak co innego niż taki jaki my mamy w pracy. To miałem na myśli pisząc, że granie o 12 to tragedia. Poza tym oni też nie wstają o 11:30 i idą na mecz tylko się budzą odpowiednio wcześnie. Wiem, że to się wydaje niczym przy tym co inni robią zarabiając na życie ale oni też jakieś wyrzeczenia podejmują. Trenowanie codziennie od 10,11 roku życia to nie jest byle co. Pracowali odpowiednio ciężko dlatego teraz mają jak mają więc nie rozumiem tych waszych pretensji.
11
Te mecze o 12 to tragedia. Nie dziwie się, że im się grać nie chce.
2
PSG 5 minuta i 0-0 słabo coś
0
To samo sobie dzisiaj pomyślałem. Dużo można było wygrać.
1
Co ten Real gra to ja nawet nie..
0
Możliwe, że gdyby grał w Barcelonie to strzelałby takie bramki. Powiedzmy sobie szczerze, że Alen byłby jeszcze lepszy gdyby miał wokół siebie takich zawodników jakich ma Messi. Barcelona jest zazwyczaj około 70% czasu przy piłce i jest więcej okazji na pokazanie tego co się potrafi. W Gijon Alen ma bardzo utrudnione zadanie a mimo to robi takie rzeczy. Zdaje sobie sprawę, że Alen przynajmniej teraz nie ma szans na grę w Barcelonie, ale bardzo bym chciał zobaczyć jakby sobie radził grając regularnie w pierwszym składzie.
5
Wiem, że drugiego Messiego nie będzie nigdy, ale Alen jest naprawdę blisko :D
7
Dobra fajnie, że jest Messi ale ja proszę o zdjęcie Antonelli w jej stroju.
0
Ma ktoś linka do konferencji?
2
Jak ktoś ma w wysokiej rozdzielczości to poproszę :)
0
Nie wiem czemu u mnie na profilu nie ma dokładnej daty dołączenia ale jest napisane "ponad 1300 dni". Konto natomiast założyłem w okolicach 2002/2003 roku :)
14
Ogólnie Messi słabo, 2016 bez gola
1
XXXXXXDDDDDDDDDDDD
0
Witam. Zna ktoś może jakąś stronę internetową w języku angielskim z różnego rodzaju artykułami o tematyce sportowej?
5
Niektorzy tutaj piszą o tym, ze Messi ma sie odsunąć w bok. Ludzie on ma dopiero 28 lat. To jest najlepszy wiek dla pilkarza. Leo do pomocy mozna przesuwać ewentualnie za 2,3 lata.
0
Jeju i akurat to dziecko musialo wejść i zaslonic :ccc
1
Dziękuje bardzo za odpowiedzi :). Sprawa dla mnie jest dosyć interesująca dlatego staram się dowiedzieć na ten temat jak najwięcej.
2
Jak to w końcu było z tymi "polakami"? Skąd to się wzięło i co to miało oznaczać? Spotkałem się z kilkoma wyjaśnieniami i chciałbym wiedzieć które jest właściwe.
5
Tyle miejsca jest, że Jakby Messi grał to już by było z 10-1
0
Robert przestań już :CC
3
Dokładnie. Munir udział przy obu bramkach także hejt w ogóle nieuzasadniony.
0
Ciekawe ile Roberto miał dryblingów w tym meczu. Jak ktoś ma taką statystykę to poproszę :)
0
Każdy kto pisze, że bramka to wina Ter Stegena powinien być banowany natychmiastowo.
0
To jest cień dłoni
2
Wiem, że to pewnie nikogo nie interesuje ale właśnie zacząłem "Bastion" Kinga. Zaintrygowała mnie ilość stron, bo ponad 1000.
0
Przykro to patrzeć na ludzi, którzy wszystko biorą na poważnie. A co do "XD" to jest to dla mnie to samo co ":D" czyli po prostu wesoła minka i akurat to w żadnym wypadku nie jest jakiś powód do czepiania się. Ewidentnie jest to żart ze strony Messiego i Arda o tym wie i również przytoczył tą wypowiedź Messiego dla żartu..
Nie, nie było mnie przy tej rozmowie ale człowiek inteligentny się może domyślić o co chodzi. Wyobrażasz sobie, że Messi w 100% poważny podchodzi po cichu do Ardy i mówi "masz weź mój numer" po czym odchodzi skulony w kąt szatni?
0
Nie wierzę, że niektórzy to biorą na poważnie XDD. Przecież to był żart ze strony Messiego, ludzie ogarnijcie się bo to aż przykro XD