4

Xavi przyjdzie i nadal będzie cackanie się z gwiazdkami, które są jego kolegami. Wyobrażacie sobie, że Xavi mówi do Suareza/Messiego, że mają biegać albo idą na ławkę? Na Xaviego przyjdzie pora jak już stara gwardia odejdzie.

0

Dobrze ze Wu Lei to tak nie boli

0

@MarioVeB! chciałem w FIFE ale muszę wyjść z domu :/

0

@Lola120 to samo u mnie, straszna męczarnia..

0

@Osioł przypominam że ma dwie asysty..

0

@Bartek22 Alena dlatego gra po lewejżeby się nie dublował z Messim bo grają podobnie.

0

@Lordzi w życiu

1

@jeyx77x mi wreszcie w tym roku się udało, zrób to i to najlepiej jak najszybciej bo nie wiadomo ile czasu on jeszcze pogra

17

@mcsarna przecież to jest biedna chora dziewczyna, która ze względu na swój stan jest wykorzystywana do wzbudzania współczucia wśród ludzi a porusza tematy o których nie ma pojęcia. Ona potrafi wydukac to co jej napiszą na kartce. Próbowali jej zadawać podstawowe pytania o problemy klimatyczne i nie potrafiła odpowiedzieć. Już nie wspominając, że cała kampania z nią jest źle prowadzona bo tylko zniechęca ludzi do problemu przez to że jest źle prowadzona. Ona głosi tylko puste słowa i jeździ po świecie a nic nie robi aby poprawić sytuację (podobnie zresztą jak większość ekologów).

1

@panczo o wreszcie ktoś myślący

0

@ZielonySzparag widać, że nie zrobił tego specjalnie bo potem leci do piłki żeby naprawić błąd

5

@Mario96w pewnie go biorą pod uwagę w wyjątkowych okolicznościach bo tak to by mial co miesiąc

1

@Colon jestem po 4 odcinkach i według mnie jest trochę nudno. Są fajne momenty z szatni ale poza tym nie za ciekawie.

0

@bias obrzydliwa to jest Twoja nienawiść, która niepotrzebnie zalewasz te stronę.

1

@Yoshi94 jak nie ogląda na bieżąco to żeby nie skrzywdzić nikogo powinien zrezygnować z oddawania głosu

17

@Fawrf no i jak można brac ten plebiscyt na poważnie skoro są osoby, które w top 5 nie umieściły Messiego..

0

@ShowMe Jeżeli ktoś uważa, że Messi nie zasłużył to znaczy, że nie ogląda meczów Barcelony.

0

@Skaramuczi wcale tak nie powiedział, powiedział, że się postara a nie że wygra

0

@olikwierk10 ale za kogo

0

@Katalończyk 99 przyjedzie do Ciebie do domu z kwiatami nie martw się

0

@JimMorrisonFCB celowo tam napisałem uchodźcy w cudzyslowie. Nadal uważam, że nie każdy powinien być ślepo przyjmowany w krajach europejskich tylko dlatego, że jest uchodźca. Powinna być bardzo bardzo skrupulatnie przeprowadzona weryfikacja kto naprawdę potrzebuje pomocy a kto chce się tylko dostać do Europy i otrzymywać pieniądze z socjali. Już nie wspomnę o terrorystach, którzy są wsrod tych osób.

0

@Bykunn jeszcze Ci mało dowód na to kim są Ci "uchodźcy"? Poczytaj co się dzieje w Niemczech, Szwecji, Francji. Owszem pomagać im można, ale albo wysyłając pomoc na ich teren, albo przyjmując ich ale na naszych zasadach.

3

@RobsonPL a może Araujo jest faktycznie lepszy i lepiej go zostawić niż Todibo?

0

@Avada Kedavra wszelkie próby wprowadzenia czegoś nowego od razu są stopowane. Przykład z tego roku to inicjatywa 1polska, która zakładała utworzenie listy społecznej i ludzie nie glosowaliby na partie tylko bezpośrednio na ludzi, którzy wcześniej odpowiednio się zaprezentują i przedstawia swoje pomysły. Po jakimś czasie się okazało, że "służby" dostały się do osób od których inicjatywa wyszła i trzeba było wszystko anulować. Sorry ale nawet taka konfederacja jest kontrolowana bo gdyby nie była to do Sejmu wstępu by nie miała.

2

@Avada Kedavra przecież te partie tylko w teorii się różnią od siebie a tak naprawdę od 30 lat to są te same osoby/ich rodziny. Dogadali się żeby stworzyć sztuczny podział i dzielić społeczeństwo a sami sobie pomagają żeby się nie oderwać OD tego przyslowiowego koryta. Jakby wybory mogły rzeczywiście coś zmienić to by ich w ogóle nie było.

3

@Rewolucja123 nie wiem czy trolujesz czy nie ale jeżeli nie to uzalanie się nad sobą jest jednym z gorszych wyjść z sytuacji

0

@Transu96 ale na co Ci ten dobry skład jak nie grasz w gre bo się wkurzasz xD

0

@Transu96 a ja nie rozumiem narzekania na 20, mi się całkiem przyjemnie gra. Czasami serwery zawodzą ale zagrałem około 100 meczów i 2/3 razy mnie tylko wywalilo z gry przez serwery. Zauważyłem, że te osoby, które narzekają tak strasznie się napalaja na te grę, w sensie "Musze być najlepszy, Musze wbić top 100" itp. Do tego grają na siłę bo "trzeba zagrać 30 meczów w weekend". Jak się gra wtedy kiedy ma się ochotę to gra jest jak najbardziej przyjemna.

0

@fhero Nadal nie odpowiedziałeś na moje pytanie, ale przyjmuje, że tak bo się pojawił rycerz na białym koniu. Jak zaczną przynosić takie zyski jak mężczyźni to niech sobie zarabiają tyle samo nie ma problemu ;)

6

Pilkarki czemu strajkuja? Tylko nie mówcie, że dlatego, że chcą zarabiać tyle co piłkarze..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?