La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1013 Culés

0

Wszystkim hurraoptymistom chciałbym przypomnieć o dwójce panów imieniem Jordi Alba i Sergi Busquets aka twarze największych eurowpier**li Barcelony. Kiedy człowiek myśli 2:8 z Bayernem, 4:0 z Liverpoolem czy pomniejsze katastrofy z Juve czy Romą, to widzi właśnie ich. Bezradnych, objeżdżanych jak juniorzy, emerytów z niewyparzonymi buźkami na boisku. To tak w kwestii ewentualnej dzisiejszej remontady. Polecam przyjąć takie podejście, wówczas weryfikacja wieczorem mniej zaboli :)

0

@udarpawarotam Z czego Busi jest najmniej winny tych porażek. Bodaj przy 2 lub 3 golach miał udział. 1 chyba z Live, a reszta z Bayernem. On za te porażki powinien być nie ruszony. Dla przykładu Alba i Pique razem przy 11.

0

@udarpawarotam paradoksalnie plus jest taki, że teraz to Barcelona musi dokonać prawie niemożliwego a nie jak w poprzednich przypadkach przeciwnik. Więc teraz zawodnicy nie powinni odczuwać presji jak w poprzednich latach, bo nikt tak naprawdę nie oczekuje, że oni awansują. Ja uważam, że uda się Barcelonie wygrać, ale bardzo bardzo mało prawdopodobne jest, że awansują. Stawiałbym na jakieś 1-2, maksymalnie 1-3 dla Barcy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?