0

@udarpawarotam to samo co pierwsza drużyna xD. W kółko po obwodzie i zero podania do przodu. WIem, że to dzieci no ale jednak szkoda, że nie zmienili troche tego szkolenia wraz ze zmianami jakie się pojawiają w futbolu.

0

@Uukasz_93 no z tej grupy drużyn to aktualnie Barcelona dalaby radę chyba tylko z Villarealem i Sportingiem. Reszta niestety zbyt mocna więc w sumie nie ma się co śmiać xD

0

@wyjasniecie nie neguje nauki ST. Tamto prawo było skierowane do tamtego Izraela. Dla nas jest ono tylko informacja jak słabe jest cialo (Paweł to wyjaśnia w swoich listach, niestety nie pamiętam miejsca tych cytatów, jestem w pracy, mogę podać później). W miejsce Dekalogu my mamy nowe prawo duchowe (które właśnie tłumaczy Jezus jak pisałem w poprzednim poście).

0

@wyjasniecie tak jak już mówiłem teraz jest inne prawo czyli prawo duchowe. Tamto było prawem cielesnym. Jezus to wytłumaczył w kazaniu na górze gdy powiedział do Żydów, że w prawie maja napisane nie zabijaj "a ja wam mówię kto podniesie rękę ten łamie prawo" podobnie z cudzolozeniem "kto spojrzy na kobietę ten dopuści się cudzolostwa". W prawie mojzeszowym nigdzie nie masz takich rzeczy zapisanych. Oczywiście Jezus podał te dwa przykłady, ale to się tyczy calego prawa.

0

@wyjasniecie nie wiem kim był kolega, z którym rozmawiałeś i co reprezentował. Nie wrzucaj wszystkich wierzących do jednego worka. Niestety większość tzw. "wierzących" nigdy w ręce Biblii nie miała, albo zna tylko to co im w kościele katolickim powiedzą co niedzielę.

1

@wyjasniecie ale ja nie wybieram nic. Przecież to jest napisane wprost w Biblii, że prawo mojżeszowe nie obowiązuje nas teraz bo było skierowane do Izraela tamtych czasów. Czy to oznacza, że możemy sobie robić co chcemy? No nie bo teraz mamy inne prawo, ale prawo mojżeszowe nas już nie dotyczy.

4

@wyjasniecie Tylko, że to jest nakaz kierowany do Izraela z czasów Mojżesza a nie do nas ;). Paweł to wyjaśnia głębiej w swoich listach gdzie pisze, że dla nas to nie ma znaczenia bo "to co wychodzi z ust człowieka jest gorszące" a krewetki czy cokolwiek innego możesz sobie jeść bo to już nie ma znaczenia.

2

@Bykunn no właśnie znam dosyć dobrze i nigdy czegoś takiego nie widziałem ;) wydaje mi się raczej, że Ty chcesz ośmieszyć Biblię i wypisujesz głupoty ;)

6

@Bykunn co to za bzdury xD

0

@wyjasniecie psycholoszki uważaj na nie

1

@Piotr,1985 większe doświadczenie on zdobywa teraz w Al Sadd niż by w 3 lidze hiszpańskiej zdobywał

6

Haha jeszcze w 90 minucie XDD Lepiej być nie mogło :D

0

Ma ktoś linka do bramki z meczu kobiet?

3

@amanter wiadomo dna Barcy czyli gen przegrywania

2

Typowa Barcelona niezależnie od poziomu rozgrywek

2

@jordus100 przecież chromosomy xxy nie czynią Cię transseksualnym. To jest problem w psychice. Ktoś się czuje psem a jest człowiekiem to nie będzie uważany za normalnego.

3

Ktoś ma link do jakiegoś innego streama bo na YT koniec xD

0

Jest ktoś tutaj po szkole policyjnej? Zastanawiam się czy nie dołączyć i może ktoś by opisał jak to wyglądało w takiej szkole i jak później z pracą w policji?

1

@adambądkowski93 wiem, że zabrzmie jak każdy piłkarz przechodzący z Europy do USA, ale serio za dzieciaka jak jeszcze miałem szansę na piłkarska karierę to marzyłem o grze w Stanach. Jeszcze w jakimś cieplejszym miejscu. Wydawało mi się to kiedyś idealnym życiem. I w sumie może takie właśnie jest.

0

@Kwasiak98 nie wiem no ja tam uważam, że te wyniki to jest bardziej kwestia psychiki zawodników (która leży i kwiczy) a nie tylko umiejętności taktycznych Koemana.

2

@Rebe przecież od zawsze harcerstwo i wiara były mocno powiązane. Zawsze w harcerstwie były modlitwy, pieśni uwielbieniowe itp.

0

No czyli już wiemy, że punkty stracone

0

@Pioter ja sobie nawet zakupiłem tę koszulkę

2

@Pawel13sz byle nie Lautaro bo się nic nie zmieni w drużynie. To musi być ktoś typu Haaland, Kane. Obojętnie, który z tej dwójki bo obydwaj są na wysokim poziomie (chociaż Haaland bardziej perspektywiczny).

1

@ElKamil ale co zrobił więcej? Więcej razy stracił piłkę? Piłka nożna to nie jest celebryctwo czyli "nie ważne jak mówią ważne że mówią". Dembele zagrał tragicznie i nie zrobił dosłownie nic pozytywnego na boisku.

2

Araujo się staje powoli moim ulubionym piłkarzem Barcelony

0

@El Plutoninho dodatkowo widać jaki jest brak ruchu z przodu. Idzie pomocnik z akcją i wyjdzie mu do gry tylko drugi pomocnik, który jest obok i tak w kółko.

0

@Encore właśnie tak się zastanawiałem podczas meczu co on właściwie daje? Z przodu nic, w obronie czasami coś tam zablokuje, poda do najbliższego. Gdyby tam grał nawet Sergi Roberto to robiłby dokładnie to samo.

0

@TridenteMSN Ty no nie wiem, ja np oglądam i widze Desta albo tracącego piłkę, albo podającego do przeciwnika

0

@DaPidejpi 3 wystarczą xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?