0

@rademenes na stronie internetowej TVP sport jest mecz

8

@marcin000019 on jest strasznie niedoceniony jeśli chodzi o fizycznosc. Jego się prawie nie da przepchnac/przewrócić

1

Argentyna w obronie poziom okregowki

0

@Jonyx Nie działa

0

@Homeopata8989 oczywiście ta bramka jest niesamowita, ale nie dlatego, że jest piękna tylko po prostu bardzo trudna do wykonania. Przecież nawet bramki Leo z wolnych są czasami ładniejsze niż ta bramka Ibry

1

@Rewolucja123 to samo miałem ostatnio tylko przegrywalem 3-0 i gościu oczywiście durne cieszynki i powtórka do końca oglądana a ja pięknie na 3-3 w doliczonym czasie xD lepsze uczucie niż seks

0

@ViscaBarca123 strasznie jest koleś irytujący

0

@zadafcb Messi w całej karierze nie miał tak słabego meczu a on tak gra co tydzień od paru lat tylko strzeli od czasu do czasu na pustaka lub hattricka jakimś ogorkom..

0

@bari_94 chcą z nim grać tylko się nie umie ustawić, przecież wczoraj Messi mu patelnie wystawił no ale niestety nie wykorzystał

9

@Witekk10 a on nie miał grać dla Mali?

2

@FCMichalo w bramkach owszem, w kreowaniu gry, dryblingach, kluczowych podaniach asystach i generalnie wpływie na grę już nie jest lepszy i ogólnie jako piłkarz również nie jest lepszy

3

@Kcprlxx raczej ewidentnie w piłkę trafił

1

@sidzej griezmann i Dembele są dobrzy tylko na papierze, na boisku tego nie widać. Messi gra tak samo jak grał za Guardioli tylko teraz to się uwidacznia bo nikt inny nic nie robi/próbuje i widać tylko Messiego przez co się wydaje że jest "egoista". Gdyby nie te jego próby to byśmy ani. Jednej akcji ofensywnej w trakcie meczu nie ogladneli..

0

@bialagora ale to nie jest żadne mniejsze zło tylko konieczność. Wszyscy chcemy dla drużyny jak najlepiej a to wiąże się z zatrudnieniem nowego trenera. Przez chwilę musi być gorzej (porażki Barcy i zwolnienie trenera) żeby potem mogło być lepiej. Proste.

0

@Suzu na ten moment najbardziej prawdopodobne jest ze awansuje Borussia i Inter. Remis/przegrana z Borussia, przegrana z Interem i kończymy na 3 miejscu.

0

@Grzesior667 ANSU był bliżej asysty wczoraj niż Dembele (ewentualnie po równo bo Dembele miał dobra piłkę do Roberto, który nie wiedzieć czemu kopnął w bramkarza). Poza tym podaniem ilość strat/niedokladnych podań/głupich decyzji jest tak ogromna, że no sorry ale Dembele się nie da bronić w żaden sposób. Najgorsze jest to, że on tak gra odkad tutaj przyszedł.

0

@Vekk Dembele się kopie po czole i dwie dobre prostopadle piłki na mecz tego nie zmienia

0

@Patryk1998 ale jakiej miejscowości bo to istotne

1

@albinVeB sorry ale nie chce mieć Twojego cierpienia na sumieniu

0

@hardmind haha tak zrobiłem właśnie xD

4

@Avada Kedavra przecież spalony był o co Ci chodzi

1

Dosłownie zero. Ruchu w ataku. Przecież to komiczne wyglada

2

@cules100pro raczej na 90% Koeman jednak

0

No tym razem rywal 7km więcej przebiegniete.. Jakby grali o. Jednego więcej..

0

Całkiem spoko pierwsza połowa ;)

0

@deyna2018 W Infinity War genialny, w End Game już gorzej bo według mnie zrobili z niego takiego typowego złoczyńcę.

0

@Encore był niesamowity. Szkoda, że tak się zmienił

0

@MarioVeB! Które z obecnie obchodzonych w kościele katolickim ma genezę w pogańskich obrzedach?

0

@MarioVeB! Przecież to nie jest katolicki obrzęd więc o co chodzi

0

@TheNekro94 zasciankowosc bo co bo mamy inna kulturę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?