tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO Roberto ma akurat spoko drybling. Nie mówię, że jest jakiś efektowny, ale mija czasami tych zawodników jak pachołki ;)
0
@Lord_Vader mam wejść na bit no to wchodzę na taboret xDDDD
8
@Mesi12 Podobno jeszcze chce zmianę nazwy drużyny na FC Messi a stadion ma być zburzony i muszą wybudować nowy w kształcie jego twarzy
2
@sokot Tylko z drugiej strony sam Messi mógłby powiedzieć, że ze względu na dobro drużyny nie chce być kapitanem bo się po prostu do tego nie nadaje. Podejrzewam, że ludzie nie mieli by mu za złe gdyby podjął taką decyzję. Możliwe, że on nie chce wyjść na słabego psychicznie dlatego podjął się zostania kapitanem.
0
@Suzu no widać było własnie Jak Griezmann marnował setki w ostatnim meczu
0
@Litman No ale w takim wypadku to wina Valverde a nie zarządu. Coutinho zanim przyszedł do nas był wyśmienitym piłkarzem i widać było w nim tę brazylijską magię dlatego to logiczne, że chciano go kupić.
0
@Litman Nie ma co zwalać na zarząd tego, że piłkarz jest bardzo kontuzjogenny, lub że nie wypalił w klubie. Nie było żadnych przesłanek przed dokonaniem transferów, że Coutinho nagle zapomni jak się gra a Dembele spędzi więcej czasu w szpitalu niż na boisku.
0
@AV0CAD0 Ale czy my przypadkiem nie za takie akcje pokochaliśmy Messiego? Gdyby Messi nie był trochę samolubny to w życiu nie oglądalibyśmy takich wspaniałych rajdów jak np. z Getafe czy Athletic Bilbao. Ja się zgadzam z @pax i @palindrom1 . Gdyby Messiemu weszły 2 albo 3 strzały to byśmy się zachwycali jaki to on nie jest wspaniały i nikt by nawet nie wspominał o Griezmannie.
1
@blazeq Z Fatim bardziej chodzi o to, że on nie ma aż tak wielkiego potencjału jak wiele osób uważa. Od niego oczekuje się bardzo bardzo dużo a on może być "co najwyżej" bardzo dobrym piłkarzem, ale nie wejdzie np na poziom Neymara, który w jego wieku już czarował na boisku. Oczywiście tę opinię opieram na tym co do tej pory widzieliśmy.
0
@Katalończyk 99 to, że Messi wybiera sobie kolegów to jest tylko i wyłącznie durna plotka, która nie wiadomo czemu się przyjęła. I to właśnie Ty patrzysz przez pryzmat jednego meczu. W poprzednich meczach Messi miał kilka asyst do Griezmanna. Do tego mówisz o gościu, który ma najwięcej asyst, że jest samolubny.. Jak już pisałem wcześniej proponuję Ci się zastanowić nad tym co piszesz.
0
@Katalończyk 99 cały czas piszesz o jakiejś szkodzie a dzięki niemu wygrywamy bo miał dwie genialne asysty. Gdzie tu jest szkoda?
1
@Katalończyk 99 dzięki niemu wygrywamy, przypominam że miał dwie asysty. Jeżeli to jest niekorzyść drużyny to proponuję się zastanowić nad sobą.
1
@Katalończyk 99 kwas czuć jak się takie komentarze czyta
1
@Nihas no gdyby nie on to by było 0-0 faktycznie najgorszy..
0
@plutonio no widać właśnie jak na 16 metrze są ustawione dwie linie po 4 zawodników. Bardzo wysoko grają.
0
@Nieznajomy w jaki sposób prowadzą grę? Bo mieli jedna sytuację z kontry? Przecież oni się ledwo co piłki dotkneli w tym meczu.
0
Nie da się oglądać dlatego że Valencia gra formacja 1-9-0-1. Niektórzy chyba nie rozumieją, że przeciwnik też jest na boisku i zwalaja winę za nudny mecz tylko na Barce. To że przeciwnik stawia autobus to już Was nie obchodzi.
0
@marcin000019 dokładnie, niektórzy mówią, że ANSU, Puig, to nowy Messi, ale po tym filmiku widac różnice. Messi od małego gra tak samo jak teraz, bez żadnych kompleksów, strachu. Ciekawe czy zobaczymy jeszcze kiedyś kogoś takiego.
1
@hihohihox ktoś tu wczoraj wystawiał wyniki z ostatnich lat z pierwszych rund pucharu Hiszpanii i przez ostatnie bodajże trzy lata padały właśnie wyniki 0-1, 1-1. Wydaje mi się że bardziej chodzi o to, że piłkarze tskie mecze olewaja w związku z poziomem przeciwnika.
1
@barteq właśnie nie było w tym meczu tego "klepania dla klepania" tylko widać było że starali się grać do przodu jak była możliwość. Do tego wielokrotnie grali z pierwszej piłki. Ja tam wolę żeby tak grali i żeby było 1-0 niż nudna gra jak za valverde i do tego strach do końca meczu czy dociagniemy wynik.
0
@Avada Kedavra nie mogła nam zagrozić bo mieli piłkę łącznie przez jakieś 16 min całego meczu xD
5
@Vxb93 każdy strzał jest w zamyśle na bramkę, czy to niecelny czy celny, więc od początku pisze, że na bramkę oddanych zostało 18 strzałów z czego 6 było celnych, 6 niecelnych a 6 zablokowanych
0
@Vxb93 ogólnie oddali 18 strzałów, sprawdź sobie statystyki, 6 strzałów było celnych
0
@Vxb93 przecież oni oddali 18 strzałów na bramkę. To jest mało sytuacji?
2
@KamQiX Jak to nie stwarzamy okazji? Za Valverde tyle strzałów na bramkę co w tej jednej połowie to było w kilku meczach..
0
@HansLanda no właśnie mamy co oceniać, chociażby podejście do treningów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@Hubert102 raz się przegrywa, raz się przegrywa
3
@kamzar dokładnie, jakby odpadł po równej walce, meczach na styk to jeszcze by było zrozumiałe, ale odpadniecie po takich wynikach w pierwszych meczach to jest niestety skandal
8
@Avada Kedavra a ja uważam że właśnie taka reprezentacja kobiet nawet w naszej ekstraklasie byłaby chłopcem do bicia