tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FC1899Barca przecież to jakies fejkowe statystyki są
1
@Fantastyczny Chłopiec Suarez nic by nie dał Barcelonie która jest w takim stanie. Wszyscy pamiętają jak on się kopal po czole przed transferem do Atletico. Tutaj zawodnicy przychodzą i od razu grają 3x gorzej niż w poprzednim klubie. Powodem tego jest podejście do treningów w tym klubie. Aguero, który przyszedł wcześniej na trening bo chciał poćwiczyć na siłowni mówi, że klub zamknięty i nie miał nawet takiej możliwości. Widać jak przygotowanie fizyczne jest olewane w Barcelonie po tym ile mniej piłkarze Barcy przebiegają km w meczach (wczoraj ok. 6km mniej, to jest prawie jak granie jednego piłkarza mniej przez cześć meczu). Oni kompletnie nie walczą, nie mają mentalności zwycięzców. Widać to po meczach gdzie nawet przeciętne zespoły z La Ligi sobie z Barca radzą właśnie podejściem do meczu, walka. Tutaj trzeba zmienić wszystko od podstaw. Samo podejście do treningu. Musi przyjść trener, który będzie wymagał a nie, że przyjdzie S. Roberto i powie, że się przemeczyl na treningu i będą go głaskać po głowie.
10
@dawid230188 a Atletico źle grało? Przecież kontrolowali wynik meczu cały czas. Gdyby Barca jakimś cudem strzeliła bramkę to Atletico też by strzelilo kolejna. Taka sama sytuacja jak z Bayernem. Było "tylko" 3-0 bo Bayern już nic nie musiał i to było widać.
1
@Sysia11 no to jego zwalanie winy na piłkarzy jest absurdalne. Przecież on powinien chcieć mieć piłkarzy w idealnej formie psychicznej a co konferencje po nich ciśnie. W tym zespole psycha leży już od dawna a on jeszcze to pogarsza. Wczoraj jak Gtiezmannowi coś nie wyszło to Simeone od razu zaczął mu pokazywać, że okej dobra próba i zaczął klaskać, kazał zespołowi go oklaskiwac żeby odbudować psychikę. Koeman sobie sam dołki kopie pod sobą.
0
a się ekipa pewnie cieszy przed telewizorkiem xD
0
I oczywiście 5 km mniej przebiegniete. 5km średnio jeden zawodnik robi w 1 połowę czyli można powiedzieć, że przez 45min graliśmy jednego mniej.
0
@socha no ostatni raz jakieś 6 lat temu
0
@Janek10FCB to samo sobie pomyślałem. Zagrał 70 meczów a w żadnym nie miał znaczącego wpływu na grę.
2
@osa91 ale to jest głupie. Głupota nie udowodnisz ludziom niczego a tym bardziej nie zachecisz ich do wspierania czegoś o co walczysz. Takie akcje nie mają kompletnie sensu.
0
@foczkyyyhg niektórzy nawet mówią że gameplay lepszy na PS4 niż na Ps5
2
@kkbarca Araujo tutaj tez nie wygląda na umięśnionego. Po prostu jest wysoki.
0
@chavez tak, będzie do pobrania
0
@mokrychlopiec ale co ten Pedri tak naprawdę zrobił w meczach, w których grał?On ma bardzo mały wpływ na grę.
0
@pikass14 od godziny 00 01 będzie już do pobrania
2
@MarioVeB! Według mnie takie coś nie powinno być kwalifikowane jako gol samobójczy.
0
@amanter ale on jest irytujący z tym pajacowaniem
0
Mamy tutaj wśród nas kogoś kto pracuje w Straży Granicznej? Jeżeli tak to jakie opinie macie o tej pracy?
1
@bartas97 na profilu Kartomania na FB są co roku fajne promocje w RTV EURO AGD bodaj więc możesz obserwować
0
@kubafcb102 przejdzie
0
@cules100pro no tak, branie jakiejś przegranej w ciemno jest głupie aczkolwiek no trzeba się przygotować na to, że raczej przegramy z Realem. Chyba, że coś się nagle zmieni o 180 stopni w zespole bo skład nie jest zły.
0
@cules100pro kibicowanie to jedno a realna ocena możliwości zespołu to drugie. Każdy tutaj chce żeby Barcelona wygrywała, ale widzimy wszyscy jak się ten zespół prezentuje aktualnie. Kibice drużyny z okręgówki też chcą żeby taka drużyna grała w Ekstraklasie, ale wiedzą, że sobie tam nie poradzi i będzie dostawać po 20-0 od każdego. Czy to znaczy, że to są źli kibice? Trzeba odstawić emocje na bok czasami i myśleć logicznie. Wiem, że zaraz ktoś napisze, że Barca to nie okręgówka no ale analogicznie jesteśmy aktualnie dużo gorsi od zespołów typu Bayern, Real, City czy nawet gorszych jak Atletico.
1
@DaPidejpi no ja juz pierwszy problem z tą fifa mam. Pobrałem sobie te wersje z wczesnego dostępu EA Play i co parę minut mnie wywala do home screena PS4. Cały czas szukam na necie rozwiązania jak to naprawić, ale niestety jeszcze nie znalazłem :/.
0
Mam problem z wczesnym dostępem do FIFA 22. Mianowicie po 5min wywala mnie z gry do menu głównego i tak w kółko . Czy ktoś wie jak to naprawić?
1
@Geble 10h, ktoś pisał do EA i pracownik mu odpisał, że 10h ma być
0
@FCB24 st juste ma 91 tempa. Z Bundesligi jest jeszcze Klosterman z 85 tempa. Dobry starter będzie można zrobić z tej ligi.
0
@cules100pro Real lepiej gra niż Barcelona aktualnie. Barca pewnie będzie mieć problem nawet w tych najbliższych meczach. Gra wygląda tragicznie.
1
@blaugrana1980 fajnie by było żeby on zaczął jakoś wpływać na przebieg meczu. Narazie nic takiego nie widać.
0
@nitey w szczególności, że Pochettino powiedział coś o oszczędzaniu w związku z nadchodzącymi ważnymi meczami a tu najbliższe mecze to spotkanie z Metz (ostatnia drużyna tabeli) i Montpellier (środek tabeli)
3
@PatrychoO teraz karny był, ale wcześniej były ewidentne karne na Ronaldo. Ludzie są zaslepieni nienawiścią do niego i choćby mu noge zlamali w polu karnym to powiedzą, że faulu nie ma. Tutaj ewidentnie Ronaldo dwa razy zahaczony.
0
Ale skandal... Normalne oszustwo.