tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sztywno tylko nie Socrates. Trafiłem jego wersję 91 z paki z ikoną i jest strasznym klocem.
1
@pio92 miałem podobna sytuację i się zwolnilem. Polecam . Oczywiście w przypadku kiedy albo masz jakąś inną pracę na oku, albo oszczędności, za które ewentualnie pozyjesz.
6
@Denver przecież z matmy co roku są te same zagadnienia tylko liczby w zadaniach się różnią.. Sorry, ale tego nie zwalisz na zdalne nauczanie bo to każdy może ogarnąć samemu a już na pewno ogarnąć na tyle, żeby napisać na 30% (przecież 30% możesz uzyskać z samych zadań zamkniętych, którę są banalne).
0
@masq moja siostra jest nauczycielką i razem z mężem dostali te szczpionki. Tak jak pisał ktoś wcześniej. Jest gorączka przez dzień/dwa po przyjęciu szczepionki, ale później już okej. Z tym, że moja siostra przyjęła na razie jedną dawkę. Nie wiem jak będzie po drugiej.
3
@BulaKG przecież z takim wielkim kurczakiem byś nie miał szans. Jedno dziobniecie i po Tobie.
2
Dembele impostor
0
@udarpawarotam paradoksalnie plus jest taki, że teraz to Barcelona musi dokonać prawie niemożliwego a nie jak w poprzednich przypadkach przeciwnik. Więc teraz zawodnicy nie powinni odczuwać presji jak w poprzednich latach, bo nikt tak naprawdę nie oczekuje, że oni awansują. Ja uważam, że uda się Barcelonie wygrać, ale bardzo bardzo mało prawdopodobne jest, że awansują. Stawiałbym na jakieś 1-2, maksymalnie 1-3 dla Barcy.
0
@PatrykBarcelona mi się wydaje, że wygramy, ale nie awansujemy niestety. Może się uda wynik 1-2/1-3 i wtedy i tak będzie super
1
@ShawnC no w okręgowce to może z 5 podań idzie wymienić i jest przejęcie xD
0
@Firestone dokładnie. I Moriba i Pedri dają więcej od niego.
0
Błąd Minguezy, ale czemu tam Pique nie wybijal piłki w okolicach środka boiska?
0
@ricardo0705 no u mnie z picka wypadła akurat legenda Realu, ale nie narzekam bo to Butragueno 92 xD
0
@damianex10 ale odkopal skubany
0
@Tomek54321 nie o takie zagrożenie mi chodziło. Bardziej np. to jak on schodzi do linii z dryblingiem i wrzuca piłkę w pole karne. Te wrzutki są dobre tylko no ma pecha, że partnerzy nie wykorzystują.
3
@Lub567 właśnie trochę dają bo on naprawdę duże zagrożenie stwarza pod bramką.
0
@Rothan1 on nawet czasami mądrze gada, ale mówi w tak chaotyczny sposób, że nie da się tego słuchać :(
0
@LS ja liczę na to, że w filmie "Shang Chi" od Marvela zobaczymy porządne walki.
1
@MaziFCB no a jeszcze najlepsze przed nami ;)
0
@maatiixx właśnie się zastanawiałem w trakcie meczu czy oni mu nie wymyślili nowej pozycji "ofensywny ŚO"
0
@Dundersztyc Lewy pewnie nawet nie zagra, ale okej..
0
@wlodek54 no tak bo koeman kazał nie trafić Trincao z 5 metrów
0
No i potem na Koemana będzie
1
@macio_944 futbol się rozwija a Barcelona w tym rozwoju się zatrzymała 6/7 lat temu
0
@Coutinho007 radzę popatrzeć podczas meczu Barcy jak są ustawieni zawodnicy. Bardzo ciężko wtedy posyłać takie piłki.
0
@AlwaysBlaugrana ja natomiast uważam, że to w ogóle nie jest wina trenera, ze zawodnicy Popelniaja takie błędy. Chodzi o zarówno błędy w obronie jak i ataku. Wystarczyło by wykorzystać cześć tych 10000% sytuacji, które mieliśmy w poprzednich meczach i nastroje były by całkiem inne. Trener nie wejdzie na boisko i nie wykorzysta sytuacji sam na sam za zawodnika. Przecież to nawet w dzisiejszym meczu było widać, że dobrze graliśmy bo co chwilę przebijalismy się przez autobus przeciwnika. Niestety Messi, Dembele, griezzman marnujacy setki to nie wina trenera.
0
@Kamiloza91 jedno jest pewne mianowicie, że my nie wygramy ligi
0
@matirix20 można mieć taką sylwetkę tylko trzeba ćwiczyć regularnie. Jak on ćwiczy powiedzmy 8-10 lat i ma po ok. powiedzmy 6/7 jednostek treningowych w tygodniu to tak wygląda.
1
Wiadomo kiedy Neymar wraca?
0
@Fenelon jak jeden jak my od 3 lat przegrywamy
3
@Katalończyk 99 jak sama nazwa wskazuje to są niewymuszone błędy czyli takie, na które przeciwnik nie miał wpływu. Halep grała dobrze, ale wygrała przez błędy Świątek a nie dlatego, że była poza zasięgiem.