tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masq i dobrze tańczy i kocha swoją mamę
0
Dobry wynik jak na mecz z rywalem, który stawił opór Bayernowi i wygrał niedawno LE pokonując mocny Inter. Podejrzewam, że jeszcze dwa miesiące temu taka Sevilla by nam wbila parę bramek.
0
@Davvd bo Busquets i de Jong grają na tej samej pozycji czyli defensywnego pomocnika
0
Serio Liverpool tak słabo czy to jakaś ustawka bo aż ciężko w to uwierzyć
1
@Volk przecież on gra na pozycji Busquetsa bo gramy 4 2 3 1 czyli oni obydwaj są na tej samej pozycji defensywnego pomocnika
0
@Mixtape a ja uważam, że Trump wygra. Oczywiście wszelcy celebryci po nim Cisna gdzie tylko się da, ale czytając jakieś komentarze zwykłych ludzi to. Widać, że oni wola Trumpa.
0
@VOne chodzi o ustawianie pressingu w trakcie meczu a nie w taktyce przed meczem. Może przypadkowo sobie wciskasz strzałki na padzie i nawet nie zauważasz, że CI się ustawia.
0
@VOne pewnie masz ustawiony pressing albo zagęszczenie skrzydła. Obie te opcje były mocno OP i EA zrobiło własnie tak, że jak masz pressing w trakcie meczu albo zagęszczenie skrzydła to kondycja spada w tym czasie 2x szybciej
0
@MrRipley całkiem możliwe, że tak jest. W Anglii teraz tak mają, że są mecze co dwa dni (np. Tottenham).
1
@Thomas99PL ale jak można tak zagrać ręką w polu karnym w 120 minucie wygrywając 2-1.. Odcielo go ewidentnie.
0
Ale Rio Ave zwalilo. Mieli 3 karne na wygranie meczu i żadnego nie strzelili..
2
Kieszek to wyglądał jakby specjalnie nie strzelił xD
EDIT: a dobra obronił za to xD
4
Ale Messi jaki ma zryw :o
1
@Brosik no on jest czarny, Ty jesteś biały o co Ci chodzi?
1
@olikwierk10 czekaj, jak wyjdzie gra 9 października to podrożeje raczej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@MateS rabini się wypowiedzieli
0
@mikael dostaniesz wcześniej
3
@l0Messini według mnie na cenę Fify się nie powinno narzekać bo to nie jest gra, która przechodzisz w 10-20h tylko w nią się gra prawie cały rok więc w perspektywie takiego okresu to nie jest dużo
2
@damianex10 post na który nie zaslugujemy
0
@zagi31 nie wiadomo jeszcze o której. Prawdopodobnie wieczorem.
6
@jakub1906 już nie wspominając o tym, że może poinformował wcześniej, że się spóźni a my ani żadna gazeta o tym wiedzieć nie może.
77
Pewnie pisał do kogoś z teamu, że już jest na parkingu czy coś, ale oczywiście aferka w mediach musi być kręcona. Rzygać się tym chce.
0
@fanoflakers do momentu kiedy nie wrócą kibice to będziemy grali tak samo jak u siebie
1
Widać ile daje konkurencja w składzie. U nas Suarez wiedział, że nawet jak się zesra na środku boiska to będzie grał. W Atletico jest Costa, Felix i już się trzeba spiac żeby mieć pierwszy skład.
1
@bixmix to nie tyle wina VARu co nowych przepisów odnośnie zagrania ręką
0
@Scross przewinelo się gdzieś jakieś info na la rambli
0
A niedawno było info, że Alena to ulubieniec Koemana..
0
@matijas no i pewnie w taki sposób wbija bramkę jak to zazwyczaj się dzieje. Jak coś się wydaje głupie ale działa to nie jest głupie xD
1
Ocampos mecz życia