1

@NeroTFP jak na początku fajnie było oglądnąć recenzję książki Brzęczka przez Stanowskiego to teraz już chyba za dużo tej szydery w szczególności, że zaczyna wychodzić poza wątki sportowe.

1

@Messibestplayerintheworld no po słabych dwóch miesiącach już jednak można wyciągać jakieś wnioski

1

@Coutinho007 według mnie nie można usprawiedliwiać Ter Stegena. Pique nie był ostatni bo biegł jeszcze Sergi Roberto żeby odebrać piłkę. Gdyby Stegen nie wyszedł z bramki nie wiadomo po co to nie stracilibyśmy bramki. To nawet nie byłoby sam na sam.

0

@DonMatteo901 straszne to. Niby się z tego śmiejemy a każdy w tym uczestniczy.

0

@Kurkmen walczył już filipek z sobotą?

0

@damiano996 otóż nie. To że Tobie się stała krzywda nie znaczy, że wszyscy muszą cierpieć. Wiem, że to brzmi strasznie no ale taka jest prawda. To, że ktoś skrzywidzil kobietę znaczy, że ona też ma krzywdzic dziecko? Powinno się skupić uwagę na zlapaniu sprawcy a nie zabijaniu niewinnego Dziecka.

0

@Gosciuu van Dijk też schodził sam z tego co pamiętam

0

@barcelonaLM Messi za rok przyjdzie tam

15

@Chakalaka no i dobrze powiedział akurat, co miał innego zrobić? Gwałtu niestety już nie cofniesz i jeżeli kobieta po tym zajdzie w ciąże to akurat pozbywanie się jedynej dobrej rzeczy jaka z tego może być, czyli dziecka, nie jest dobrym pomysłem.

0

@FCBKUBANO tak szczerze to o każdym z tej podstawowej czwórki kanału sportowego można by było tak powiedzieć bo każdy z nich ma całkiem inny styl. Też nie wiem czemu uważasz, że jego wypowiedzi nie mają sensu. On raczej zawsze do Rzeczy gada. Ma on też swój osobisty kanał na YT i robi tam ponad godzinne lajwy i bardzo dobrze wg. mnie się tego słucha.

0

@kibicsportu w jaki sposób mu marnuje? Że się zakwalifikował do euro? Oceniać będzie można dopiero po turnieju. W ostatnich meczach to lewy się tak zajął obrażaniem na trenera że zapomniał że ma grac w piłkę.

0

@Katalończyk 99 tylko, że tam są jakieś plusy. Podaj chociaż jeden z wczorajszego meczu Polski. Chyba tylko to, że nie dostaliśmy więcej bramek od Włoch. W pierwszej polowie myśmy nawet nie byli z piłką w polu karnym Włoch. Nie oddaliśmy celnego strzału w całym meczu. W jednej z włoskich gazet sportowych Donnaruma nawet oceny nie dostał bo nie było za co. Ogólnie zgadzam się z tym żeby nie hejtowac od razu i na spokojnie analizować ale to co zagrała Polska wczoraj to jest tragedia. I tutaj nie ma niczego na obronę Polskiej reprezentacji.

0

Psycha sitting Chyba

0

@chosenone zobaczycie, że Trump ugra dużo w sądzie. Przecież to takie wałki szły w tych wyborach, że to się w głowie nie mieści.

1

@Fetta no tak, niech se bedzie pedofilem tylko wazne ze nie cham

5

Według mnie gramy lepiej niż w tamtym sezonie tylko skuteczność tragiczna. Lepiej się ogląda te mecze jakoś.

1

@Dzieniu może po. To żeby się przełamać bo to mu powinno pomóc?

0

@Fartlow dokładnie..

0

Wiecie czy paczki do paczkomatu też są dostarczane w weekendy?

0

@fcbfan1993 pytam bo dziwi mnie, że właśnie tacy wolni zawodnicy w ataku CI pasują

0

@fcbfan1993 tak z ciekawości w jakiej lidze grasz i co wbijasz w lidze weekendowej?

0

Pique jest niegrywalny. Zmień na Varane/Diego Carlosa/Militao. Za Modricia De Jong, za Coutinho Valverde a na atak może Grieezman i Iniaki Williams?

0

@Rewolucja123 gdzie jakieś zdjęcie? Nie widzę nic na jej insta.

0

@xparix według mnie to jego wybieganie na pozycję to jest całkowicie na alibi. On sam mówił że nie ma drybling, nie ma szybkości, więc jaki sens wybiegania jeśli i tak z tym nic nie zrobi? Podejrzewam, że koledzy z drużyny myślą podobnie i dlatego to wygląda tak jak wygląda.

0

@GeraltzKatalonii jakby weszły te setki to by było 3/4-0 i by nikt nie mówił że tylko 10min dobre

2

Co Wy tu narzekacie jak przecież dobrze gramy tylko oczywiście skuteczność kuleje..

6

@Przemek2323 ewidentnie tam coś poszło z tymi głosami. Biden dostał nagle 100% głosów korespondencyjnych w chyba dwóch Stanach.

0

Dobrze ze się udało rok temu pojechać jak Jeszcze było normalnie..

0

@moleux całkowicie się nie zgadzam. Inter lepiej gra i gdyby nie błąd indywidualny to by nie przegrywali.

2

@MESSIah16 no ja np. nie popieram aborcji w żadnym wypadku. Jest to odebranie życia. Czy można sobie usprawiedliwiać odebranie komuś życia tym, że jest chory? Że w jakiś sposób jest "uszkodzony"? Kolejna rzecz to co z dziećmi, które w wyniku jakichś powikłań, wypadków zostaną sparaliżowane już po urodzeniu (nawet do kilku miesięcy)? Też powinny być zabijanie?
Inna sprawa to czy właśnie można Mieć wybór w takich sprawach? Przykładowo idąc po ulicy nie zabijesz człowieka potem wyjaśniając, że to przecież "mój wybór, moje sumienie". Tak samo z kradzieżą. Ogólnie nie wolno kraść no ale przecież "mój wybór, co wam do tego". Wiem, że ludzie opowiadający się za aborcja mogą chcieć w jakiś pokrecony sposób dobrze, ale nadal jest to odebranie życia bezbronnemu dziecku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?