tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Colon Koronawirus powoduje sepsę albo zapalenia płuc i to na to umiera większość chorych na koronawirusa.
0
@Farr No właśnie. Mnie bardzo dziwi, że ludzie z taką pewnością przyjmują te dane skoro wiadomo jaki tam jest rząd.
6
@MarioVeB! a gdzie był szacunek Halanda do PSG?
1
@msmsms
1. Infinity War
2. Endgame
3. CA: Civil War
4. Thor: Ragnarok
5. CA: Winter Soldier
0
@justfootball wg mnie już teraz się nie opłaca, lepiej poczekać na 21
20
@kamilkrycha To w ogóle nie jest tak. Dla niego to jest praca. Po prostu poszedł do pracy, w której mu lepiej płacili co prawdopodobnie zrobiłby każdy z nas. Nie róbcie z piłki nożnej czegoś czym nie jest.
0
@PIWOSZ89 w przedziale wiekowym od 18 do 50 roku życia wygrał PiS, więc radzę przeczytać chociaż trochę o tym o czym się wypowiada
0
@kamilos1214 Przecież to jego wina, że go nie ukarali bo mógł się przyznać do winy..
2
@Messto cieszyć może nie będzie tak jak wywalczony po pełnym sezonie, ale też prawda jest taka, że do tej pory Barcelona była najlepsza w tej lidze więc czemu miałaby tego mistrzostwa nie otrzymać? Też niektórzy piszą, że to wstyd takie mistrzostwo odbierać. A niby czemu wstyd? Co to Barcelona tego wirusa wypuścila? Jak dla mnie to jest najbardziej sprawiedliwe rozwiązanie na ten moment.
1
@Barwindg pociesze Cię i powiem, że ja też na placu poległem za pierwszym razem xD. Za drugim już się udało całe szczęście ;)
0
@Kvothe07 Euro na 100% odpada jeszcze jak ma się odbywać we wszystkich krajach. Cały czas podróże i jeszcze większe szanse na rozprzestrzenianie wirusa. Co do LM to pewnie zostanie teraz zawieszona a w związku z nie odbyciem się Euro rozegrają to w czerwcu/lipcu.
2
@bari_94 mi się wydaje, że Haland coś ich zaczepiał bo niemożliwe, że nagle bez powodu się na niego uwzieli (może po pierwszym meczu albo w tunelu przed tym meczem?)
0
@chavez no pewnie tak, z tego co słyszę to ludzie, którzy się zgłaszają z objawami są olewani w szpitalach/przychodniach. Pytanie też ile w tym prawdy. Pewnie się nie dowiemy ;)
0
@MesQueUnClub96 w Polsce 27 osób oficjalnie
0
@Mroziu no bo odwoływane są imprezy masowe czyli takie powyżej 1000 osób (jeżeli dobrze się orientuje), masz mniejszą szanse na zarażenie się wśród 800 osób na meczu 3 ligi, na który chodzą osoby z okolicy niż na meczu Barcy z 80000 kibicami z czego połowa to osoby z innych krajów
0
@Kajtek77 wreszcie jakiś fajny teledysk od Eminema
0
@tristan87 tak, ale wydaje mi się, że takie drużyny z przeszłością w La Lidze jednak przyciągają trochę kibiców a nie ma sensu rozgrywać meczów słabszych drużyn z kibicami a lepszych bez :D
8
@Mroziu bo tam pewnie liczba kibiców nie przekracza 1000 na jednym meczu
4
@Toretto Bardzo dobry krok w szczególności, że np we Włoszech w ciągu doby przybywa po 1000 zarażonych. Tutaj w Polsce się śmiejemy, że panika bo mamy 16 przypadków. Lepiej od razu zapobiec takiemu rozprzestrzenianiu jak we Włoszech.
0
@Kamiloza91 no to też nie da się ukryć :D
4
Neymar jest najpiękniejszy:
1
@FC1899Barca ja nigdy nie rozumiałem dlaczego ci ludzie sobie to robią. Rozumiem trenowania sztuk walki w celu samoobrony, ale takie coś?
1
@Kengo wiadomo od dawna, że słaby mecz Messiego to bardzo dobry mecz innych piłkarzy
2
@DaPi sorry ale głupoty wypisujesz. On na siłkę nie chodzi po to żeby być większym (co zresztą widać bo nadal jest szczupły) tylko po to żeby wzmocnić mięśnie. To są całkiem inne ćwiczenia. Wzmocnienie miesni właśnie ma pomóc w graniu dłużej na wysokim poziomie. Co do szybkości to nie wiem czy mu tak bardzo ubyło. Większość ludzi po meczu z Realem twierdzi, że Messi już jest wolny bo go Marcelo dogonil a prawda jest taka, że Messi sobie w złym kierunku piłkę wypuścil.
0
Piękne są, na pewno kupię ;)
1
@FranzMaurer Też pewnie zależy jak rodzice poprowadzą takiego zawodnika. Jeżeli będą mu wpajać, że nie musi nic udowadniać i żeby bawił się grą dodatkowo dając mu odpowiednie wskazówki odnośnie gry to może z tego wyjść coś super.
1
@mavachi Masakra co się z nim stało :(
0
@mikiiki worldbox
1
@kamilmuszkin012 Messi nie gra w defensywie więc odpada opcja z "prawym Iniestą"