0

A może właśnie zachowanie Puiga jest powodem dla którego kolejny trener na niego nie stawia? Może myśli, że jest niewiadomo kim? Albo posunie się do wszystkiego żeby osiągnąć swoje (np jakieś donosy). Wiem, że nie mamy na to żadnych dowodów ale no coś musi być na rzeczy skoro kolejny trener na niego nie stawia mimo że umiejętności ma.

0

@Wossi61FCB niee tylko nie on

3

@mkord w przypadku polityków to właśnie bardziej prawdopodobne jest ze to jest ustawionw

0

@ShawnC dokładnie. Społeczeństwo jest tak zniewiesciale, że to się w głowie nie mieści.

0

@MESSIah16 ale słowo czarny nie ma żadnego poddekstu rasistowskiego, jakby powiedział "murzyn" to jeszcze bym zrozumiał ale czarny? Obrażanie się o coś takiego jest absurdalne i dziecinne.

1

@Abominacja nie wiadomo nawet czy on się zwracał do kogokolwiek, on mógł mówić do słuchawki coś w stylu "czarno to widzę" a murzyn usłyszał słowo którego nie wolno wymawiac i sieje ferment. Nie da się znieść tego obrazania się każdego na każdym kroku..

0

Ronaldo jakoś się może wracać do tyłu i odbierać piłki

1

Araujo krył Lengleta

1

@Kleps0n no taka prawda. Wolałbym widzieć tak biegajacego Messiego niż stojącego nawet jak przebiega koło niego truchtem piłkarz drużyny przeciwnej. I tutaj to akurat nie jest błąd Ronaldo tylko drużynie się nie chciało ruszyć do pressingu.

0

@barteq najlepsze ze Lewy nawet nie zagra dzisiaj. No chyba, że Krychowiak i Rybus maja przyciągnąć widownię.

3

@maniak33333 dużo więcej mają na sumieniu, The Mirror Project zrobił super materiał o tym i są wypisane ich wszystkie "pomyłki".

13

@MrCules pierwszy raz od paru lat się da mecze Barcelony oglądać.

6

@MSN1998 jak jej nie powiesz to się do końca życia będziesz zastanawiał co by było i przez głupi strach stracisz szansę na coś więcej. Owszem może Cię odrzuci ale przynajmniej będziesz miał wszystko czarno na białym. Taka niewiedza co by było jest 100 razy gorsza na dłuższą metę niż odrzucenie.

0

@pele1282 żeby to się udało to Messi by musiał usiąść na ławce a to jest chyba niemożliwe.

0

@jeyx77x sprawdziłem dokładnie i faktycznie próbował wybijać, ale można to było mądrzej zrobić czyli nie na pałę z całej siły tylko lekko całkiem za linie. Oczywiście teraz łatwo się mówi no ale jednak szansa na uratowanie tego była.

0

@Vebrol akurat Ter Stegen też ponosi winę bo mógł zamiast kopać z całej siły w przeciwnika to wybić piłkę na rzut rożny

0

@GeraltzKatalonii czy to sarkazm

0

@Ghotti ze sztuczek to tak naprawdę w tej fifie tylko stepover i elastico coś dają (no może jeszcze la croceta) ale to są bardzo proste sztuczki do wykonania bo tylko gałka prawa się rusza i tyle

0

@Cariones gry w obronie po prostu trzeba się nauczyć. Trzeba przewidywać zagrania przeciwnika i się przełączać odpowiednio szybko na innych zawodników. Co do podań to faktycznie prostopadle są strasznie irytujące. No mi się udaje powoli progresowac. Od początku Fify raczej było G2 a ostatnie dwa FC udało się wbić G1, więc to nie jest tak, że w te grę się nie da grać. Są osoby które regularnie wbijaja elitę a wcale nie mają ani farta ani super skladu. Po prostu trzeba na spokojnie te grę ogarnąć.

3

@DavidVilla2305 dlaczego? Kolega wyżej napisał "o umarłych mów dobrze albo wcale". No to podałem przykład który jasno pokazuje, że wcale tak nie powinno być.

0

@pinasmeister a Ty pewnie nadal będziesz pisać takie mądre komentarze

8

@Joe_Pesci a jak umrze morderca i gwalciciel to co, mam mówić że przynajmniej dzień dobry na klatce mowil?

7

@pinasmeister no tak, w 2021 już ludzie przestaną umierać..

5

No po raz kolejny gra bez tzw. "amigosow" wygląda lepiej niz z nimi.

3

Dostał szansę od początku wreszcie i od razu gol i asysta. Brawo!!!

1

Przecież dwóch zawodników Dynama go kopnelo xD

0

Zamawiał ktoś ze sklepu R-Gol te meczowe koszulki Barcy? Faktycznie to są te meczowe? Bo ta cena jest dużo niższa niż na oficjalnym sklepie nike i się zastanawiam czy coś nie oszukują z jakością koszulki.

1

@NeroTFP jak na początku fajnie było oglądnąć recenzję książki Brzęczka przez Stanowskiego to teraz już chyba za dużo tej szydery w szczególności, że zaczyna wychodzić poza wątki sportowe.

1

@Messibestplayerintheworld no po słabych dwóch miesiącach już jednak można wyciągać jakieś wnioski

1

@Coutinho007 według mnie nie można usprawiedliwiać Ter Stegena. Pique nie był ostatni bo biegł jeszcze Sergi Roberto żeby odebrać piłkę. Gdyby Stegen nie wyszedł z bramki nie wiadomo po co to nie stracilibyśmy bramki. To nawet nie byłoby sam na sam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?