tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheMazixX uspokojcie się z tym laporta. Przecież to nie on negocjuje te kontrakty. Zlecił swoim ludziom co mają robić i pojechał na wakacje bo zaraz się sezon zaczyna i żadnych wakacji mieć nie będzie.
0
Aguero wypada na prawie 3 miesiące heh
1
@Patrykl145 jestem w podobnym wieku (26) i mam tak samo. Zacząłem kibicować Barcy jakoś w 2004 i zawsze ten Messi był. Takie to uczucie jakby Twój dobry przyjaciel przeprowadził się na drugi koniec kraju.
4
@HarveySpecter serio ktoś wierzy w możliwość drugiej wersji? Nie ma opcji, że Messi sobie nie poradzi.
0
@victor niby szmaty, ale troche to jednak o Tobie świadczy jak się ubierasz na daną okazję. Na pogrzeb/wesele nie przyjdziesz w dresie bo to jest brak szacunku. Tak samo tutaj jest dosyć poważne wydarzenie a koleś przychodzi w takim czyms.
0
@Encore w sumie nawet nie tak daleko Paryż od Barcelony więc dla niego tym bardziej idealnie
1
@mateusz1989VeB no PSG obowiązkowo oglądane musi być w tym sezonie. Nie mówie o kibicowaniu im, ale chociażby z ciekawości jak tyle gwiazd będzie funkcjonować razem.
0
@Norkusik ale co to za życie
1
@Foton przecież pójście do klubu to chyba najgorszy, najmniej relaksujący a najbardziej denerwujący sposób spędzania wolnego czasu
4
@fart no niby tak, ale wcześniej nie mieli. Messiego
0
@avanes też mam cichą nadzieję na odstawienie Alby i Busquetsa. Balde przynajmniej w tych ostatnich meczach wygląda dużo lepiej niż Alba. Tak samo Nico nie odstaje niczym od Busquetsa. Są młodzi i powinni wchodzić już za tych starych wyjadaczy.
0
@Gwyn zobacz sobie kto w ostatnich latach więcej wydawał na piłkarzy PSG czy Barcelona. Zobacz też w jakim stanie są obydwa kluby. Poza tym Ty zakładasz, że jak ktoś będzie oglądał PSG to automatycznie im kibicuje. Ja będę oglądał PSG dlatego, że mecze z taką ilością gwiazd grających w jednym zespole mogą być niesamowite.
2
@Pawel13sz ale to chyba dobrze, że się nie zgodzili. To ma być wypożyczenie i on ma wrócić do nas.
0
@NaFazieHitman Fati to nie jest taki typ piłkarza jak Messi. Nie ma takiego dryblingu, podań. Już bardziej Demir pasuje żeby jakoś tam w przyszłości Messiego zastąpić.
5
Ależ PSG by zyskało przez Messiego. Trio Ney-Mbappe-Messi. Takie PSG to by oglądało większość kibiców piłki nożnej chociażby z ciekawości.
9
@DonMatteo901 no nie mogę wytrzymać hipokryzji tych środowisk
0
@Culer_1906 no tak oczywiście teraz już za późno. Chodziło mi o to, że jak wchodził do drużyny to powinien taka decyzję podjąć. Teraz może już by wracał z wypożyczenia jako 2x lepszy piłkarz.
11
@KORTIS bardzo mądra decyzja. Tak właśnie powinien zrobić Puig.
1
@AntekGriezmann niemiecki/fizyka
0
@priest9999 a okej :D. Właśnie mi się wydawało, że był tam Radomiak. Dzięki za sprostowanie.
1
@patry295 Biorąc pod uwagę to jak zachowywała się ta kobieta to myślę, że jednak dzieci nie były planowane. Wiesz może dokładnie jaka tam była sytuacja? O co tam w ogóle chodziło? Widziałem tylko filmik z tego zdarzenia.
1
Kowal coś mówił ostatnio, że zespoły typu Radomiak niech lepiej wypadają z Ekstraklasy bo są za słabe?
6
@neeed wreszcie mamy kogoś poza Messim kto potrafi dryblować
5
Cóż oni uczynili z tymi spodenkami. Teraz powiedzenie "kto kibicuje Barcelonie ten się w cyrku nie śmieje" nabiera nowego znaczenia.
0
@tobiasson92 dla niego to jedynie nadzieja w młodych bo ludzie 30+ pamiętają jak było kiedy on rządził
2
@amanter rozumiem, że chodzi o to, że więcej jest nowych zarazen wśród zaszczepionych? Problem jest jednak taki, że tam zaszczepione jest jakieś 90% społeczeństwa więc ciężko żeby było inaczej. Sam się nie szczepilem i nie jestem fanem, ale no nie ma co manipulować liczbami.
0
@patry295 tak tylko poprawię, że nie od ponad 2k lat bo kościół katolicki powstał jakoś ok 350 r.n.e :D
5
Ale flora okradziona. Dobrze, że wyżej ten VAR jest.
0
@Timishiru1337 jak będziesz odpowiednio dużo jadł to nie ma problemu żeby biegać i budować masę
0
@baczmus proszę o przykłady