tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może ma naście lat... I co to jego wina?
0
No własnie ja też ale w nowym demie FIFY 18 nie moge ustawić sobie sterowania strzałkami. U Ciebie działa?
0
A wiesz jak ustawić sterowanie strzałkami w demie FIFY 18? Bo ja próbuje i nic z tego :(
0
Gra ktoś jeszcze w FIFE na klawiaturze?
0
Teraz ma 40 bramek A zostało jesZcze 3,5 miesiąca także maksymalnie coś koło 60 może nabic ;)
3
haha to drugie xDDD
0
Przecież on go nie dotknął nawet.
0
Nie dotknał Mbappe a dostał czerwo :(
0
Mbappe i Neymar ale współpraca < 3
0
Nie jest powołany bo ma kontuzje.
0
No przecież to jest niemożliwe żeby on odszedł
1
Kendrick Lamar na Live Music Festival. Atmosfera taka, że do dzisiaj mam ciarki jak o tym pomyślę.
0
Bardzo naciagane to
0
W którym momencie? Serio pytam bo.Ja tam nic nie widziałem.
0
Czemu bramka na 1-1 nie została uznana?
0
Haha to faktycznie kozak xD
1
o co chodzi?
2
Dla mnie Opera dużo lepsza niż Chrome.
6
Przecież traci cały czas piłkę.
3
Dokładnie to samo wszystkim powtarzam. Przecież w Polsce to taka drużyna z 2,3 ligi poszłaby do ekstraklasy i by coś ugrała.
0
Mięśnie nie są cięższe od tłuszczu. Kilogram tłuszczu = kilogram mięśnia. Po prostu kilogram tłuszczu ma większą objętość niż kilogram mięśnia ;)
0
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/20842049_1814838105211530_2743912117849606160_n.jpg?oh=c86bcdfcc99acda3bcf0e75c94a6e91c&oe=59EB0934
0
Plus jest taki, że Real gra jeszcze gorzej niż Barca
1
Co oni w tym polu karnym se zagrali w piłka to lawa czy co xD
0
Co rok ;)
1
Najbardziej mnie wkurzyło jak był emocjonujący pojedynek o pierwsze miejsce w skoku wzwyż w czworoboju a oni pokazali jakąś durną rozmowę z ekspertem, który powiedział to co każdy już wiedział...
1
1
No właśnie było widac w sparingu z Tarragoną jak wszyscy posyłali takie podania.
1
Ale chyba jednak lepiej robić przewagę bramkami i asystami.
4
>Nie robi przewagi
>1 gol 2 asysty