0

Ten Konrad super się porusza

1

@Jaca27 no a co, źle gra?

3

@szymonex10 ale to on jest pomocnikiem w tej formacji

0

@1marcinxd wiedziałem, że coś mi nie pasuje wow

0

@robsesh geny zrobiły swoje w jego przypadku

0

@DanielVeB brzmi smacznie, spróbuję ;)

0

@barcelonaLM najwyżej po prostu zamiast wygrać ligę w marcu to wygrają w kwietniu

4

@Grubson06 nowi trenerzy od przygotowania fizycznego są więc może nie będzie źle w tym sezonie

17

@GIGAKOKS no a potem cyk do szatni piątka zbita, przytulanko i wspólnie pod prysznic

0

@Tomo1989 bardzo nie trafiony ten cytat. Busquets podobno jest jednym z najbardziej inteligentnych piłkarzy i co mu to daje?

3

@Image niby tak, ale teraz ma a kiedyś nie miał

0

@bari_94 Co więcej obejrzałem właśnie wywiad na YT i nic tam takiego nie pada. Więc lepiej zapoznać się z materiałem zanim się napisze, że ktoś coś jasno powiedział a Messi wspomina Bartomeu tylko raz (i zwraca się do niego "prezydent" a nie po nazwisku) kiedy mówi o tym, że rozmawiał z nim że chce odejść.

0

@bari_94 czytałem i na goal.com i ten przetłumaczony tutaj na stronie i nigdzie nie ma takiego zdania, że "zarządzanie bartomeu jest katastrofalne"

0

@bari_94 w którym miejscu

1

@Aureczek poczekaj na ps5

0

@bari_94 gdzie Messi to jasno powiedział? Czytałeś chociaż wywiad? Chyba nie, bo takiego zdania w ogóle nie ma.

1

@PatrychoO w wywiadzie po angielsku też nie ma nic takiego (przynajmniej na oficjalnej stronie goal.com)

4

Czytam ten wywiad i nigdzie w nim nie ma zdania o "katastrofalnym zarządzaniu Bartomeu". Skąd ktoś wziął ten cytat?

0

@juliacicha czyli nie padło nigdzie zdanie, że rządy Bartomeu to katastrofa?

0

@l0Messini też tak uważam

2

@ArdoFCB ktoś wspaniale to skomentował na FB: "jeszcze zrownajmy zarobki bezrobotnych i lekarzy i będziemy żyli w równym pięknym społeczeństwie bez dyskryminacji"

0

@TheMugShot a cóż to za głupoty xD

1

@PeteR10 Można by było tak myśleć gdyby nie ta nieobecność na testach i na treningu.

0

@matirix20 tak, ale jest to stosunkowo krótki okres, ćwiczył chyba ponad 6 lat kalistenikę a ciężary od jakiegoś pół roku? Można sprawdzić jaką miał sylwetkę np rok temu.

4

@bartekvisca sprawdź sobie gościa kura_workout. Całe życie kalistenike cwiczył.

0

@sebasek99 i co w nim złego? Mieli zrobić spikselowanego jak w poprzednich częściach?

0

@bartekvisca no pewnie on twierdzi, że nie jest już zawodnikiem Barcy to nie przychodzi na nic. Nawet jeżeli on tak nie twierdzi to prawnicy mu doradzili, że ewentualnie tak będą mówić w sądzie i żeby się dostosował.

1

@Comentateiro mamy bardzo dobry skład nawet po odejściu Messiegoi Suareza. Tacy piłkarze jak Griezmann, Coutinho, Dembele odzyja przy nowym trenerze i bez Messiego w składzie.

0

@kodi77 ja w FUCIE zawsze ukladalem skład z hiszpańskiej ligi, ale w tym roku się przerzucam chyba na angielska :(

0

@Jakchcesz strzela się do osób niebezpiecznych. Nie ważne czy czarnych czy białych czy jeszcze innych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?