0

Może ma naście lat... I co to jego wina?

0

No własnie ja też ale w nowym demie FIFY 18 nie moge ustawić sobie sterowania strzałkami. U Ciebie działa?

0

A wiesz jak ustawić sterowanie strzałkami w demie FIFY 18? Bo ja próbuje i nic z tego :(

0

Gra ktoś jeszcze w FIFE na klawiaturze?

0

Teraz ma 40 bramek A zostało jesZcze 3,5 miesiąca także maksymalnie coś koło 60 może nabic ;)

3

haha to drugie xDDD

0

Przecież on go nie dotknął nawet.

0

Nie dotknał Mbappe a dostał czerwo :(

0

Mbappe i Neymar ale współpraca < 3

0

Nie jest powołany bo ma kontuzje.

0


No przecież to jest niemożliwe żeby on odszedł

1

Kendrick Lamar na Live Music Festival. Atmosfera taka, że do dzisiaj mam ciarki jak o tym pomyślę.

0

Bardzo naciagane to

0

W którym momencie? Serio pytam bo.Ja tam nic nie widziałem.

0

Czemu bramka na 1-1 nie została uznana?

0

Haha to faktycznie kozak xD

1

o co chodzi?

2

Dla mnie Opera dużo lepsza niż Chrome.

6

Przecież traci cały czas piłkę.

3

Dokładnie to samo wszystkim powtarzam. Przecież w Polsce to taka drużyna z 2,3 ligi poszłaby do ekstraklasy i by coś ugrała.

0

Mięśnie nie są cięższe od tłuszczu. Kilogram tłuszczu = kilogram mięśnia. Po prostu kilogram tłuszczu ma większą objętość niż kilogram mięśnia ;)

0

Plus jest taki, że Real gra jeszcze gorzej niż Barca

1

Co oni w tym polu karnym se zagrali w piłka to lawa czy co xD

0

Co rok ;)

1

Najbardziej mnie wkurzyło jak był emocjonujący pojedynek o pierwsze miejsce w skoku wzwyż w czworoboju a oni pokazali jakąś durną rozmowę z ekspertem, który powiedział to co każdy już wiedział...

1

1

No właśnie było widac w sparingu z Tarragoną jak wszyscy posyłali takie podania.

1

Ale chyba jednak lepiej robić przewagę bramkami i asystami.

4

>Nie robi przewagi
>1 gol 2 asysty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?