0

@tbas Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje

0

@DonMatteo901 Idealnie opisane. Najbardziej razi ta hipokryzja lewicy, która mówi o jednoczeniu Polaków po czym obraża, jak widać po wyborach, większą część z nich. No przecież to tylko xD można napisać i nic więcej.

7

@Chwytliwy Co było widać podczas kampanii? Że jest hipokrytą? Jedzie po Dudzie za rozdawnictwo a sam proponuje jeszcze więcej. Nie odpowiada na trudne pytania i jeszcze z bezczelnym uśmieszkiem odpowiada że "walczy o to żeby takie pytania nie były zadawane" (odpowiedź na pytanie o wyplywających ściekach z Warszawy). Aha no to rozumiem. żeby Ci zadawać pytania tylko takie na które jest prościutka odpowiedź i które w żaden sposób nie wskazują na Twoje błędy okej. Idealnym odwzorowaniem próby naprawy Polski przez Trzaskowskiego jest jego próba naprawy drzwi taśmą klejącą podczas kampanii na prezydenta Warszawy. Kandydat wydmuszka, który pójdzie tam gdzie wiatr zawieje (na co wskazuje odpowiedź na pytanie o adopcje przez homoseksualistów).

1

@escarabajo Tam jest ponad milion głosów różnicy już na ten moment więc nie ma opcji żeby się coś mogło zmienić.

8

@NeroTFP Ale jaki horror. Proszę o szczegóły. Faszystowkie szczucie to właśnie uskutecznia lewica ze swoim ***** *** i wyzywaniem Dudy i Kaczyńskiego na wszystkie możliwe sposoby.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tbas to sie zdziwisz

4

@mpolska25 dodatkowo okazał lewicową miłość i tolerancję, o którą lewica tak zacięcie walczy

0

@xVENUMx jeżeli masz możliwość (w sensie że masz odlozone pieniądze albo nie masz wydatków) to odchodz, sam jestem w podobnej sytuacji i właśnie przekazałem niedawno szefowi, że nie będę przedłużal umowy (mam do końca lipca). Nie ma się co męczyć bo to jest jednak miejsce do którego chodzisz praktycznie codziennie.

0

@VenoM na najlepszej aktualnie karcie 96 xDDDD

2

Ahh ależ irytuje to jak Messi stoi po stracie piłki. Wiem że Messi to Messi, ale jednak no chociaz by truchtem pobiegł na alibi.

0

Ależ semedo fantastycznie na skrzydle gra

1

@VamosRakieta Znaczy ja osobiście uważam, że wygramy, ale nie jest to jakieś bardzo pewne :D

0

@VamosRakieta Jakby się zastanowić to nic nie wskazuje na to żebyśmy byli pewni awansu. Ani gra, ani sytuacja w klubie. Chociaż chyba w Napoli teraz też nie jest tak kolorowo.

3

Ale prowadzący śmiga różnymi językami. Szacuneczek ;)

33

A tam, Messi w debiucie w reprezentacji kartę czerwoną dostał minutę po wejściu na boisko i jakoś przeżył :D

2

@cules100pro odkąd to napisałes to wykonał jakieś 6 do przodu

0

@mr_robot no właśnie o to chodzi, że to nie jest "książka jak każda inna". Nie wiem czemu Bibilie się traktuje jako książkę fantazy a nie książkę historyczną jaką ona jest.

0

@fcbarcafan19 Księga Izajasza 45, Bóg przekazuje informacje, że Cyrus podbije Babilon i większość tamtejszych terenów oraz że wypuści Izraelitów z niewoli Babilońskiej. No i dzisiaj z historii nawet wiemy że tak sie stało. Mowa o Cyrusie II Wielkim, który wszystkich właśnie tych rzeczy dokonał a to już łatwo sprawdzić na necie. Ale muszę przeprosić bo podałem złą informację wcześniej. To było ok. 180 lat przed a nie 300. Izajasz służył w okolicy 710 r.p.n.e a Cyrus II Wielki żył w 590 - 530 p.n.e.

0

@fcbarcafan19 Nie rozumiem do końca o co chodzi. Co to znaczy jasno? Samo to jak śmierć Chrystusa jest opisana dokładnie w Psalmie 22. Uważa się. że psalmy powstawały od X do IV wieku p.n.e (czyli na 100 procent przed Chrystusem). Dodatkowo dochodzą różne inne proroctwa jak np. wiadomość do króla perskiego Cyrusa, która została zapisana ok. 300 lat przed tym jak sam Cyrus się narodził (a w wiadomości jest podane jego imię!!). Takich proroctw dotyczących historii Izraela jest mnóstwo.

0

@Hosh ponieważ Biblia o tym mówi. Jest jedyną księgą, która tak precyzyjnie prorokuje na temat przyszłości (chodzi oczywiście o proroctwa, które już się wypełniły). Księgi datowane (potwierdzone naukowo) na powiedzmy rok 700 p.n.e mówią jasno co się stanie w roku 300 p.n.e i wszystko się sprawdzało (nie pamiętam dokładnego roku ale mniej więcej taka jest odległość proroctwa od wydarzenia - oczywiście takich proroctw jest mnóstwo). Dodatkowo wielu ludzi myli pojęcie wiary z nadzieją na to, że coś istnieje. Wiara to jest po prostu poznanie świata duchowego.

0

@Hosh mylisz Boga z demonami

1

@bary Nie mają sensu niestety takie apele bo ludzie Boga mają niestety gdzieś już od dawna.

4

Komentarz usunięty

0

@SuperPatsonFCB no tak, oddawanie nieważnego głosu jak najbardziej jest rozwiązaniem w takim przypadku.

2

@NeroTFP jeżeli nie ma kandydata, który mi odpowiada to czemu mam głosować? Jakby nie było firanek albo czajnika, który mi odpowiada to bym nie kupował żadnego.

0

@Kamiloza91 Dembele po prawej, ANSU po lewej i byłoby idealnie

0

@arasz1819 Xavi tylko w erze post Bartomeu. Jeszcze najlepiej by było żeby tacy piłkarze jak Pique/Suarez/Busquets odeszli bo też może być ciężko Xaviemu ich posadzić na ławce. Oczywiście do wyżej wymienionej trójki nic nie mam i ich cenie za dokonania dla klubu, ale no jednak to są jednak koledzy.

1

@shoZu niby tak, ale nigdy nie było takiego badziewia w klubie jak teraz

3

@mr Barca I dobrze. Na pewno taki sezon bez trofeów popchnie ten klub w kierunku jakichś zmian.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?