0

@TheMazixX uspokojcie się z tym laporta. Przecież to nie on negocjuje te kontrakty. Zlecił swoim ludziom co mają robić i pojechał na wakacje bo zaraz się sezon zaczyna i żadnych wakacji mieć nie będzie.

0

Aguero wypada na prawie 3 miesiące heh

1

@Patrykl145 jestem w podobnym wieku (26) i mam tak samo. Zacząłem kibicować Barcy jakoś w 2004 i zawsze ten Messi był. Takie to uczucie jakby Twój dobry przyjaciel przeprowadził się na drugi koniec kraju.

4

@HarveySpecter serio ktoś wierzy w możliwość drugiej wersji? Nie ma opcji, że Messi sobie nie poradzi.

0

@victor niby szmaty, ale troche to jednak o Tobie świadczy jak się ubierasz na daną okazję. Na pogrzeb/wesele nie przyjdziesz w dresie bo to jest brak szacunku. Tak samo tutaj jest dosyć poważne wydarzenie a koleś przychodzi w takim czyms.

0

@Encore w sumie nawet nie tak daleko Paryż od Barcelony więc dla niego tym bardziej idealnie

1

@mateusz1989VeB no PSG obowiązkowo oglądane musi być w tym sezonie. Nie mówie o kibicowaniu im, ale chociażby z ciekawości jak tyle gwiazd będzie funkcjonować razem.

0

@Norkusik ale co to za życie

1

@Foton przecież pójście do klubu to chyba najgorszy, najmniej relaksujący a najbardziej denerwujący sposób spędzania wolnego czasu

4

@fart no niby tak, ale wcześniej nie mieli. Messiego

0

@avanes też mam cichą nadzieję na odstawienie Alby i Busquetsa. Balde przynajmniej w tych ostatnich meczach wygląda dużo lepiej niż Alba. Tak samo Nico nie odstaje niczym od Busquetsa. Są młodzi i powinni wchodzić już za tych starych wyjadaczy.

0

@Gwyn zobacz sobie kto w ostatnich latach więcej wydawał na piłkarzy PSG czy Barcelona. Zobacz też w jakim stanie są obydwa kluby. Poza tym Ty zakładasz, że jak ktoś będzie oglądał PSG to automatycznie im kibicuje. Ja będę oglądał PSG dlatego, że mecze z taką ilością gwiazd grających w jednym zespole mogą być niesamowite.

2

@Pawel13sz ale to chyba dobrze, że się nie zgodzili. To ma być wypożyczenie i on ma wrócić do nas.

0

@NaFazieHitman Fati to nie jest taki typ piłkarza jak Messi. Nie ma takiego dryblingu, podań. Już bardziej Demir pasuje żeby jakoś tam w przyszłości Messiego zastąpić.

5

Ależ PSG by zyskało przez Messiego. Trio Ney-Mbappe-Messi. Takie PSG to by oglądało większość kibiców piłki nożnej chociażby z ciekawości.

9

@DonMatteo901 no nie mogę wytrzymać hipokryzji tych środowisk

0

@Culer_1906 no tak oczywiście teraz już za późno. Chodziło mi o to, że jak wchodził do drużyny to powinien taka decyzję podjąć. Teraz może już by wracał z wypożyczenia jako 2x lepszy piłkarz.

11

@KORTIS bardzo mądra decyzja. Tak właśnie powinien zrobić Puig.

1

@AntekGriezmann niemiecki/fizyka

0

@priest9999 a okej :D. Właśnie mi się wydawało, że był tam Radomiak. Dzięki za sprostowanie.

1

@patry295 Biorąc pod uwagę to jak zachowywała się ta kobieta to myślę, że jednak dzieci nie były planowane. Wiesz może dokładnie jaka tam była sytuacja? O co tam w ogóle chodziło? Widziałem tylko filmik z tego zdarzenia.

1

Kowal coś mówił ostatnio, że zespoły typu Radomiak niech lepiej wypadają z Ekstraklasy bo są za słabe?

6

@neeed wreszcie mamy kogoś poza Messim kto potrafi dryblować

5

Cóż oni uczynili z tymi spodenkami. Teraz powiedzenie "kto kibicuje Barcelonie ten się w cyrku nie śmieje" nabiera nowego znaczenia.

0

@tobiasson92 dla niego to jedynie nadzieja w młodych bo ludzie 30+ pamiętają jak było kiedy on rządził

2

@amanter rozumiem, że chodzi o to, że więcej jest nowych zarazen wśród zaszczepionych? Problem jest jednak taki, że tam zaszczepione jest jakieś 90% społeczeństwa więc ciężko żeby było inaczej. Sam się nie szczepilem i nie jestem fanem, ale no nie ma co manipulować liczbami.

0

@patry295 tak tylko poprawię, że nie od ponad 2k lat bo kościół katolicki powstał jakoś ok 350 r.n.e :D

5

Ale flora okradziona. Dobrze, że wyżej ten VAR jest.

0

@Timishiru1337 jak będziesz odpowiednio dużo jadł to nie ma problemu żeby biegać i budować masę

0

@baczmus proszę o przykłady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?