0

@masq i dobrze tańczy i kocha swoją mamę

0

Dobry wynik jak na mecz z rywalem, który stawił opór Bayernowi i wygrał niedawno LE pokonując mocny Inter. Podejrzewam, że jeszcze dwa miesiące temu taka Sevilla by nam wbila parę bramek.

0

@Davvd bo Busquets i de Jong grają na tej samej pozycji czyli defensywnego pomocnika

0

Serio Liverpool tak słabo czy to jakaś ustawka bo aż ciężko w to uwierzyć

1

@Volk przecież on gra na pozycji Busquetsa bo gramy 4 2 3 1 czyli oni obydwaj są na tej samej pozycji defensywnego pomocnika

0

@Mixtape a ja uważam, że Trump wygra. Oczywiście wszelcy celebryci po nim Cisna gdzie tylko się da, ale czytając jakieś komentarze zwykłych ludzi to. Widać, że oni wola Trumpa.

0

@VOne chodzi o ustawianie pressingu w trakcie meczu a nie w taktyce przed meczem. Może przypadkowo sobie wciskasz strzałki na padzie i nawet nie zauważasz, że CI się ustawia.

0

@VOne pewnie masz ustawiony pressing albo zagęszczenie skrzydła. Obie te opcje były mocno OP i EA zrobiło własnie tak, że jak masz pressing w trakcie meczu albo zagęszczenie skrzydła to kondycja spada w tym czasie 2x szybciej

0

@MrRipley całkiem możliwe, że tak jest. W Anglii teraz tak mają, że są mecze co dwa dni (np. Tottenham).

1

@Thomas99PL ale jak można tak zagrać ręką w polu karnym w 120 minucie wygrywając 2-1.. Odcielo go ewidentnie.

0

Ale Rio Ave zwalilo. Mieli 3 karne na wygranie meczu i żadnego nie strzelili..

2

Kieszek to wyglądał jakby specjalnie nie strzelił xD
EDIT: a dobra obronił za to xD

4

Ale Messi jaki ma zryw :o

1

@Brosik no on jest czarny, Ty jesteś biały o co Ci chodzi?

1

@olikwierk10 czekaj, jak wyjdzie gra 9 października to podrożeje raczej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@MateS rabini się wypowiedzieli

0

@mikael dostaniesz wcześniej

3

@l0Messini według mnie na cenę Fify się nie powinno narzekać bo to nie jest gra, która przechodzisz w 10-20h tylko w nią się gra prawie cały rok więc w perspektywie takiego okresu to nie jest dużo

2

@damianex10 post na który nie zaslugujemy

0

@zagi31 nie wiadomo jeszcze o której. Prawdopodobnie wieczorem.

6

@jakub1906 już nie wspominając o tym, że może poinformował wcześniej, że się spóźni a my ani żadna gazeta o tym wiedzieć nie może.

77

Pewnie pisał do kogoś z teamu, że już jest na parkingu czy coś, ale oczywiście aferka w mediach musi być kręcona. Rzygać się tym chce.

0

@fanoflakers do momentu kiedy nie wrócą kibice to będziemy grali tak samo jak u siebie

1

Widać ile daje konkurencja w składzie. U nas Suarez wiedział, że nawet jak się zesra na środku boiska to będzie grał. W Atletico jest Costa, Felix i już się trzeba spiac żeby mieć pierwszy skład.

1

@bixmix to nie tyle wina VARu co nowych przepisów odnośnie zagrania ręką

0

@Scross przewinelo się gdzieś jakieś info na la rambli

0

A niedawno było info, że Alena to ulubieniec Koemana..

0

@matijas no i pewnie w taki sposób wbija bramkę jak to zazwyczaj się dzieje. Jak coś się wydaje głupie ale działa to nie jest głupie xD

1

Ocampos mecz życia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?