tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@kerouac zgrzyty to mogły być między całą szatnią a Sterlingiem który nie trafił z dwóch metrów na pustą. Guardiole sobie tam cenią wszyscy.
1
@QuaReL no tak bo z Messim w składzie faktycznie same sukcesy od kilku lat
4
@Pingwinek a jaki jest powód?
0
@Rodion to nie lepiej jakiś kurs w tym kierunku zrobić? albo tak jak wyżej piszą, żeby spróbować na gorszą uczelnię
0
@Rodion nie idź na studia tylko po to żeby mieć papier, to już lepiej zacząć jakieś kursy robić w kierunku tego co Cie interesuje. Ja poszedłem na studia tylko po to żeby mieć papier i się skonczyło na tym, że i tak ich nie skończyłem a zmarnowałem tylko prawie 2 lata. Będziesz się tylko męczył na tych studiach.
1
@Salchent dokładnie. Coutinho przed przyjściem do nas grał super. To samo Dembele, który nawet u nas miał dobre momenty tylko go kontuzje zjadły. Jedynie do tego Griezmanna można się przyczepić bo od początku było wiadomo, że nie ma po prostu miejsca na niego w składzie Barcy.
3
@macio_944 jakby to była ambicją to by biegał też w Barcelonie
24
@Jaca27 Albo my się zdziwimy, że Leo pod odpowiednim trenerem robi te wszystkie rzeczy xD
0
@thecreativepl wiem, że to nie to samo, ale zawsze będziesz mógł polecieć na mecz innej drużyny i tam pooglądać Messiego w akcji
0
@tbas albo może mają obiecaną posadkę przy nowym prezydencie
0
Czemu to wszystko się nie zaczęło wcześniej? Ten bunt powinien mieć miejsce już dawno temu. Bartomeu od kilku lat już nie robi tego co jest najlepsze dla klubu. Ale to teraz nagle, kiedy w końcu Bartomeu po takiej klęsce zaczął coś robić, zatrudniony jest nowy trener, następuje czystka w składzie budza się zawodnicy i wszczynaja jakiś bunt? Czemu to się nie działo po porażce z Liverpoolem? Wg mnie cała ta sytuacja dosyć jasno wskazuje na to, że doświadczonym zawodnikom nie spodobało się, że nagle są odsuwani na bok i się obudzili z buntem, bo nagle się okazało, że po tylu latach kiepskiej gry ktoś miał odwagę im powiedzieć, że już się nie nadają. Chciałbym żeby było inaczej, ale wszystko wskazuje na to, że tak właśnie jest.
1
A co jeśli ta rzekoma "walka" Messiego jest o to, żeby święte krowy zostały nieruszone i żeby wszystko mogło zostać tak jak było? Po komentarzach Suareza i Vidala z Twittera to na to by wyglądało.
0
@totalcrack Koeman dopiero przyszedł do Barcy. On nawet nie zna Suareza. Pewnie Suarez dostanie odpowiednie pożegnanie od klubu, a nie od Koemana, który go na żywo nawet jeszcze nie widział w życiu.
1
Niech ktoś powie Szpakowskiemu, że wybory już były.
6
@Mow_mi_Douglas Pedri to chyba pomocnik środkowy bardziej
0
@SHIBA mimo wszystko uważam, że dla swojego dobra powinien odejść (jako fan Barcy tego nie chce, ale Messiemu życzę jak najlepiej a tego raczej tutaj prędko nie osiągnie)
0
@VirtuoZ różnica jest taka, że jak się nie wypróżnisz to umrzesz. Poza tym tutaj jest mowa o homoseksualiźmie, a nie o seksie ogólnie.
8
@Comentateiro ale czy to jest jakikolwiek argument? Czyli co mamy być jak zwierzęta? Po to jesteśmy tak rozwinięci,w przeciwieństwie do zwięrząt, żeby takie zwierzęce instynkty hamować. Pies to nawet nogę człowieka wy*ucha jak ma ochotę. To nie znaczy, że my też mamy tak robić.
0
@grejtxkrzychu znaczy no na początku gry wszystkie są grywalne w miarę, ale jakoś od stycznia już nie xD
1
@messiandiniesta tylko problem jest taki, że teraz DNA Barcy to gra w żółwim tempie, zero biegania, brak pressingu, brak przyspieszenia gry, piłkarze +30 i zero motywacji
0
@clyde właśnie to jest chyba jedyny powód dla którego by został. Chociaż z drugiej strony dzieci ma na tyle młode, że znajdą sobie nowych znajomych a Antoneli to w sumie obojętne xD
0
@Kajtek77 akurat we wczorajszym meczu zawiniły błędy indywidualne a nie cały projekt
2
Gdzie Paris komentuje mecz?
0
@Pilka_jest_okragla albo to tak jakbyśmy grali jednego Zawodnika mniej.
0
Ale to jak piątka zawodników Barcelony stoi z przodu bez ruchu to jest pokazywane w innych zespołach jako przykład jak nie grać..
0
@SinMistico Teraz to bardzo ciężko zarobić, bo po pierwsze mało osób już gra, po drugie nawet jak grają to nie ma już prawie żadnych SBC nowych a w związku z tym brak zapotrzebowania na karty.
0
Neymar przekupiony
3
@BarcaInfo super gra, co ma piłkę przy nodze to zagrożenie stwarza. Szkoda, że Wilki tak defensywnie grają dzisiaj.
1
@MesQueUnClub_87 Według tego rysunku to Ty się wciąłeś
1
@mrboom prawie zawsze tak mam :D