tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Niesamowite jak te wszystkie drużyny przeciwko którym Barcelona gra potrafią cisnąć tak mocno, że zawodnicy Barcy nic nie mogą zrobić. Jak to się dzieje?
0
@Barca1992 Busi powinien zostać, ale Roberto i Pique faktycznie już chyba powinni sobie odpuścić.
6
@Image pójdzie do innego klubu gdzie jest przygotowanie fizyczne na poziomie i będzie śmigał 10x lepiej niż tutaj
0
@SZYCHA0005 no ale ja nie mówię o umiejętnościach w tym momencie tylko o chęci do gry i o atakowaniu. Im się nawet nie chce pod bramkę podbiec.
2
Jak Bayern atakuje to od razu 5/6 graczy zapiernicza pod pole karne. Barcelona musi wycofać piłkę 9 razy do tyłu aż wszyscy sobie przytruchtaja na połowę przeciwnika..
0
Kurde no Bayern 3x szybciej akcje przeprowadza..
0
@koksik2700 ale psa byś przytulił
1
@tomek8756 a jak kamery wyłączą to cyk maseczki do kieszeni i przytulanko za zapleczu
3
@l0Messini w sumie to jakoś w 60 minucie
0
@Transu96 u mnie Roy Keane, ale stwierdziłem, że pierdziele i zagram nim. Nawet nie był taki tragiczny. W obronie się ustawiał idealnie. Tempo jedynie przeszkadza.
0
@Momals11 no jeden mecz mu nie wyszedł. Porównaj sobie staty Messiego i Lewego z tego roku.
1
@Mixtape nie da się dobrze grać jak trzech graczy masz wyłączonych z gry obronnej
4
Araujo jest niesamowity. Jeden z najlepszych obrońców aktualnie .
2
Alez dobrze jest oglądać Barcelonę, która walczy!!
0
@DaPidejpi Akurat ta Fifa jest na pewno lepsza niż dwie poprzednie więc jest progres.
0
Lepiej niż za poprzedniego trenera, ale nadal sporo do poprawy.
0
@nammah ja ważyłem 95kg przy wzroście 180cm i zaczynałem się już czuć źle. Też mam jakąś nierozciągliwa skórę i zaczęły mi się robić rozstępy na brzuchu. Wkurzylo mnie to i na razie udało mi się zrzucić do 88kg, ale planuje zejść gdzieś tak do 80. Przy tych 95 kg też niby nie wyglądałem jakoś bardzo źle, ale no samopoczucie dosyć słabe było już przy takiej wadze. Nie wiem dlaczego to jest promowane jako coś dobrego.
0
@DaPidejpi za dzieciaka miałem spory talent,ale niestety głowa za tym nie poszła. Zero zrozumienia z mojej strony,że osiągnięcie sukcesu wiąże się z ciężka praca. Skończyło się na tym, że mój max to 4 liga. Gdyby nie lenistwo i psychika to może grałbym gdzieś wyżej. Myślę,że na 1 ligę Polska czy nawet ekstraklasę umiejętności były. Teraz mam 27 lat i się zastanawiam czy gdzieś nie wrócić do okręgówki sobie pokopać. Ciągnie jednak do tego mimo wszystko.
1
@joloskyy pierwsza ;)
3
@Bogan no ja polecam produkty z Olimpu
1
@macio_944 i takie klepanie to można oglądać godzinami. Podają sobie piłkę na środku boiska,niby żadna groźna akcja nie jest przeprowadzana a i tak można patrzeć i patrzeć i w życiu się nie znudzi. Kiedyś to było nie to co dzisiaj..
0
@BombowiecKrawczyk k*rwa, przepraszam
0
@BorzyKrzys psycholoszki uważaj na nie
0
@Bykunn no tak tylko problem jest taki, że ci uchodźcy nie chcą tak tego rozwiązać
0
@Bykunn Ale jakie Ty widzisz rozwiązanie w takim razie? Przyjąć ich do Polski, przerzucić na granicę z Niemcami i żeby tam się działo to samo co się dzieje teraz na granicy z Białorusią? Bo Niemcy na pewno nie są na tyle głupi żeby ich wpuścić. Zresztą są komentarze z krajów Unii, że Polacy bardzo dobrze robią, że nie wpuszczają tych uchodźców. I w ogóle takie wpuszczanie byle kogo jest niezgodne z prawem międzynarodowym, bo jeśli ktoś przekroczy granicę nielegalnie i po złapaniu nie chce złożyć wniosku o ochronę miedzynarodową to po prostu się go wraca ponownie za granicę kraju.
0
@Bykunn znaczy jest opcja legalnego przekroczenia granicy. czemu ci ludzie tego nie zrobią skoro tak bardzo potrzebują pomocy tylko kitraja się w lesie i niszczą ogrodzenia na granicach?
0
@debu1989 napisałeś, że sabotuje spotkanie a przyczynił się do strzelenia dwóch goli. Zagrał dobry mecz z paroma slabymi zagraniami jak większość zawodników.
0
@mmaciass dwie asysty miał uspokój się bo bez niego byśmy przegrywali
0
@amanter piłka już tak ewoluowała,że no trzeba mieć te warunki na jakims poziomie. Gavi też jest mały,ale widać ile ma siły i jak walczy. Puig tak jak napisałeś wygląda jak dziecko na boisku.
0
@MesQueUnClub_87 no chcieli zapobiec temu co się kiedyś działo, czyli specjalnemu spadaniu przez lepszych graczy do niższych lig żeby łatwiej było robić wyzwania