0

@jutroIV no właśnie tak samo sobie porównuję do swojego grania i nie widzę różnicy

1

Co to jest za tragiczny poziom... Jakbym oglądał ziomkow co na Orlika se poszli pograć...

6

@tbas obejrzyj sobie te mecze w których grał. Piszę chociażby o braku szacunku do kolegów z drużyny, do kibiców. Wchodził na boisko i nawet mu się nie chciało wracać za akcja do obrony tylko tuptal sobie powoli. Jeżeli dostawał mało szans to tym bardziej powinien zapierdzielac w tych meczach w których dostał szansę. Puig przynajmniej jak wchodzi na boisko to się stara, biega. Pjanic się prawie nie ruszał.

2

A Pjanic okazał komukolwiek szacunek tym jak się starał na boisku? Przecież on jak wchodził to sobie truchtal. Gdyby pokazywał, że ma ochotę do gry to bym zrozumiał pretensje, ale on wyglądał na murawie jakby ktoś go tam dał na siłę.

0

@Firestone dokładnie. Ludzie chyba nie rozumieją, że wchodzi też w grę coś takiego jak całkowity upadek i rozwiązanie klubu.

0

@clyde znaczy no odpowiedź na to dlaczego takie decyzje podejmuje Laporta jest chyba prosta. Otóż klub jest prawdopodobnie na skraju bankructwa. Lepiej żeby grał u nas taki de Jong niż żeby klub całkiem upadł.

0

@Encore Barca to dopiero musi liczyć każdy grosz

1

@barcelonaLM no i mają jeszzcze Verattiego, Wijnalduma, Hakimiego, Di Marie

5

@neeed nie no wiadomo, że tylko Barcelone i najlepsza na swiecie lige hiszpanska z wspaniałymi meczami o wynikach 1-1, 1-0 i ekscytujaca grą z 1 akcja pod bramka na 20minut

0

@neymarjr_143 ta cała aklimatyzacja to jest mit

7

@Commando ogromny plus w jego przypadku to to, że jest bardzo pewny siebie. Demir jak wszedł ostatnio to widać było jaki jest zdenerwowany. Gavi wszedł i od razu robił swoje.

0

@kamilo0066 ale Getafe to są ci kelnerzy

0

Kurde włączasz sobie takie Wolves - ManU i więcej się dzieje podczas 2 minut meczu niż podczas całego meczu Barcy.. Boli to bo niby chciało by się te Barce oglądać, ale poziom coraz gorszy...

0

@Salchent z Bayernem to będzie podobny wynik co ostatnio

1

Adama Traore to jest jednak potężny

1

@Azi takiej drużyny jaka teraz ma PSG to aż żal nie oglądać. Ja np wcale im nie kibicuje i mogą nawet przegrywać wszystko, ale samo oglądanie takich zawodników razem na boisku jest czymś wyjątkowym. Nie często się to zdarza. Tak samo na pewno obejrzę "debiut" Ronaldo w ManU mimo, że w ogóle mnie wynik nie będzie interesował.

0

@pres ciekawe ile dzisiaj Messi asyst do Mbappe. Wreszcie Messi ma kogoś kto nie będzie marnować jego podań.

0

@BaroPodertos niestety prawda

1

@Dosq Puigowi się zarzuca, że nie jest ambitny bo zostaje w Barcelonie mimo że nie gra, Odegard chce grać i też mu się zarzuca, że nie jest ambitny bo nie został i nie walczył. To jak to w końcu jest?

2

@Bykunn no i okej, takiego wytłumaczenia potrzebowałem

4

@Bykunn to mi wytłumacz, może czegoś nie rozumiem. Na "chłopski rozum" to się nie spina po prostu. Skoro twórcy szczepionki myśleli, że wystarcza dwie dawki a okazuje się, że jednak nie wystarcza to oznacza, że nie przebadali tego dostatecznie czyż nie?

0

@Bykunn dowodem na to, że to eksperyment jest to, że nagle się okazuje, że jednak będzie potrzebna kolejna dawka, potem może i kolejna (swoją drogą nie wiadomo czy będą kolejne, skoro nie wiadomo to jest to eksperyment)

1

@lucca87 z Leo w składzie nie wygraliśmy poważnego trofeum od paru lat. Ludzie chyba zapominają o tym.

0

@Misugi14 na 100%, chociaż w sumie Mozliwe, że w nocy parę się ostalo jeszcze xD

2

@AmigoBlancos uwielbiam te starsze produkcje polskie mimo, że sam jakiś stary nie jestem (26 lat). Jeszcze bym dołożył Wojnę Domowa. Niepowtarzalny klimat.

1

@marcin62 jaka jest tresc tej uchwały?

0

@norbi77 przeczytaj sobie psalm 22 i mi powiedz, że to nie jest opis śmierci Jezusa. Jezus cytowal początek tego psalmu żeby dać ludziom znać, że to jest o nim i że on jest Chrystusem. Biblia to nie jest coś co jeden interpretuje w taki sposób a inny w drugi sposób (a już na pewno nie w kluczowych kwestiach jak właśnie śmierć Jezusa) . To jest jedna prawda. Takie komentarze, że to "my" sobie dopisujemy znaczenie jest absurdalne, bo w tekście Biblii jest wszystko wyjaśnione.

0

@norbi77 no ale rozdział to jest cześć historii. Ja Ci podałem inny fragment, który wyjaśnia Twój i tak Samo mogę powiedzieć że odwracasz kota ogonem. A Biblię może znasz po lebkach bo Twoje wcześniejsze wątpliwość (jak np słowa Jezusa na krzyżu) pokazują, że jednak niezbyt dobrze wiesz co tam jest napisane. Masz rację, że nie ma sensu taka dyskusja. Najpierw musisz zrozumieć cechy Boga takie właśnie jak np sprawiedliwość. Jak jest określone prawo i są ustalone zasady to trzeba się do nich stosować. Jak ktoś coś ukradnie i ma sprawę w sądzie to sędzia orzeka wyrok zgodnie z prawem. Mimo, że może współczuję zodziejowi bo np ktoś coś ukradł bo powiedzmy musiał wyzywic rodzinę. Jednak prawo jasno stanowi, że nie można kraść i ktoś musi ponieść Karę. Tak samo było w przypadku tamtego Izraela. Teraz mamy nowe prawo w postaci nowego Testamentu więc sprawa wygląda inaczej.

3

@norbi77 Jezus na krzyżu cytowal Psalm 22 aby pokazać, że na oczach Żydów właśnie wypełnia się proroctwo a nie mówił że Bóg go opuścił. W szczególności, że Biblia jasno mówi, że Bóg Ojciec był z Jezusem na krzyżu i odczuwał wszystko tak samo jak Jezus.
O przebaczenie już Ci pisałem. Wysłałem Ci fragment w którym jasno lud Izraela przyjmuje całe prawo i obiecuje, że będzie je wypełniał po czym za chwilę je łamie jawnie. Bóg jest sprawiedliwy więc ich osadza zgodnie z prawem, które przyjęli. Pomijasz caly czas sprawiedliwość Boga jako jego cechę. Nie wysyłaj mi rozdziału bo rozdział to jest tylko część historii. Przeczytaj sobie całą księgę ( a najlepiej cała Biblię) ZE ZROZUMIENIEM. Wysłałem Ci, że w księdze wyjścia 24,3 lud Izraela akceptuje całe prawo.
Niewolnik w tamtych czasach w Izraelu to było trochę co innego. Jeżeli ktoś np. pożyczył od kogoś pieniądze a później nie był w stanie ich oddać to prawo mówiło, że taka osoba musi iść odpracowac ten dług, którego nie może spłacić. Taka osoba stawała się "niewolnikiem".

2

@NaFazieHitman może kiedyś tak zrobię ;). Na razie nie mam jeszcze odpowiedniej wiedzy. Mogę ewentualnie dać link czy tam nazwę kanału na YT (raczej na PW bo nie wiem czy bana nie wyłapię za to) do ludzi, którzy świetnie znają pismo i mają super relację z Bogiem. Są na tamtym kanale omawiane wszystkie księgi starego i nowego testamentu ;).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?