tomcias10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messi1000000 nie no wiadomo, że gol jest i to się liczy, ale wykonanie lekko po ziemi w środek to jedno z gorszych rozwiązan przy wykonywaniu karnych.
1
Tragicznie ten karny strzelony.
1
@Aqualitek to właśnie powinieneś im kibicowac bo jak wygrają to się z tym zamkną xD
0
No i tak się strzela karne
0
@Tomek54321 dużo pewniej jest strzelić mocno niż tak jak strzelił Szwajcar. Idealnym przykładem były karne w meczu ManU - Villarreal. Wszystkie karne walone pewnie pod poprzeczkę i wynik w karnych 11-10 (zawalony karny właśnie był takim farfoclem) . To są ludzie którzy od kilkunastu lat codziennie trenują z piłką. Oni nie mogą mieć problemów z takim mocnym uderzeniem z tak bliskiej odległości.
0
Ale takie strzelanie karnych irytuje!! To jest kurde 11 metrów. Czemu oni nie strzela mocno tylko jakiś farfocel po ziemi?
0
@Transu96 oby w fifie 22 zmienili na 20 meczów. Gdzieś już czytałem takie plotki w necie.
0
@Arkon asekuruje środkowych obrońców
5
@Arkon to nie alaba miał pilnować Chiese tylko skrzydłowy Austrii
0
@RivaldoVitorBorba wcale nie były takie złe, na sts widziałem 1,55.
0
@LS nie no moja siostra ma 1 etat. Co do mnóstwa czasu to może też zależy od tego czego się uczy (ona uczy angielskiego) Ja oceniam w oparciu o to co widzę u siostry lub co sama opowiada. Wiadomo czasami ma więcej do roboty, ale ogólnie bardzo pozytywnie ocenia te prace i nie ma problemu ze znalezieniem czasu dla siebie. Mówi, że nigdy by nie zmieniła tej pracy właśnie przez to, że jest mało godzin pracy + dużo wolnego (wakacje, ferie itp).
0
@eydeem moja siostra i jej mąż to nauczyciele i nie narzekają. Podejrzewam, że Pan @LS ma po prostu źle doświadczenia. Siostra i jej mąż np nie wyobrażają sobie pracy w innym zawodzie. Mają mnóstwo czasu dla siebie. Siostra ma lekko ponad 3k na rękę (nie po 7 latach tylko po 3). Jej mąż chyba ponad 4k (ale on owszem robił wiele dodatkowych kursów). Wiadomo jak ktoś liczy na zarabianie powyżej 5k miesięcznie to raczej nie ma co iść na nauczyciela, ale jeżeli chcesz mieć dużo czasu dla siebie, mnóstwo wolnego to jest praca idealna. Choć z drugiej strony to też pewnie zależy od miejsca zamieszkania. W większych miastach pewnie ciężej wyżyć za 3,5k niż w mniejszych. Ja mieszkam w dosyć małym mieście (ok 90k mieszkańców) więc no tutaj starcza na wszystko i jeszcze można odłożyć.
0
No co tam somsiedzie
0
@DIPENNN tak jak mówiłem radzę zacząć myśleć
0
Nie no nie mogę z tymi wrzutkami
1
Nie no jak profesjonalni piłkarze mogą tak dosrodkowywac. Serio w okręgowce są lepsze te wrzutki (wiem bo grałem).
1
@DIPENNN no tak bo jedna sytuacja przekreśla to co robi od paru lat. Myślcie trochę chociaż.
1
@pawelke3n ja nie jestem świadkiem Jehowy. Nie wiem jak kolega @mcsarna . Po prostu warto się zapoznać z pismem, które kościół rzymski twierdzi, że uważa za swoją księgę. Bardzo łatwo można zauważyć, że cos jest nie tak.
0
@pawelke3n akurat wielu pierwszych chrześcijan pisało o tym, że bardzo niebezpieczne jest czytanie Biblii jako przenosni w związku z tym jakie daje to możliwości do dowolnej interpretacji (bodaj Ireneusz z Lyonu o tym pisał w swoim dziele "przeciwko heretykom", paradoksalnie Ireneusz jest uważany za jednego z ojców kościoła rzymskiego a w swoim dziele jako herezje przedstawia to co się dzieje w kościele rzymskim właśnie). Oczywiście logicznym jest, że przenosnie są używane w Biblii (jak np ta podana przed Ciebie lub wszystkie przypowieści Jezusa), ale sama Biblia jasno daje znak gdzie jest przenosnia a gdzie nie. Przykładowo wiele osób traktuje historie o stworzeniu jako przenosnie a to w żadnym wypadku nie jest przenosnia.
Co do tego zmieniania zasad jak się kościołowi podoba to nawet na logikę jest bez sensu bo to tak jakby poprawiali Boga, który jest nieomylny. Bog jest poza czasem i ustalił zasady dla nas do końca czasów. To że nam się wydaje, że możemy coś zmieniać nie znaczy że tak jest. W szczególności kiedy chodzi o rzeczy podstawowe.
2
@pawelke3n dobrze by było zapoznać się z tym jak powstał kościół rzymsko katolicki. To jest połączenie poganstwa aleksandryjskiego z poganstwem rzymskim, judaizmem i chrześcijaństwem. Niestety, ale żeby zadowolić całe cesarstwo stworzono religie, która będzie odpowiadać każdemu. Z Bożymi zamyslami to nie ma nic wspólnego. Tak jak kolega @mcsarna pisal warto się zapoznać z Biblia i zobaczyć jak kościół katolicki działa sprzecznie z tym jak Bóg chciał żeby kościół faktycznie wyglądał.
1
@Bykunn normalna czyli taka jaka była podawana od początku czyli 2299pln bodaj. Z grami najtańsza wersja jaka znalazłem jest za 2950 więc różnica spora a ja w te gry i tak nie bede grał. Sklepy niestety żerują na kupujących bo Ps5 dostępne normalnie nie jest więc zmusza się ludzi do dopłaty za gre 700pln a normalnie można ją pewnie kupić właśnie za 200pln. Już inna sprawa, że to są takie gry w które malo kto będzie grał.
0
Jest gdzieś do kupienia PS5 w normalnej cenie bez dodatkowych gier? Wszędzie ceny są około 3k bo dołączają jakieś głupie gry do tego żeby wyszło drożej.
2
@HaZZi w sumie to ja widziałem takie komentarze. Nie wiem kto tak pisał bo nie zapamiętuje nickow ale było tak pisane kilka razy.
4
@Foton oni się nie cieszyli z remisu tylko z tego, że są dalej w grze na ME..
0
@PatrychoO Ronaldinho tak robił bardzo często i jakoś pozerem nie był nazywany. Po co się czepiasz tylko dlatego, że to Ronaldo zrobił? Świetne zagranie. Szkoda, że całkiem porzucił taki styl gry jaki miał w ManU gdzie właśnie cały czas się bawił jak Neymar teraz.
1
@zadafcb Semedo stał w odpowiednim miejscu. Wina skrzydłowego, że się nie wrócił tam. Każdy zawodnik myśli za siebie i tym się charakteryzuje dobra drużyna. Semedo nie ma myśleć za innych na boisku.
0
@IbrahimAfellay niby można ale niesmak pozostaje
10
@yla ogólnie się zgodzę, ale we wczorajszym meczu w ogóle tego nie było widać. Smigal jak za najlepszych lat.
13
@Kgorecki2500 dało się do końca XX wieku. Teraz z dobrobytu się w dupach poprzewracalo i jest jak jest.
1
@skubi99 no dokładnie. Kiedyś ktoś napisał jak w łatwy sposób rozstrzygnąć kto jest lepszy. Wystarczy zadać sobie pytanie kogo byś wybrał do swojego składu gdybyś grał mecz o milion dolarów. Każdy trzeźwo myślący by wybrał Messiego bo on zrobi coś z niczego a Ronaldo takie umiejętności zostawił w ManU i teraz to drużyna musi pracować na niego.