0

@Kusco15 jest zdjęcie jak stoi gdzieś w klubie i się całuje

0

@Kusco15 jak to nie dowód skoro się całuję z jakąś babka na zdjęciu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@damiano996 kiedy złamał prawo? Kiedy powiedział coś homofobicznego?

1

@MarioVeB! Znam się na piłce ogólnie i umiem ocenić czy ktoś w nią umie grać czy nie. Ilość błędów taktycznych popełnianych w meczach kobiet nawet na poziome reprezentacyjnym jest karygodny. Naprawdę taktycznie lepiej jest ułożona pierwsza lepsza drużyna z 4/3 ligi polskiej mężczyzn niż niektóre reprezentacje czy też profesjonalne kluby kobiet.

1

@damiano996 no aktualnie w Polsce mamy jednego prezydenta więc nie widzę wyboru.

9

@MarioVeB! Jedna akcja nie zmienia tego, że futbol kobiecy ogólnie jest na tragicznym poziomie.

1

@Shear007 jak jesteś Polakiem to Twój też.

0

@Comentateiro płeć jest już okreslona w łonie matki. To co wpływa na psychikę później może jedynie zaburzyc odbiór rzeczywistości taka jaka jest.

0

@Comentateiro ponieważ nie ma uczucia bycia mężczyzną czy kobietą

1

@Comentateiro A może to nie moje myślenie jest ograniczone tylko sprawa tego czy ktoś jest mężczyzną czy kobietą jest banalnie prosta? Mianowicie jeśli ktoś rodzi się kobietą - jest kobietą, mężczyzną - jest mężczyzną. Innych możliwości niestety nie ma. Jeżeli ktoś rodzi się mężczyzną a wydaje mu się, że jest czymś/kimś innym to jest to tylko i wyłącznie problem z akceptacją faktów. Utrwalanie kogoś w tym, że faktycznie jest tym kim nie jest jest dla niego tylko i wyłącznie szkodliwe.

4

@anxted no ale nie ironizuj tylko mi powiedz jaka jest różnica między facetem, który czuje się kobietą, człowiekiem, który czuje się kotem, białym, który czuje się czarny itp. W każdym z tych przykładów problemem jest zaburzenie psychiczne, które trzeba wyleczyć. W jaki sposób utrwalanie kogoś w takiej iluzji, że jest czymś czym nie jest ma temu komuś pomóc? Może się upodobnić jak tylko się da do tego czegoś czym mu się wydaje, że jest, ale i tak tym nie będzie. Wyleczeniem takiego zaburzenia jest akceptacja takiego stanu rzeczy.

1

@anxted Czemu absurdalne? Jak ja się czuję kotem to już nie ma dla mnie tolerancji?
To nie jest leczenie zaburzenia tylko utrwalanie w nim człowieka.

2

@Bobo25 sorry, ale to jest dla mnie takie rozumowanie jak gdyby np. alkoholikowi zapewnić stały dostęp do alkoholu żeby miał komfortowe (według niego) życie. No przecież komu on będzie przeszkadzał jak się zapije na śmierć. Krzywdzi on kogoś? Oczywiście przykład drastyczny i ktoś mi może powiedzieć, że transseksualista nie sprowadza zagrożenia na swoje życie tą chorobą (co nie jest prawdą bo czy to terapie hormonalne czy operacje mogą zaszkodzić zdrowiu). Nie zmienia to jednak faktu, że jest to choroba/zaburzenie i takie rzeczy się leczy.
Co np. jeżeli ktoś nagle zauważy, że nie czuje się osobą białą i będzie wszystkim wmawiał, że jest czarny czy tam innego koloru? Co w przypadku kiedy ktoś sobie wymyśli, że jest kotem/psem czy innym zwierzęciem (już są takie przypadki o czym można poczytać w internecie)? Prawdziwą miłością do tych osób będzie ppodjęcie próby wyleczenia ich z choroby a nie ślepa akceptacja bo przecież "nikogo nie krzywdzą". Najbardziej krzywdzą samych siebie nawet o tym nie wiedząc przez chorobę.

5

@Bobo25 możliwe. Tylko jeśli czegoś nie da się wyleczyć to mamy przestać coś nazywać chorobą/zaburzeniem psychicznym?

18

@Bobo25 zaburzenia się leczy a nie utwierdza w nich chore osoby. A złego w tym jest to, że inne takie osoby zamiast szukać pomocy to widzą wszędzie, że przecież to normalne i tylko się pogłębiają w tych zaburzeniach zamiast je pokonać (lub chociaż próbować).

5

@michal26 najgorsze jest to, że kobietom się wmawia, że to jest właśnie ich wolność. Jak się robiorą i potrząsną tyłkiem.

0

Też żałujecie, że Andre 3000 nigdy nie wydał solowej płyty :(?

3

@osa91 Pedri ma podobne warunki fizyczne i gra wszystko. Jest mnóstwo drobnych piłkarzy, którzy grają. To musi być coś innego.

0

@DawidekFCB teraz jest taki okres w tej grze, że każdy ma super karty bo są strasznie tanie. Dodatkowo teraz w paczkach jest większość kart do trafienia. No i jak ktoś gra od października to zdołał złożyć super skład.

2

@Kamilos84 woda już była teraz czas na ogień

0

@FCB24 ale toxic

1

@Gaz no tak xD ale wiadomo co miałem na myśli xDD

6

@adambądkowski93 szczerze to ja tam się cieszę. Mam nadzieje, że będzie kiedyś platforma streamingowa na której w jednym miejscu będzie można obejrzeć wszystkie najlepsze ligi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@dv7wisnia zagrał w tym wygranym przez Hiszpanie meczu 5-0

0

@BarcaSupporter Traore jest świetny. Prawie każda jego akcja to jest zagrożenie dla bramki przeciwnika. Czy to jakiś groźny drybling czy zejście do boku i wrzutka. Do tego bardzo szybki i silny. Problem taki, że on w Barcelonie może mieć problem z dopasowaniem się bo Barca raczej w taki sposób nie gra (czyli kontry i wrzutki).

4

@tomek8756 tylko, że to samo można powiedzieć o poprzednich partiach rządzących.

0

@tomek8756 dlaczego?

0

@Messi1000000 nie no wiadomo, że gol jest i to się liczy, ale wykonanie lekko po ziemi w środek to jedno z gorszych rozwiązan przy wykonywaniu karnych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?