tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gavinho no ja np bym nie chciał żeby moja dziewczyna jakichś chłopów oglądała na Instagramie. I w sumie Twojej dziewczynie się nie dziwię w szczególności, że teraz na insta to pół nagie zdjęcia dużo lasek umieszcza.
0
@Criss18Barca bo ludzie są zdenerwowani, że przyjeżdża ktoś do nich do kraju i ma lepiej niż oni sami. Dobrze, wiadomo nie wina Ukraińców, że ich ktoś zaatakował i trzeba im pomagać, ale czy kosztem własnych obywateli?
1
@Kengo dla mnie Spider-Man świetny a uniwersum cały czas się rozwija. Doctor Strange się również zapowiada wyśmienicie.
Co do końca współpracy to raczej szybko nie nastąpi. Obydwie strony by musiały być głupie gdyby zrezygnowały z tak dochodowej umowy.
0
@GadulkiGembulki_FCB jakby to kibice Barcy go wygwizdali to tak, byłoby to przesada, ale on dla kibiców PSG nie jest żadną legenda klubu. Przyszedł piłkarz, który jest jednym z najlepiej zarabiających w drużynie a nie daje od siebie nic. Jeszcze by mu wszyscy wybaczyli brak bramek i asyst gdyby nie to, że jemu sie nawet truchtac nie chcę nie wspomnac o bieganiu.
0
@kaamil1910 ale jakie Hazard i Bale mają warunki fizyczne. W Puiga mucha wleci i się ledwo utrzymuje na nogach. Technicznie jest dobry, ale w tych czasach na tym nie ujedzie w profesjonalnej piłce.
18
Puig technicznie spoko ale fizycznie to pasuje do trampkarzy młodszych.
0
@adasko1998 ale co to zmienia dla kibiców PSG czy klika czy kilkanaście skoro u nich kaleczy od kilku miesięcy i co im z tego że kiedyś dobrze grał w innym klubie
0
@zodiak_10 przestań żyć historia. Ronaldinho tez weźmy bo kiedyś dobrze u nas grał.
3
@sevs no ciekawe dlaczego xD
0
@Mores dalej się da trafić optimusy z tego picka?
0
@PatrychoO no dobrze, ale co ma do tego to jak kiedyś zawodnik grał? Super, że Messi przez kilka lat był najlepszym z najlepszych, ale teraz na jego grę nie da się patrzeć. Kibicom PSG to już w ogóle się nie dziwię, że na niego gwiżdżą. Jakby grał w Barcelonie dalej to owszem trochę głupio by było go krytykować po tym co dla Barcy zrobił, ale przecież on dla kibiców PSG jest teraz irytująca gwiazdeczką, której się nie chce nawet biegać na meczu.
1
@Pogba dlatego mam nadzieję, że nie wróci do Barcy. Niestety ale zepsulby to co Xavi stara się zbudować. Jedna osoba nie gra w obronie i już cała taktyka idzie do kosza.
0
@GeraltzKatalonii jak się chodzi po boisku bez zaangażowania to tak jest niestety. Zawsze to wkurzało w Messim, że zawodnik drużyny przeciwnej prowadzi piłkę 2 metry od niego a jemu nawet się nie chce podbiec do przeciwnika tylko sobie idzie i nie wiadomo co robi. W PSG jest to jeszcze bardziej widoczne.
0
@MESSIah16 nie ma opcji, że zostanie. Ten klub to już mem i piłkarze to widzą.
0
@Pitinho jakby chciał grać to by został. Proste.
2
@araevik127 przecież on najlepszy na boisku dzisiaj był
0
@A4ron nawet jeśli liga hiszpańska jest słaba aktualnie to nie powiesz mi, że Real jest gorszy niż Nice z którą grało PSG w weekend. Ten mecz PSG - Nice próbowałem oglądać no ale nie dało się. Tutaj PSG jak całkiem inna drużyna.
1
PSG w lidze francuskiej jest tragiczne i ich meczów nie da się oglądać, ale dzisiaj trzeba przyznać, że grają świetnie.
1
@Firestone i tak dobrze, że gra na takim poziomie jeszcze. Zazwyczaj Brazylijczycy w jego wieku to się gdzieś tułali po brazylijskich ligach.
1
@BaroPodertos to jest najgorsze. Ewidentnie widać, że nie powinno być karnego a ktoś i tak będzie swoje smuty wylewał. Jak ma być dobrze na świecie skoro dwoje ludzi patrzy na to samo i jeden widzi jak jest a drugi choćby miał sie zesrać to nie przyzna racji choć ewidentnie wszystko widać.
13
@draxidox Żeby NATO wkroczyło Rosja musi zaatakować członka NATO.
11
POTĘŻNY ADAMA OKRADZIONY
5
@Kusco15 wypier*laj z tym dzieleniem społeczeństwa znowu. Wojna jest a Wy musicie swoje spierd*lenie nawet w takim momencie wylewać na wszystkich ?
0
@NaFazieHitman no Rosja jednak zdobywa teren cały czas. Wolno bo wolno ale idą do przodu.
1
@oskaritto elita, 13-7 lub 14-6 zazwyczaj
2
@Worny ajj ależ ich się wspaniale ogląda. Dawajcie już następny mecz!!
7
@Vampir707 warto sobie poczytać komentarze mieszkańców Przemyśla chociażby pod tym postem na profilu policji.
2
@prucnalkam zaraz Ci napiszą, że to fake news i że to naziści Polacy biją ukraińskich biednych uchodźców
0
@Toretto i najwyrazniej w Lublinie też się zaczynają problemy
4
@Toretto ludziom w Przemyślu to powiedz