0

@Gaucho Fatiemu i Perezowi się udało bo akurat wielu atakujących miało kontuzje. Dla Puiga po prostu nie ma miejsca w 1 składzie teraz bo nie ma szans żeby przez niego np Rakitic albo Vidal usiedli na trybunach. Odejdzie, któryś z pomocników w zimie/lecie i się znajdzie dla niego miejsce.

1

@KolDan Ja jadę na Sevillę i już się nie mogę doczekać!! Życzę fantastycznych emocji!!

0

@kenneth99 ale przecież jak on był w Barcy to nic nie robił, dopiero jak miał przechodzić do PSG to się zaczęło

0

@didzejos kibice Barcy gwizdali na coutinho a nawet nic nie zrobił

0

@John_McClane ja bym to powiazal z wcześniejszą odpowiedzią Leo, że chciałby być "niezauwazalny". Widać, że on raczej nie jest typem osoby, która w ogóle często wychodzi czy lubi poznawać nowych ludzi. Wydaje się dosyć nieśmiały i raczej w ten sposób bym na to popatrzył.

1

@Hushovt pierwsza piątka przepraszam bardzo

0

@SuperPatsonFCB Czy ja wiem czy tylko debil by nie przyjął? Raczej mądry człowiek zdaje sobie sprawę do czego się nadaje a co go przerasta.

10

@Real_w_HD najbardziej utytulowanym piłkarzem teraz o ile się nie mylę jest dani Alves, czy to oznacza, że jest najlepszym piłkarzem na świecie?

1

@mcsarna Arthur - Rakitic - De Jong, to by było najlepsze ustawienie

3

@Naturopata Pierwsza połowa to wina zawodników, którym się nie chciało biegać.

0

@fart Jaka obrona? Przecież całą drugą połowę atakowaliśmy i gdyby nie zmarnowana 100% okazja to byśmy wygrali.

9

Druga połowa całkiem dobra. Wygralibyśmy gdyby Perez nie miał takiego parcia na bramkę. Nie zwalajcie teraz winy na Valverde bo po zmianach gra wyglądała dobrze. Błędy indywidualne nie są winą trenera.

0

@Katalończyk 99 czemu są bez sensu? raczej właśnie z sensem bym powiedział. Najprościej to porównać do rodzica. Dziecku zakazujesz czegoś złego bo go kochasz i wiesz ze to coś jest złe. Przecież na początku Ci ludzie mieszkali w raju dosłownie, nie musieli się niczym przejmować. Bóg naprawdę dał im wszystko czego tylko mogli zapragnąc. Mieli jeden tylko zakaz, który był dany z miłości do człowieka. Tak samo jak ludzie zakazuja czegoś swoim dzieciom bo wiedzą jak to się skończy

0

@Katalończyk 99 w księdze rodzaju jest opisane stworzenie świata/człowieka. Bóg stworzył człowieka aby zamieszkał cała ziemię i był plodny (chodzi nie tylko o rozmnażanie się ale też o wszelakiego rodzaju dzieła). Co to do kary to sobie odpowiedziałeś sam. Człowiek został ukarany bo złamał JEDEN JEDYNY przykaz Boga: aby nie jeść z drzewa poznania dobra i zła. Bóg wiedział co się stanie jak owoc z tego drzewa zjedzą, dlatego wyraźnie tego zakazał. A pierwsi ludzie nawet tego jednego nie potrafili zrobić. Co do cierpienia za grzechy innych to nie do końca wiem co masz na myśli.

0

@blazeq dokładnie, 2 dni temu połowa nie wiedziała że takiego zawodnika mamy a teraz afera xD

0

@KibicBarcy84 według mnie te jego wypowiedzi, że najlepszy moment w jego karierze to słynne 6-1 to jest znak dla Barcy. Może nie oczywisty, ale on nie może wprost powiedzieć bo by tylko utrudnil sprawę.

5

@Cave disney nie kupi netflixa bo startuje z własną platforma od tego roku

0

@barcelonaLM warto dodać, że to jest 50/50 dzielenie zysków ale też 50/50 dzielenie kosztów tworzenia filmu. Cały sukces tego spidermana opiera się na tym, że jest połączony z MCU. Najpierw homecoming wyszło po Civil War, potem far from home wyszło po End Game czyli najbardziej dochodowym filmie wszech czasów. Do tego relacja Petera z Iron manem. Po odłączeniu od mcu to wszystko znika. Będzie to miało ogromny wpływ na przyszłe filmy że spidermanem i ludzie tak chętnie na to nie pójdą. Poza tym disneyowi nie opłaca się tracić czasu na robienie filmu, który robią praktycznie za darmo. W szczególności teraz kiedy wróciły do nich prawa do Xmen.

2

@barcelonaLM wg mnie Disney ma rację, oni otrzymywali jakieś śmieszne pieniądze bo bodajże 5% z PIERWSZEGO DNIA wyświetlania filmu, do tego disney/marvel studios robił cały film,na start zapewnili sukces spidermanowi dzięki udzialowi Iron mana w pierwszym filmie czy w ogóle wprowadzenie go w civil war gdzie występowali wszyscy bohaterowie Marvela. Sony bez wkładu Disneya by nawet połowy tego co teraz nie zarobił na spidermanie.

0

@Bobo25 czyli prawdziwy facet to taki który śmierdzi i ma próchnicę xD? Wiem o co Ci chodzi ogólnie ale w strasznie dziwny sposób to opisujesz.

1

@SuperPatsonFCB ale na co wy chcecie czekać? Przecież on już jest tutaj 2 lata.. Utalentowany zawodnik pokazuje swoje umiejętności a nie czeka na nie wiadomo co.. Oczywiście jest możliwość, że on ma problemy z głową no i wtedy to psycholog jest potrzebny.

1

@Chwytliwy dla Bilbao to też jest pierwszy mecz a grają 5 razy lepiej

2

0

@Stanio87 zależy na jaki mecz jechales, ja chciałem jechać na Seville I zorganizowany wyjazd na ten mecz kosztowałby 2200 PLN OD OSOBY. Mi się uda zamknąć w około 1500 od osoby więc myślę, że się opłaca ☺️

0

@RanDiFCB lepiej ogarniać samemu bo wyjdzie około 1000 PLN taniej niż za taki wyjazd z grupą. Ja jadę na mecz z Sevilla I samolot w obie strony zapłaciłem 1200 PLN( jadę z dziewczyną więc cena za 4 bilety) I nocleg 3 noce za 1000 PLN(również dla dwóch osób oczywiście). Hotele spokojnie znajdziesz na stronach typy booking.com czy airbnb.com a co do lotów to polecam stronkę esky np albo po prostu w Google wpisz "tanie loty" i wyskocza stronki ????

0

@Kamiloza91 Tak, tylko, że on robi to samo w meczach istotnych i w tym jest problem.

1

Perez strasznie Pedro przypomina ;)

0

@Striker bardziej chodzi mi o cenę, która opcja jest bardziej opłacalna

1

Lepiej jest samemu sobie zorganizować wyjazd na mecz do Barcelony czy skorzystać z takich grupowych organizowanych wyjazdów?

0

@Elosek Dla mnie właśnie również.. Jadę pierwszy raz i chcę żeby było idealnie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?