tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@rademenes na stronie internetowej TVP sport jest mecz
8
@marcin000019 on jest strasznie niedoceniony jeśli chodzi o fizycznosc. Jego się prawie nie da przepchnac/przewrócić
1
Argentyna w obronie poziom okregowki
0
@Jonyx Nie działa
0
@Homeopata8989 oczywiście ta bramka jest niesamowita, ale nie dlatego, że jest piękna tylko po prostu bardzo trudna do wykonania. Przecież nawet bramki Leo z wolnych są czasami ładniejsze niż ta bramka Ibry
1
@Rewolucja123 to samo miałem ostatnio tylko przegrywalem 3-0 i gościu oczywiście durne cieszynki i powtórka do końca oglądana a ja pięknie na 3-3 w doliczonym czasie xD lepsze uczucie niż seks
0
@ViscaBarca123 strasznie jest koleś irytujący
0
@zadafcb Messi w całej karierze nie miał tak słabego meczu a on tak gra co tydzień od paru lat tylko strzeli od czasu do czasu na pustaka lub hattricka jakimś ogorkom..
0
@bari_94 chcą z nim grać tylko się nie umie ustawić, przecież wczoraj Messi mu patelnie wystawił no ale niestety nie wykorzystał
9
@Witekk10 a on nie miał grać dla Mali?
2
@FCMichalo w bramkach owszem, w kreowaniu gry, dryblingach, kluczowych podaniach asystach i generalnie wpływie na grę już nie jest lepszy i ogólnie jako piłkarz również nie jest lepszy
3
@Kcprlxx raczej ewidentnie w piłkę trafił
1
@sidzej griezmann i Dembele są dobrzy tylko na papierze, na boisku tego nie widać. Messi gra tak samo jak grał za Guardioli tylko teraz to się uwidacznia bo nikt inny nic nie robi/próbuje i widać tylko Messiego przez co się wydaje że jest "egoista". Gdyby nie te jego próby to byśmy ani. Jednej akcji ofensywnej w trakcie meczu nie ogladneli..
0
@bialagora ale to nie jest żadne mniejsze zło tylko konieczność. Wszyscy chcemy dla drużyny jak najlepiej a to wiąże się z zatrudnieniem nowego trenera. Przez chwilę musi być gorzej (porażki Barcy i zwolnienie trenera) żeby potem mogło być lepiej. Proste.
0
@Suzu na ten moment najbardziej prawdopodobne jest ze awansuje Borussia i Inter. Remis/przegrana z Borussia, przegrana z Interem i kończymy na 3 miejscu.
0
@Grzesior667 ANSU był bliżej asysty wczoraj niż Dembele (ewentualnie po równo bo Dembele miał dobra piłkę do Roberto, który nie wiedzieć czemu kopnął w bramkarza). Poza tym podaniem ilość strat/niedokladnych podań/głupich decyzji jest tak ogromna, że no sorry ale Dembele się nie da bronić w żaden sposób. Najgorsze jest to, że on tak gra odkad tutaj przyszedł.
0
@Vekk Dembele się kopie po czole i dwie dobre prostopadle piłki na mecz tego nie zmienia
0
@Patryk1998 ale jakiej miejscowości bo to istotne
1
@albinVeB sorry ale nie chce mieć Twojego cierpienia na sumieniu
0
@hardmind haha tak zrobiłem właśnie xD
4
@Avada Kedavra przecież spalony był o co Ci chodzi
1
Dosłownie zero. Ruchu w ataku. Przecież to komiczne wyglada
2
@cules100pro raczej na 90% Koeman jednak
0
No tym razem rywal 7km więcej przebiegniete.. Jakby grali o. Jednego więcej..
0
Całkiem spoko pierwsza połowa ;)
0
@deyna2018 W Infinity War genialny, w End Game już gorzej bo według mnie zrobili z niego takiego typowego złoczyńcę.
0
@Encore był niesamowity. Szkoda, że tak się zmienił
0
@MarioVeB! Które z obecnie obchodzonych w kościele katolickim ma genezę w pogańskich obrzedach?
0
@MarioVeB! Przecież to nie jest katolicki obrzęd więc o co chodzi
0
@TheNekro94 zasciankowosc bo co bo mamy inna kulturę?