0

@LloretDeMar ten mecz wcale nie był taki zły. Lepiej się oglądało niż ten z Łotwa.

0

Przecudowne są wszystkie. Biorę xD

1

@A4ron ja pracuje, moi rodzice pracują, ja mam 25 lat moja siostra 30. Głosowałem na konfederacje ale również zauważam to co kolega. Teraz się po prostu żyje lepiej.

0

@FCBeSeM krowa która głośno. Ryczy mało. Mleka daje

0

@NeroTFP możesz już wyjeżdżać

0

@Lamora tak samo jak piłkarze strzelają na bramkę całe życie a nie każdy strzał to gol, nie mówiąc już o celnych podaniach

1

@Damian11 a tak mało wykorzystywany

0

@michal26 dokładnie.. mogło być 2-0 dla nas a będzie 1-2..

0

@BaRcA!FaN ale proszę konkrety a nie jakieś wymówki że wszystko

0

@liberoFCB co w działaniach pisu jest szemrane?

0

@Waller to są studia na nic nie trzeba chodzić

0

@ksobi przecież w TVNie jest to samo, już nie wspomnę o spotach, w których rzekomo występują biedne uciskane rodziny a tak naprawdę to opłacani aktorzy

1

@Wichurek a widzisz, to nie wiedziałem ;)

0

@vebmroku no dostał dwie żółte kartki a nie czerwona od razu więc nie powinien mieć pauzy

0

Przecież nie dostał bezpośrednio czerwonej więc nie ma pauzy

6

@Rewolucja123 szkoda że dla Polski nie będzie grał,ale też go nie można winić skoro całe życie w Hiszpanii no i nie oszukujmy się realna możliwość zdobywania trofeów z reprezentacja xD

2

@PatrykBarcelona oficjalnego komunikatu jeszcze nie ma

0

@FafitFCB on się zawsze kopal po czole tylko, że wcześniej strzelał przy tym bramki a teraz nie strzela i już nie można przez to usprawiedliwiac tego kopania po czole

0

@kordyl1010 przez 5 minut po wejściu grał dobrze, potem to co zwykle

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@IronSanHybrid Semedo zajebiście gra

0

@Katalonbar gramy u siebie więc może nie będzie tak źle

1

@Wichurek ona nikogo nie zdradziła bo oni nawet razem nie są a z tego co kolega wyżej mówił to nawet nie chce z nia być xD nie rozumiem o co afera

0

@Mario96w tutaj może i nie, ale ogólnie trzeba zmienić coś (najprawdopodobniej trenera) bo na te Barcelonę już od kilku sezonów się ciężko patrzy. Do tego przychodzą tutaj zawodnicy klasy światowej, którzy w swoich klubach grali wspaniale a nagle przychodzą tutaj i się nie da grać. To nie może być przypadek.

0

@Mario96w no tak, czekajmy z chłodna glowa aż Barcelona będzie miała problemy z kwalifikacja do ligi mistrzów

0

@Losiex co tam jest trudnego do zrozumienia? Chodzi o to że właśnie nie wybiega "przeciętniak" tylko młody perspektywiczny gracz.

0

@LeoMessi1994 musiałbyś mieć chyba 2,5 metra xD

0

@rebelniak no właśnie niektórzy nie rozumieją, że trener nie jest od tego żeby mówić pilkarzowi dokładnie w którym momencie ma strzelić albo do kogo ma podać. Na treningach przygotowane są pewne schematy rozegrania i to czy uda się je zrealizować zależy głównie od przeciwnika i jak on się ustawi.

0

@Matix90 biorąc pod uwagę poprzednie edycję to na pewno bardziej Real niż Barca

0

@Fohin co do Rakiticia to Camp Nou go przywitało owacjami ostatnio więc normalni ludzie nic do niego nie mają. Tylko trole w internecie maja za dużo niezbyt mądrych rzeczy do powiedzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?