0

@MESSIah16 warto zwrócić uwagę na to, że liczba osób hospitalizowanych maleje

0

Hejka ramblowe świry.
Dawno temu założyłem sobie konto na sts. Odstawiłem to konto na ponad rok i teraz stwierdziłem, że coś sobie pogram. Wpłaciłem na początek kwotę 40 PLN i patrzę a przyznało mi dodatkowe 40 PLN jako jakiś bonus. Ktoś się orientuje co to za bonus? Jak tym bonusem trzeba obrócić? Nie ma żadnej informacji o tym nigdzie, dlatego pytam tutaj xD

0

@patrykzmc2000 ale nie będzie tylko loga i koszulek, zawodnicy normalnie będą

0

@Szicek10 to jest część wykonywania zawodu, kucharz też może się nie bać gotować, ale jest jedno danie, które nie zawsze mu wychodzi no i nawet jeśli się nie boi to jest jakaś niepewność czy wyjdzie czy nie

10

Ale Ney ma psyche mocną. Zawsze podziwialem piłkarzy za to. Ja to w okręgowce się bałem karnego strzelać xD

0

@Ghotti niby nie oficjalne, ale były przecieki

0

@MikusBarca muzycznie bardzo fajnie, ale ten tekst jakoś tak średnio mi podchodzi (nie, nie głosowałem na Dudę xD)

12

@DonMatteo901 Tik-Tok to rak, dobrze by było jakby tego zakazali xD

1

@MikusBarca Ten singiel mi nie siada kompletnie

1

@Avada Kedavra Chelsea jak wzmocni jeszcze obronę to może nawet o mistrzostwo powalczyć.

0

@Foton moi rodzice mieli podobnie, też okropne choróbsko ich złapało a mój tata bardzo bardzo rzadko choruje. To było chyba w okolicach stycznia właśnie. Najprawdopodobniej to był ten wirus.

18

@Witam Wiem, że to gdybanie, ale nie ma takiej opcji nawet w świecie wyobraźni xD

2

@avanes tyle, że ten argument z ilością meczów akurat jest słuszny.

0

@Chwytliwy Dla mnie spoko. Coś innego niż zawsze. Inna sprawa, że ta okładka nie ma znaczenia kompletnie.

1

@Salwik92 Ciężko ocenić gameplay po tym trailerze bo tam jest tylko kilkusekundowy fragment. Widać, że w trybie kariery będzie parę "nowości". Może w końcu będzie można grać w ten tryb coś więcej. Dodatkowo na stronie EA jest napisane, że w Volcie wreszcie będzie sens robienia tricków bo jakieś bonusowe punkty mają za nie być więc też na plus. No i nowość w FUT, że będzie można grać wspólnie ze znajomym o wspólne nagrody. Na papierze wygląda to spoko no ale zobaczymy jak się będzie grało.

0

@KapiFCB Ma to ogromny wpływ na przyszłość w jakiej będziemy wszyscy już niedługo żyli #1984. Jak można walczyć z rasizmem (którego swoją drogą praktycznie nie ma, warto sobie sprawdzić statystyki ile jest zabijanych czarnych przez policje a ile białych, w tym jaki % wszystkich przestępców to murzyni - polecam kanał Larry'ego Eldera na YT) jeszcze większym rasizmem? Niedługo jak ktoś powie, że jest dumny z bycia białym to pójdzie do więzienia. Nawet mówiąć All Lives Matter jesteś już postzegany jako rasista bo przecież tylko czarne życie sie liczy. Ostatnio czytałem, że jakaś Pani polityk/rektor uczelni w USA (zapomniałem dokładnie) napisała na TT wprost, że White Lives Doesn;t Matter i jeszcze ją chwalili za to. Ja rozumiem, że w przeszłości byli oni traktowani źle, ale teraz już tak nie jest. To jak teraz się traktuje czarnych, pod pozorem równości, jest tak jawną nierównością, że to trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć. Inna sprawa, że biali, którzy widzą jak niesprawiedliwie są traktowani zaczną się buntować i doprowadzi to do jeszcze większych zamieszek czy nawet jakiejś wojny domowej w USA. Podobnie jest zresztą z innymi tego typu ruchami jak feminizm i LGBT, które też rzekomo walczą o równość a tak naprawdę to chodzi o to żeby swoje coraz to durniejsze pomysły narzucać na innych.

EDIT: Już znalazłem co to za Pani powiedziała. Priyamvada Gopal. Pani doktor z Cambridge.

12

@MESSIah16 Dlatego mimo wszystko się cieszę, że mieszkam w Polsce. Tutaj całe szczęście jeszcze jesteśmy w miarę daleko od takich absurdów jakie się pojawiają na zachodzie. Chociaż i w Polsce się już znajdują idioci klękający żeby uczcić bandytę.

0

Ma ktoś linka do Barcy B? Na BarcaTV widze że trzeba miec subskrypcje

1

@macio_944 Według mnie spoko. Coś innego niż zazwyczaj. Najbardziej mi się podoba ta okładka z Ultimate Edition.

0

@PatrychoO Bardzo fajna. Przynajmniej coś innego a nie cały czas to samo.

1

Kiedy spotkanie się odbędzie?

0

Jest już gdzieś cały mecz do obejrzenia?

1

@Fali oczywiście, że bez

1

@kerouac Takie modlitwy raczej nie są wysłuchiwane, ponieważ no niejako modlimy się o coś złego (przegraną) dla innych. Biblia mówi, że wysłuchiwane są modlitwy zgodne z wolą Bożą a Bóg raczej nie kibicuje jakiejś konkretnej drużynie xD. Co innego cieszynki, które właśnie mogą być formą oddania czci czy też dziękczynienia (nie w sensie "dziękuje CI że mi dałeś ich pokonać" tylko "dziękuje za to że moge grać i robić to co lubię"). Ogólnie współzawodnictwo w jakiejkolwiek formie raczej nie jest czymś co mogłoby się Bogu podobać.

9

Czy wy myślicie, że do prezydenta byle kto może sobie zadzwonić i on odbiera jakby to był prywatny telefon? Rozumiem, że tutaj Duda nie jest lubiany, ale jakie on miał podstawy żeby sądzić, że to jest jakiś prank? Bardziej wina ciąży po stronie osób, które w ogóle dopuściły do tej rozmowy bo takie rzeczy są weryfikowane zanim dojdzie do rozmowy z prezydentem. Druga sprawa, że wcale on nie powiedział nic głupiego na tej rozmowie, jedynie można się przyczepić do kaleczenia angielskiego.

3

@barca__rządzi A jakie miał podstawy żeby nie wierzyć kto to dzwoni? Bardziej winny jest ten kto dopuścił w ogóle do tej rozmowy bo podejrzewam, że zanim telefon dojdzie do prezydenta to najpierw ktoś rozmawia z osobą, która dzwoni i weryfikuje. Już inna sprawa, że ci youtuberzy wkręcali również innych rządzących.

0

@jacobFCB właśnie, też jestem ciekaw bo nie chce mi się grać w te poprzednie części

2

@Mordechaj właśnie też nie rozumiem, lewica walczy przeciwko jakiemuś wyimaginowanemu reżimowi, ludzie mówią o jakimś braku wolności/tolerancji a ja nic takiego wokół nie widzę.

1

@kerouac ja próbwałem podobnie z tym, że dawałem poniżej 4,5 bramek. Chyba jednak nie nadaje się do bukmacherki bo nawet takie coś mi nie wchodziło xD

0

@tbas Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?