5

@Tasde według mnie to właśnie suarez jest otoczony większą ilością graczy drużyny przeciwnej a Griezmann byl wolny

0

@BarcaInfo no zostało 11 meczów do końca roku więc jeszcze dołoży z 10-15 bramek i kilka asyst na pewno

5

@Wilczeq bardzo dobrze grała cała drużyna, proszę nie słuchać hejterow valverde, którym nienawiść do trenera uniemożliwia ocenę wydarzeń boiskowych :)

0

@masq dokładnie, widać było na początku sezonu ile ta drużyna może zrobić bez Messiego. W ogóle wystarczy sobie popatrzeć na statystyki meczów bez Messiego.. Sorry ale straszne głupoty wypisujesz.

1

Przyjdzie Koeman to może coś z niego wyciągnie jeszcze.

0

@Chwytliwy tak tak, miałem na myśli Milan a nie cała ligę

0

@Chwytliwy masakra ej xD, nie oglądam włoskiej więc nie wiedziałem, że jest aż tak źle

0

@Messiash19 tak mowia kopacze z okregowki żeby usprawiedliwić swoje lenistwo xD

10

@macio_944 ktoś tu wrzucał filmik z tego na tt, jeśli ktoś ma to bym prosił

0

@Messisinio @dariooo ale proszę podać argumenty a nie wyzywać kolegę (wiem, że nie podacie bo nie macie więc chociaż się przyznajcie do tego)

0

@Rajek99 strat w 15 minut miał tyle co goście grający cały mecz, zrobił dwa rajdy nie wymagające od niego niczego poza szybkością. Sorry ale to, że on jest szybki nie powinno przycmic tych jego cholernie irytujacych strat typu niecelne podanie na 3 metry do kolegi bez krycia..

0

@nammah ja się odnosiłem do wypowiedzi o tym, że nie powinno być żadnych ograniczeń, nie do eutanazji

0

@konrad1661 Ale czy ja pisałem gdzieś, że powinna być nielegalna?

0

@Lord_Vader owszem, w przypadku kiedy nie szkodzi przez to innym

0

@Lord_Vader chodzi mi o to że muszą być jakieś zasady, pokazuje skrajności właśnie po to żebyś zrozumiał. Te skrajności też by chciały miec to prawo decydowania o swoim i żeby ich nikt nie karal za to co chcą robić.

0

@Lord_Vader ograniczenia są dobre, gdyby nie one to każdy by robił co chciał a to nigdy nie prowadzi do niczego dobrego. Pedofilowi dasz prawo wyboru? Mordercy, gwalcicielowi itp.

0

@echoes no ja wiem ze sam bym lepiej nie zagrał ale to co on robi to jest tragedyja.. szybkość zajebista ale poza tym to kompletnie nic. I to nie w tym meczu/sezonie tylko od zawsze. Jedno dobre zagranie potem 10 banalnych strat/niedokladnych podań. Z tymi podaniami to najgorsze jest to, że on psuje te najprostsze podania. Kopie do środka na oślep chyba. Przynajmniej tak to wygląda xD

1

@DonAndresFCB Dembele ma tylko szybkość. Gorzej jak coś z piłką trzeba zrobić.

0

@anonimek Dembele to najlepiej jakby się zajął bieganiem na krótkie dystanse a nie gra w piłkę. Wczoraj po raz setny to samo było czyli 90% podań niecelnych.

0

@Gaucho no zapobiegl bo wygrał to o. Co Ci chodzi xD

0

Gra tak samo słaba na tych wyjazdach ale przynajmniej wymęczamy te zwycięstwa..

14

@MarioVeB! Czemu?

0

@bartekvisca No nie mów tylko, że większość ludzi jest głupia i chodzi na głupiutkiego marvela bo nie zrozumieją innych filmów.

0

@Odesseiron Scorsese ma po prostu ból dupy, że żadna wytwórnia nie chciała sfinansować jego Irlandczyka bo by im się to nie zwróciło i musiał z tym iść na Netflixa (o czym sam zresztą mówi w tym wywiadzie). Tak samo stare pokolenie reżyserów, którzy nie rozumieją, że czasy się zmieniają i ludzie nie mają już ochoty oglądać po raz setny takiego samego filmu o gangsterach.
Mówienie, że filmy Marvela to nie kino jest głupotą, ponieważ te filmy po pierwsze maja całkiem dobrą fabułę, nakręcone są również wyśmienicie, grają w nich oskarowi aktorzy. Po prostu typowa różnica pokoleń i jak już wspominałem wcześniej ból dupy, że na filmy Marvela są wydawane ogromne pieniądze i ogromne z tych filmów są również przychody a dla tych geniuszów kina nikt nie chce wyłożyć pieniędzy bo po to się nikomu nie zwróci.

0

@msmsms w tym roku akurat na jesień nie można narzekać bo pogoda jest cudowna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@fajny_football co to za pierdoly xDD

0

@student97r tak, ale z drugiej strony ile osób kupiło bilety na mecz i specjalnie lecą samolotem, mają zarezerwowane hotele. Ja np mocno bym się zdenerwował gdybym miał się wybierać na taki mecz a tu nagle by go przelozono. Za bilet na mecz zwrócą ale za samolot i hotel już nie.

0

@Coutinho007 na eibar fati a na Real griezmann, nie dlatego, że fati nie ma umiejętności tylko żeby się psychicznie nie spalił

0

@Greenalley nie trzeba od razu iść na wojnę, można spokojnie porozmawiać i jakoś dojść do kompromisu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?