0

Czemu Adama gra na obronie w tej formacji to nigdy nie zrozumiem

0

@Coutinho007 do tego zmiana formacji i widoczna poprawa gry w sparingach (przynajmniej jeśli chodzi o pressing i bieganie)

0

@Pogba Eto i Puskas super karty. Cantona też wygląda dobrze. Oby wszyscy oni mieli 4/4 gwiazdek minimum.

4

@SelloutCrowd wiadomo, że wirus istnieje. O koronawiruusach już pisano w książkach z lat 60. Chodzi o to, że one nie są tak groźne żeby jakieś kwarantanny wprowadzać i niszczyć gospodarkę i biznesy ludziom.

0

@Aaron10 aż dziwne, że jeszcze nie ma. Zaraz premiera gry.

2

@Ewelinax jest pressing i chęć do biegania a to przynajmniej na razie najważniejsze

0

@Daro-GucioFcB no tak, gra zawsze za napastnikiem

0

@Johnnie_Walker no do tego jeszcze Messi i Griez

0

@kamiVeB lepsi ogólnie jako piłkarze może nie są, ale raczej na pewno są lepsi w defensywie

1

@kamiVeB no wiem, że tam jest ten nieszczęsny Alena (pozostali to De Jong, Pjanic i Busi który niestety jest nie do ruszenia) , ale na SPD on może dawać faktycznie więcej niz Puig. Teraz ciężko to stwierdzic. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w oficjalnych meczach.

2

Na początku się poirytowalem ta sytuacja z Puigiem, ale po przemyśleniu to faktycznie nie ma miejsca dla niego. Na dwóch SPD jest czterech zawodników (dawanie tam Puiga to marnowanie potencjału), na spo to w ogóle jest Messi, Coutinho, Griezmann. Dodatkowo z młodych są jeszcze Fati, Trincao, Pedri (co prawda skrzydłowi, ale Trincao i Pedri na śpo też mogą grać). Niestety bardzo szkoda Puiga no ale serio nie ma jak go wcisnąć.

0

Pjanic powołany więc niestety ktoś z pomocników musiał ustąpić miejsca. Alena podobno się stał jednym z ulubieńców Koemana, Busquets jak widać nie do ruszenia więc został biedny Puig.

1

@MrShakira koszulki są super ale spodenki i getry do tego w ogóle nie pasują (przynajmniej te, które były w ostatnim sparingu)

0

@PatrychoO co to znaczy "jak w lesie"? Przecież wszędzie taka cena jest.

1

@Chakalaka 2200pln a bez napędu za 1800 ok

0

@clyde zgadza się

2

@MesQueUnClub96 na razie gameplay nowego Spidermana, nowa gra z UNIWERSUM Harrego Pottera i trailer CoDa i RE 8

2

@baczmus podobno 2000 PLN i 2299 PLN? coś takiego chyba było.

0

@adi7adi8 błąd Pique a nie Araujo

0

Kurde ale jak tak się patrzy to my mamy zarabisty skład. Oby to odpaliło w tym roku.

0

Chelsea coś slabiutko

1

@robsesh w cale nie za mało, zależy jak i jakie robisz. Jak sobie ustalisz obwód składający się z kilku rodzajów pompek (np 10x zwykle Na paraletkach, diamentowe, z nogami na podwyższeniu, dipy) to w takim jednym obwodzie wyjdzie ok 50/60 pompek. Zrobisz takie 3 obwody i super trening na klatke/triceps/barki.

1

@BarcaInfo już inna sprawa, że w Barcelonie przez ostatnie lata to każdy kto przyszedł wyglądał jak średniak i to nie była wina tych zawodników.

4

@insp1re no i też dochodzi problem braku ruchu Messiego na boisku. Nie idzie do pressingu, nie wraca się do obrony. Najgorsze, że nawet jak przeciwnik jest dwa metry od niego to on nie podbiegnie tylko stoi. W ataku on chce robić wszystko za pozostałych a w obronie pozostali muszą robić wszystko za niego.

0

@tomono ten wirus nie jest w ogóle groźny (a przynajmniej nie tak jak się wszędzie mówi). Do tego dochodzą absurdalne przepisy z noszeniem maseczki, która nic nie daje. Jedynie starsze osoby po przebytych chorobach mogą mieć problem z tym wirusem, ale to nie jest powód do zamykania całego świata.

1

@masq dokładnie, niestety, ale w żaden sposób go nie można usprawiedliwić. Przez jego stanie tylko traci drużyna bo ani go nie ma w pressingu, ani w obronie, nie wraca się. Wiem, że to Messi no ale szanujmy się.

1

@DajBicz inni zawodnicy nawet z takimi "ogorami" nie potrafią tak zrobić

1

Jak wszyscy biegają to nawet pressing się da zastosować.

0

@Naw jest taka zasada - jak trenujesz, tak grasz. Jeżeli się nie będą starać w takim meczu to nie zagrają dobrze w innym (co widać w ostatnich latach). Taki sparing powinien być wybiegany. To procentuje w przyszłości.

2

@Naw ale oni tak grają już od dwóch/trzech lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?