0

@Joshi ja jeszcze nie

5

@piotr_styk naciśnij sobie prawym analogiem na zawodnika i sprawdź zakładkę statystyki. Tam zobaczysz o ile zmniejszają się statystyki.

0

@LajtNyga no chyba oczywiste że żartował. Już nie szukajcie wszystkiego żeby się tylko przyczepić.

0

@Drozdu7 ajj ależ mnie to irytuje xD

0

@pafcioxxx przynajmniej wymienił takiego który jest chociaż na stadionie

11

@BigVu no właśnie zasługują bo walczą do końca i chcą strzelać bramki nie ważne w jaki sposób. Barcelona by klepala 20minut ostatnie przed polem karnym i by się skończyło 2-0 dla przeciwnika. I co lepiej olać styl i wrzucać piłki w pole karne stwarzając zagrożenie czy grać niby "pięknie" a przegrać?

0

Jaki mecz polecacie teraz obejrzeć?

0

@Unikatowy rozumiem jakby to było coś. Ważnego ale zakupy? Serio? Poza tym czemu nie postawisz na swoim czyli mówisz że nie ma opcji że idziecie? Nie musisz chamsko ale no stanowczo. Kobiety chyba nawet wola jak się im trochę przeciwstawi a nie zgadzanie się na wszystko :)

1

@ShinobiQWE ale w tej chwili jest przecież dopuszczalna aborcja w przypadku zagrożenia życia matki

0

@pele1282 fabuła do przejścia w godzinę. Nie polecam. Na prawdę szkoda czasu.

0

@macio_944 ale przecież to, że jest dużo zarażonych nie świadczy o zagrożeniu jakie niesie wirus. Co z tego, że jest 10k zarażonych skoro 80-90% może to przejść bez poważniejszych objawów? Bardziej by się przydało info ile jest osób hospitalizowanych i ile z tych osób faktycznie ma tylko wirusa a nie choroby wspolistniejace.
EDIT: sprawdziłem i aktualnie zarażonych jest 99844 osób a hospitalizowanych 9439 więc aktualnie mniej niż 10% zakażonych jest w szpitalu.

0

Araujo dobry piłkarz da radę

0

Ale co to się stało, że dwa pierwsze mecze z nowym trenerem super a teraz znowu tragedyja

0

@Tuc no mi się. Udało G2 wbić ale. Faktycznie ciężko się gra. Dodatkowo też mi dobieralo strasznie trudnych przeciwników. Z tego co zauważyłem to trzeba po prostu męczyć te podania dopóki się. Jakaś luka w obronie nie zrobi. Trochę to. Nudne na dłuższą metę ale tak trzeba grać żeby wygrywać.

0

@ElPonczato chyba za wysoko mierzylem i jestem zawiedziony.. Niestety tylko G2 się udało wbić a liczyłem na G1 albo nawet E3. Nie wiem czemu ale dobieralo mi tak trudnych przeciwników że praktycznie co mecz były wyniki z różnica jednej bramki po całym męczy tryhardowania. Skończyłem na 18-12..

1

@kerouac futbol nie ginie tylko liga hiszpańska upada drastycznie na twarz. Wystarczy sobie pooglądać angielska czy nawet ostatnio włoska ligę. Tam się znajdzie wiele bardziej interesujących meczów niż w hiszpańskiej.

0

@Kvzik47 no super to nie jest. Gameplay lepszy niż w fifie 20,ale ilość błędów jest porazajaca. Np sędzia kończący mecz jak idziesz sam na sam, wslizgi od tyłu po których nie ma nawet rzutu wolnego. To są zbyt poważne błędy wypaczajace wynik meczów.

4

@DejMian111 Jak nie masz kataru a mimo to brak smaku i zapachu to na 99% koronawirus

0

Co on ma za wybicie :o.. Jak Ronaldo

1

@Messibestplayerintheworld wcale nie jest, przyzwoicie gra. Nie jakoś super ale też nie tragicznie.

1

@GeraltzKatalonii w dryblingu drewaniny, ale ogólnie dobrze dzisiaj gra ;)

2

@FCB24 jak to nie na czerwień jak on by mu noge złamał gdyby trochę mocniej wleciał w niego

0

@didzejos zagraj sobie w UT. Tam Cię dopasuje do ligi z graczami na Twoim poziomie i nie będziesz miał problemu.

2

@GadulkiGembulki ale Pani Domagalik się słuchać nie dało przez to, że ona gadała o czymś całkiem innym niż to o co ja pytali.

1

@Mario96w łokcie powinny iść albo przy ciele albo pod kątem ok 40 stopni. Już te pompki z lekko rozstawionymi lokciami odpowiednio angażują klatkę. Jeżeli chcesz jeszcze bardziej ja zaangażować to rób pompki na poreczach/rozstawionych krzesłach a nie z szerzej rozstawionymi lokciami bo to jest po prostu niepoprawne i grozi kontuzja. Poza tym jest mnóstwo rodzajów pompek, które jeszcze bardziej angażują klatkę niż zwykle.

0

@Michael24 Liverpool nic tym spotkaniem nie traci bo ligę i tak mogą wygrać. Barcelona odpadła z LM i to osmieszajac się już nawet nie tyle samym wynikiem tylko jakością gry.

0

@katalonia15 lepiej chyba dostać trochę hajsu niż za rok nic nie dostać

0

@masq i dobrze tańczy i kocha swoją mamę

0

Dobry wynik jak na mecz z rywalem, który stawił opór Bayernowi i wygrał niedawno LE pokonując mocny Inter. Podejrzewam, że jeszcze dwa miesiące temu taka Sevilla by nam wbila parę bramek.

0

@Davvd bo Busquets i de Jong grają na tej samej pozycji czyli defensywnego pomocnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?