tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn Ale jakie Ty widzisz rozwiązanie w takim razie? Przyjąć ich do Polski, przerzucić na granicę z Niemcami i żeby tam się działo to samo co się dzieje teraz na granicy z Białorusią? Bo Niemcy na pewno nie są na tyle głupi żeby ich wpuścić. Zresztą są komentarze z krajów Unii, że Polacy bardzo dobrze robią, że nie wpuszczają tych uchodźców. I w ogóle takie wpuszczanie byle kogo jest niezgodne z prawem międzynarodowym, bo jeśli ktoś przekroczy granicę nielegalnie i po złapaniu nie chce złożyć wniosku o ochronę miedzynarodową to po prostu się go wraca ponownie za granicę kraju.
0
@Bykunn znaczy jest opcja legalnego przekroczenia granicy. czemu ci ludzie tego nie zrobią skoro tak bardzo potrzebują pomocy tylko kitraja się w lesie i niszczą ogrodzenia na granicach?
0
@debu1989 napisałeś, że sabotuje spotkanie a przyczynił się do strzelenia dwóch goli. Zagrał dobry mecz z paroma slabymi zagraniami jak większość zawodników.
0
@mmaciass dwie asysty miał uspokój się bo bez niego byśmy przegrywali
0
@amanter piłka już tak ewoluowała,że no trzeba mieć te warunki na jakims poziomie. Gavi też jest mały,ale widać ile ma siły i jak walczy. Puig tak jak napisałeś wygląda jak dziecko na boisku.
0
@MesQueUnClub_87 no chcieli zapobiec temu co się kiedyś działo, czyli specjalnemu spadaniu przez lepszych graczy do niższych lig żeby łatwiej było robić wyzwania
1
@MesQueUnClub_87 po zakończeniu sezonu nie ma całkowitego resetu tylko spada się o jedna ligę
0
@Transu96 strasznie szkoda :/ dobre i to plus jeden..
13
@Comentateiro czyli dane o zakażeniach Covid tez można wyrzucić do śmieci bo państwowa strona to podaje czyli ewidentne kłamstwo bo PiS i rząd.
Bardzo wygodne tłumaczenie sobie wymyślasz. Prosze o dowód, że dane ze strony straży granicznej są fałszywe. Bardzo fajnie sobie przyjmować za prawdę to co mi się podoba a to co nie to już kłamstwo.
1
@Comentateiro biorę tę "propagandę" z profili internetowych straży granicznej. Polecam wejść na twittera straży i obserwować to może coś zaczniesz rozumieć. Zastanów się czy Ty przypadkiem nie jesteś ofiarą propagandy.
8
@Comentateiro no przecież straż graniczna im cały czas zapewnia posiłki i wodę. O jakim egoiźmie mówisz? Ty cały czas piszesz, że Polacy są nieludzcy a nie patrzysz na tamte osoby, które jawnie odmawiają legalnej pomocy tylko koczują w lesie z nadzieją, że im się uda coś ugrać nielegalnie. Jakbyś Ty naprawdę potrzebował pomocy to byś przyjął ją w każdej formie. Oni po prostu stawiają warunki jakby mieli do tego jakieś prawo. Jakbyś był głodny i nie miał domu to jakby Ci ktoś zaproponował jakies miejsce w komórce na miotły i chleb z masłem bo tyle może zrobić to byś stawiał warunki, że chcesz pokój z łazienką i trzy różne potrawy dziennie? Podejrzewam, że nie a ci ludzie właśnie tak się zachowują. Myślisz emocjami zamiast używać mózgu i pomyśleć jaki cel mają ci ludzie i po co robią to co robią.
6
@Comentateiro jak Ci przyjdzie kilka podejrzanych rodzin pod Twój dom i zacznie błagać żeby ich wpuścić to zrobisz to z takim samym nastawieniem jak lewicowi politycy "najpierw ich wpuśćmy a potem zobaczymy co się stanie"? Przecież wpuszczanie nie wiadomo kogo do kraju tylko dlatego, że umieją grać na emocjach dziećmi jest idiotyzmem. Nie wiadomo jakie są zamiary tych ludzi. Jak ktoś wyżej napisał są legalne sposoby na przekroczenie granicy a oni wybrali inną drogę dlatego jest jak jest. Akurat jedna z niewielu dobrych decyzji aktualnej władzy to nie wpuszczanie tych ludzi.
7
@DonMatteo901 szczerze to wiele z tych wrzutek było dobrych tylko nikomu się nie chciało wbiegać w pole karne
0
@Szakalaka12369 bardzo na plus. Dużo łatwiej zdobyć fajne nagrody i zarobić monety przez co można grać praktycznie każda dostępna karta.
0
@DonMatteo901 idealne połączenie dla mnie, komiksy i piłka nożna. Dwie rzeczy, które bardzo lubię. Może nawet sobie taką sprawie.
0
@Rewolucja123 Messi trochę umniejszyl temu swojemu statusowi legendy odchodząc z Barcy. Dodatkowo odejście w nienajlepszym stylu. Nadal w wywiadach ciągnie ten temat, że zrobił wszystko żeby zostać a to jest oczywiste kłamstwo bo mogl zostać i grać za jakieś minimum albo za darmo a tego nie zrobił. Oczywiście nikt mu nie ma za złe że chce zarabiać więcej, ale tez takie gadanie, że on nie wiedział, że może grać za darmo i nikt mu tego nie zaproponował jest żałosne. Sam mógł wyjść z taką propozycja a tego nie zrobił. Żeby jakoś zachować to swoje dobre imię wśród kibiców Barcy sciemnia i opowiada jakieś farmazony. To właśnie wg mnie powoduje, że taki Puyol, Xavi mogą być uważani za większe legendy Barcy.
1
@GeneralXavi takie same odczucia. Wszystkie poprzednie single były świetne dla mnie a tutaj taki zawód.
0
@Emhyr przecież wszyscy właśnie biegali i wymieniali się pozycjami. Dokładnie tak jak kolega @halfnolife pisze, chyba sobie puściłeś przez przypadek jakąś powtórkę meczu z ostatnich tygodni.
2
Dobra, ale przynajmniej dzisiaj dało się to oglądać.
1
@Kurkmen widać po filmikach z treningów jak oni wykonują te ćwiczenia. Powoli, zero dynamiki. Niestety zasada jest taka, że jak trenujesz tak grasz.
0
@Malina1994 no przecież to jest właśnie dowód na to, że Koeman nie jest najlepszym trenerem. Mimo posiadania takich piłkarzy nie potrafi wygrać z dużo słabszymi personalnie zespołami. W ostatnich latach jakikolwiek piłkarz, który przychodził do Barcy tracił nagle 50% swoich umiejętności: De Jong, Depay, Griezmann, Dembele, Coutinho i tak można wymieniać. To nie jest przypadek tylko wina tego jacy trenerzy są od kilku lat w tym klubie. Czemu taki Busquets w reprezentacji potrafi zostać zawodnikiem spotkania a przychodzi do gry w Barcelonie i jest lipa? Tak samo Pedri, Gavi 10x lepiej sobie radzą w reprezentacji.
0
@PatrychoO no w PSV miał świetne liczby.
0
Koeman sam nie odejdzie bo chce odprawę. Laporta nie zwolni Koemana bo wtedy trzeba wypłacić odprawę. W taki sposób się będziemy męczyć niestety jeszcze do końca sezonu.
0
@konrad1661 w tej drużynie nikt nie ma już psychy.
0
Komentarz usunięty
3
Vinicius jest piękny. Szkoda, że gra u największego rywala.
0
@barcelonaLM to samo sobie pomyślałem oglądając mecz. Po tym filmiku Xaviego to chyba połowa użytkowników tej strony by lepiej ustawiła Barce niż Koeman.
1
@clyde jako osoba ogladajaca ostrzegam, że lepiej tego nie robić
1
@KarwanLaMasia Messi był wyjątkowy bo od początku swojej kariery grał tak samo. Nie było w jego przypadku takiego gadania "dajcie mu czas" itp bo on był wyśmienity od pierwszych meczów w Barcelonie. ANSU owszem jest bardzo dobry, ale już widać, że drugim Messim on nie będzie.
1
@Zawsze_Wierny wszystko fajnie tylko tego nie widać na meczach. Grał dużo owszem, ale który jego mecz zapamietales? W którym meczu on przyczynił się do wyniku w znaczący sposób? O nagrodach i nominacjach nie wspominam gdyż ogólnie te nagrody to żart. Np brak nominacji dla Depaya, który jest w topie bramek i asyst w tym roku a nominacje np dla takiego Pedriego, który ani nic nie wygrał drużynowo ani indywidualnie w żaden sposób sie narazie nie wyróżnia. Zrobił się hype na niego bo jest młody i zagrał dużo meczów a takich jak on jest wielu. Już Gavi jest bardziej widoczny w meczach w których gra.